School Website Design

طراحی سایت مدرسه و آموزش

طراحی سایت مدرسه و آموزش

با توجه به نیاز روز افزون ارتباطات آنلاین و اینترنتی، مدرسه ها نیز نیازمند طراحی سایت هستند تا بتوانند به راحتی با اولیا و دانش آموزان مدرسه ارتباط ایجاد کنند. هدف اصلی طراحی سایت مدرسه ها ارتباط مسئولین مدرسه با اولیا و خود دانش آموزان و محصلین می باشد. مدرسه ها امروز مهمترین راهکارشان برای ارائه بهتر خدمات آموزشی به دانش آموزان و ارتباط سریعتر و آسانتر با خانواده های دانش‌ آموزان را باید در خدمات اینترنتی و غیر حضوری ببینند .

از اهداف اصلي در طراحی سایت مدرسه ، ايجاد كانالي ارتباطي ميان اوليا، مسئولين مدرسه و خود دانش‌آموزان است كه از اين طريق اولياي دانش‌آموزان مي‌توانند از آخرين وضعيت تحصيلي و نمرات فرزندان خود به صورت اینترنتی و آنلاین اطلاع حاصل کنند.

طراحی سایت مدرسه و آموزش
طراحی سایت مدرسه و آموزش

ویژگی سایت مدرسه

برخی از ویژگی های وب سایت های مدرسه بدین ترتیب خواهد بود :

  • طراحی صفحه وب گرافیکی و جذاب جهت معرفی تاریخچه مدرسه
  • طراحی صفحه وب  معرفی مدرسین و آموزگاران و مدیران مدارس
  • طراحی صفحه سایت نمایش شرایط ثبت نام در مدرسه
  • طراحی صفحه وب نمایش تقویم آموزشی و برنامه هفتگی مدرسه
  • طراحی صفحه وب امکان ایجاد پروفایل برای هر دانش آموز و مدیریت و پیگیری کارنامه و ..

هزینه طراحی سایت مدرسه

شرکت آوادیس دارای چندین و چند سال تجربه در طراحی و پیاده سازی وب سایت مدارس می باشد و با طراحی گرافیکی جذاب و ساده برای سایت مدرسه و ارایه قابلیت های آسان جهت بروزرسانی و مدیریت دانش آموزان و برنامه ریزی هفتگی، امکان آپلود کارنامه دانش آموزان و امکان ارتباط منظم با اولیا و والدین دانش آموزان در وب سایت مدارس را در این امر یاری می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت مدرسه لطفا با ما تماس بگیرید.