مقالات طراحی وب سایت

8 تا از بهترین نمونه سایت رستوران و غذا در کلاس جهانی (2024)

در این مقاله، ما بهترین نمونه سایت رستوران و غذا در کلاس جهانی و عناصر مهمی را که یک وب سایت رستورانی عالی باید داشته باشد، فهرست کرده ایم، تا آخر این مقاله با ما همراه باشید چون راهکارهای خوبی برای شمایی که امروز یا فردا صاحب رستوران هستید، ارایه شده است.

مقالات دیجیتال مارکتینگ

بالاخره قفل فروش در وب سایت شما شکسته می شود؟

این روزها، هر کسب و کاری دارای رقبای متعددی است و پیشی گرفتن از رقبا سخت به نظر می رسد. نوآوری های مبتنی بر فناوری و استفاده از عناصر کلیدی در یک وب سایت باعث می شود کسب و کار شما از رقبای خود پیشی بگیرد و قفل کلید فروش بیشتر در وب سایت را بشکند.

مقالات دیجیتال مارکتینگ

چطور طراحی لندینگ پیج باعث فروش بیشتر می شود؟

ایجاد یک لندینگ پیج برای هر کسب و کاری مفید است تا محصولات/خدمات خود را سریعتر با استفاده از فوت کوزه گری بکارگیری هدرهای جذاب، مدیا، هویت بصری، فراخوانهای به اقدام (CTA) به کاربران نمایش دهد؛ حتماً تا آخر بخوانید تا صفحهات فرود حسابی برای وب سایت خود برای فصل پاییز طراحی کنید.

مقالات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست: بررسی کانال ها و انواع بازاریابی دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ شامل برخی از اصول مشابه با بازاریابی سنتی است و اغلب به عنوان یک راه اضافی اما طلایی برای شرکت ها در نظر گرفته می شود تا به مشتریان نزدیک شوند و رفتار آنها را بهتر درک کنند. شرکت ها اغلب تکنیک های بازاریابی سنتی و دیجیتال را در استراتژی های بازاریابی خود ترکیب می کنند.

مقالات طراحی وب سایت

10 نمونه الهام بخش طراحی سایت لاکچری و ساخت سایت لوکس

وب سایت شما پرچمدار دیجیتال فروشگاه، نمایشگاه و نماینده آنلاین شما است که جوهره برند شما را زنده نگه می دارد، با طراحی سایت لاکچری هر پیکسل و هر موتیف محتوا در وب سایت شما باید ارزش و ظرافت منحصر به فردی را که نام تجاری شما نشان می دهد منعکس کند.

مقالات طراحی وب سایت

5 علائم هشدار زمان ریدیزاین سایت یا بازطراحی سایت

فناوری ها به سرعت به همراه رفتارهای کاربران در حال پیشرفت و تغییر هستند. بنابراین خیلی مهم است بدانیم «چه زمانی باید به ریدیزاین سایت (بازطراحی سایت) یا طراحی مجدد وب‌سایت فکر کنیم؟» شاید پاسخ همین حالا باشد.

مقالات طراحی وب سایت

7 نمونه طراحی سایت ورزشی خارجی ترند شده در سال 2023

اگر به طراحی سایت خود و یا ریدیزاین آن فکر می کنید، این راهنما بینش جدیدی در شما ایجاد می کند تا با الهام از 7 نمونه طراحی سایت ورزشی خوب، یک باشگاه ورزشی آنلاین جذاب برای درآمدسازی بسازید.

مقالات طراحی وب سایت

13 ابزار محبوب طراحی سایت با هوش مصنوعی

ابزارهای طراحی سایت با هوش مصنوعی زیادی در بازار وجود دارد، اما انتخاب اینکه کدام یک ارزش زمان، انرژی و بودجه شما را دارند، می تواند دشوار باشد. ما 13 مورد از بهترین ابزارهای طراحی وب سایت با هوش مصنوعی را گردآوری کرده ایم. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.