E-commerce website design

طراحی سایت فروشگاهی

خدمات و محصولات خود را به صورت آنلاین و تمام وقت (24 ساعته) به مشتریان خود عرضه و به فروش برسانید.

یکی از خدمات آوادیس طراحی سایت فروشگاهی برای شرکت ها، فروشگاه ها و برندها می باشد. ما از سال 1388 بیش از 200 سایت فروشگاهی ایرانی و بین المللی طراحی نموده ایم. با توجه به سطح رقابت فشرده، پیشنهاد ما طراحی سایت فروشگاه فروشگاهی اختصاصی که لازمه موفقیت کسب و کار آنلاین شما است، می باشد. سئو و بهینه سازی فروشگاه آنلاین و افزایش ترافیک و بازدید سایت از نکات حائز اهمیت در موفقیت فروشگاه اینترنتی است.

طراحی فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو

تجربه کاربران هنگام کار با سایت ریسپانسیو، از سایت هایغیر ریسپانسیو بسیار بهتر می باشد. کار با وب سایت های فروشگاهی پاسخگو بسیار راحتتر است و مشتریان می توانند به سادگی محصولات را ببینند و به سبد خرید خود اضافه کنند.

پشتیبانی فنی فروشگاه آنلاین

سایت فروشگاهی آنلاین نیاز به ارزیابی وضعیت از جنبه های مختلف تکنیکال، سئو و بهینه سازی، کاتالوگ محصولات و خدمات و.. دارد. این بررسی ها بهتر است به صورت مستمر و دوره‌ای توسط متخصصان انجام شوند، کارشناسان آوادیس در این راه کنار شما هستند.

سرعت بالا فروشگاه اینترنتی

سرعت بالا در سایت فروشگاهی، یاز پارامترهای مهم فروشگاه اینترنتی است. برای تجربه کاربری بهتر و کسب رضایت مشتریان، گوگل و افزایش نرخ تبدیل و در نتیجه فروش بیشتر، بهینه سازی سرعت سایت از اولویت های آوادیس است.

سئو و بهینه سازی سایت

سایت های فروشگاهی همان اصول قوانین سئو سایت های دیگر را باید رعایت کنند، اما چالش های خاص خود را دارند، اجرای نکات فنی، بهینه سازی سئو سایت های فروشگاهی به مشتریان آوادیس کمک زیادی می کند تا به نتایج دلخواه خود دست یابند.

آموزش پرسنل

مدیریت فروشگاه اینترنتی، با توجه به تعداد زیادی از صفحات محصولات مبحث بسیار مهمی است که نیاز به آموزش پرسنل جهت بازدهی بهتر خواهد داشت. آژانس تجارت الکترونیک آوادیس تلاش می کند تا با آموزش نیروهای مشتریان مسیر فروش اینترنتی آنها را تسهیل نماید.

پنل اختصاصی و فارسی

قطعاً یک ویترین فروشگاهی خوب، باید در پشت صحنه یک پنل روان و مناسب داشته باشد، تا نه تنها چالشی در مدیریت صفحات وجود نداشته باشد بلکه سرعت و دقت مدیریت سایت فروشگاهی، محصولات و سفارشات را افزایش دهد.

مراحل انجام طراحی سایت فروشگاهی در آوادیس

گفتگو، نیازسنجی

طراحی گرافیکی اختصاصی

کدنویسی و ارائه نسخه اولیه

دیباگ، آموزش، پشتیبانی

ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی در آوادیس

رشد چشمگیر تجارت الکترونیک در سال های اخیر، کسب و کارها را بنا بر آن داشته تا فروش خود را بر پایه فروشگاه های اینترنتی برپا نمایند. آوادیس همواره تلاش کرده است با رعایت استانداردها و ویژگی های مهم در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، مسیر موفقیت فروشگاه های آنلاین مشتریان خود را هموار نماید.

طراحی خلاقانه

خلاقیت برای آوادیس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و سعی می کند در تمامی وب سایت های خود نوآوری و خلاقیت بالایی ارائه نماید.

کدنویسی اختصاصی

تمامی وب سایت های طراحی شده در آوادیس دارای کدنویسی اختصاصی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی می باشد.

سرعت بالا

بدلیل استفاده آوادیس از سرورهای به روز و با کیفیت، کلیه وب سایت های طراحی شده توسط آوادیس دارای سرعت بالا و لود کوتاه می باشند.

