About us

درباره ما

موفقیت، زمانی اتفاق خواهد افتاد که کسب و کارها، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینند.

بیش از 13 سال است که ما با تولید وب سایت ها ، وب اپلیکیشن ها و نرم افزارهای تحت وب ، کارایی بالا و تاثیرگذاری در فضای وب را برای شرکت های خصوصی و برندها به وجود آورده ایم. ما در آوادیس معتقدیم که خلق ارزش با تجربیات مشتری محور، بهترین روش برای دستیابی به موفقیت در عرصه تجارت الکترونیک است. ما با بهره گیری از ابزارهای دیجیتال در بستر موتورهای جستجو و سوشال مدیا بهترین نتایج را در افزایش نرخ تبدیل در کسب و کار شما ایجاد می کنیم.

امروزه محیط کسب و کارها دست خوش تغییرات شده است، آنها فرصت رشد و برنده شدن را به ندرت بدست می آورند چرا که نیازمند آزمایش و تجربه سریع شیوه ای کارآمد برای رشد کسب وکار خود در حوزه تجارت الکترونیک و بازاریابی هستند . ماموریت ما در آوادیس ارایه راه حل های سریع ، کارآمد و کم هزینه تر نسبت به روش های سنتی برای رسیدن به رشد و پیشرفت سریع است. ما با کنار هم قراردادن دانش و فناوری در خلق ارزش ملموس برای مشتریان خود و افزایش کارایی عملیاتی آنها در این محیط پر طلاتم درکنار آنها هستیم.

اعضای تیم آوادیس

امیرحسین ستاری

مدیرعامل

نیلوفر فندرسکی

میدیر ارشد بازاریابی شبکه های اجتماعی

مصطفی موذن

مدیر ارشد بازاریابی دیجیتال

فاطمه سجادی

مدیر ارشد فروش و پشتیبانی

غزل تهرانی

مدیر ارشد مالی و حسابداری

فرهنگ و ارزش های آوادیس

ما تلاش می کنیم بهترین کار خود را به مشتریان خود ارائه دهیم، آنها را انسان واقعی می بینیم، جز تیم خود می دانیم و برای رسیدن به موفقیت آنها بیشترین تلاش خود را انجام می دهیم تا ثمره موفقیت کار را ببینیم و دست از تلاش برنداریم. ما مشتاق و فداکار هستیم و به تغییرات بنیادی در جهان می اندیشیم. آوادیس مستقل و فراتر از چالش های روزانه شما برای برآورد ساختن انتظارات شما عمل می کند. ما عاشق آن هستیم که همه‌چیز بی‌نقص باشد. تلاش می کنیم بدون کم و کاستی به سوالات شما پاسخ دهیم.