سئو و بهینه سازی

آوادیس در تمامی طراحی های خود اصول سئو و بهینه سازی سایت را رعایت نموده و به افزایش رتبه وب سایت ها در گوگل کمک می نماید.

آموزش رایگان

پس از اتمام فرآیند طراحی وب سایت، آوادیس کلیه آموزش های لازم برای کار با سیستم مدیریت محتوا وب سایت را در اختیار مشتریان وب سایت خود قرار می دهد.

پشتیبانی رایگان

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط آژانس دیچیتال مارکتینگ آوادیس دارای سه ماه پشتیبانی فنی می باشد.

پنل مدیریت پارسی

یکی از ویژگی های خدمات طراحی سایت آوادیس، استفاده از سیستم مدیریت محتوا پارسی به همراه کاربری ساده می باشد.

توسعه و بروز رسانی

وب سایت های طراحی شده توسط آوادیس دارای امکان توسعه و بروزرسانی توسط تمامی برنامه نویسان و طراحان وب سایت می باشد.

چرا طراحی سایت فروشگاه آنلاین آوادیس؟

در طراحی سایت فروشگاهی استانداردهای مهمی همچون ایجاد UI یا رابط کاربری جذاب با هدف تجربه کاربری UX ایده آل و مناسب، رعایت اصول و استاندارهای سئو پایه در برنامه نویسی، داشتن پنل کاربری مناسب و روان برای ثبت و پیگیری سفارش ها با با کاربردی آسان، واکنشگرایی یا پاسخگویی برای دیوایس های دیگر مانند موبایل و تبلت و سرعت بالای لود و نمایش صفحات برای پیمایش توسط مشتریان مدنظر می باشد. علاوه بر این ایجاد اعتماد در فروشگاه اینترنتی نیازمند طراحی مناسب سایت فروشگاهی می باشد. آوادیس همواره تلاش می کند تا با طراحی اصولی و استاندارد با رابط کاربری جذاب، به موفقیت و رشد فروش مشتریان خود کمک کند.

اعتماد سازی در طراحی فروشگاه اینترنتی

آوادیس در طراحی سایت های فروشگاهی پروسه جلب اعتماد مشتریان آنلاین را با رعایت استانداردها و ترفندهای مشخص رعایت می کند و تا برای موفقیت کسب و کار شما چیزی کم نگذاشته باشد.

اعتماد سازی در طراحی فروشگاه اینترنتی
شما تنها به فروش بیاندیشید.

شما تنها به فروش بیاندیشید.

امنیت کاربران، بهینه سازی و سئو فروشگاه، اهمیت موضوع جستجو در فروشگاه اینترنتی، سبدخرید مناسب، طراحی ریسپانسیو فروشگاه اینترنتی و …. از مهمترین موضوعات طراحی سایت فروشگاهی هستند، شما باید یک فروشگاه اینترنتی بهینه و استاندارد داشته باشید تا تمرکزتان را بر روی فروش خود حفظ کنید. این را به آژانس آوادیس بسپارید.

پرسش های متداول

آوادایس همواره در کنار مشتریان و کاربران عزیز خود می باشد.

اینماد چیست و چطور نصب می شود؟

اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad) از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ارائه می‌شود. دریافت نماد اعتماد هویت صاحب سایت فروشگاهی و محل کسب‌ و کار فروشگاه را احراز می کند و در نتیجه کاربران با اعتماد بیشتری از فروشگاه اینترنتی خرید می کنند.

آیا امکان انتخاب نحوه ارسال کالا توسط مشتری وجود دارد؟

بله، با انتخاب نحوه ارسال توسط مشتری، هزینه ارسال کالا به جمع فاکتور اضافه می شود.

سئو پایه در فروشگاه اینترنتی رعایت می شود؟

بله کلیه فروشگاه های طراحی شده در آوادیس، اصول سئو پایه در آنها رعایت می شود.

درگاه پرداخت در فروشگاه اینترنتی قابل انتخاب است؟

به تعداد دلخواه می توانید از درگاه های پرداخت اینترنتی در فروشگاه خود استفاده نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی در آوادیس ریسپانسیو است؟

سایت های فروشگاهی حتماً باید ریسپانسیو باشند تا نرخ تبدیل مناسبی داشته باشند، در آوادیس در مرحله اجرا و کدنویسی این موضوع رعایت و اجرا می شود.

نظرات مشتریان آوادیس که به ما اعتماد کرده اند