SEO - Search Engine Optimization

سئو

سئو پلی برای برندسازی و افزایش فروش برند شما

یکی از خدمات اصلی آوادیس تعیین استراتژی سئو، انجام سئو و بهینه سازی وب سایت ها می باشد. آوادیس با داشتن بیش از ۱۳ سال تجربه در امر سئو وب سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی و … به کسب و کارها و فروشگاه ها کمک می کند تا علاوه بر کسب رتبه در موتور جستجوی گوگل و دریافت ترافیک طبیعی مشتریان بیشتری جذب نمایند و به فروش و سود بیشتری در کسب و کار خود دست یابند.

سئو پایه

گاهی اوقات دیده شده است تنها با انجام خدمات سئو پایه، وب سایت ها در رتبه های خوبی در گوگل قرار گرفته اند و توانسته اند به بازدیدکنندگان طبیعی‌ دست یابند.

افزایش رتبه در گوگل

آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس به وب سایت شما برای رسیدن به صدر نتایج گوگل کمک می کند،که این امر منجر به بهبود رتبه و افزایش ترافیک سایت می شود.

افزایش نرخ تبدیل

نرخ تبدیل در واقع همان شاخصی است که نشان می دهد کسب و کار آنلاین شما تا چه اندازه در تبدیل مخاطب به مشتری موفق بوده است. آوادیس نرخ تبدیل وب سایت شما را با استفاده از روش هایی مانند بهینه سازی کال تو اکشن ها (دعوت به اقدام) و بهبود تجربه کاربری افزایش می دهد.

آموزش سئو

گاهی کسب و کارها ترجیح می دهند مواردی مثل سئو و بهینه سازی را به نیروهای داخلی خود آموزش دهند، آوادیس در این زمینه پکیج هایی برای آموزش سئو در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

مراحل انجام سئو در آوادیس

آنالیز کلمات کلیدی و رقبا

سئو تکنیکال و داخلی

بهینه سازی و ایجاد محتوای وب سایت

لینک سازی و سئو خارجی

چرا سئو و بهینه سازی سایت توسط آوادیس؟

تیم حرفه ای طراحی سایت

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین موارد سئو طراحی وب سایت مناسب می باشد، آوادیس با در اختیار داشتن تیم مجرب طراحی سایت به وب سایت ها کمک می کند تا با داشتن یک وب سایت عالی شرایط بهتری برای حضور در موتور جستجوی گوگل داشته باشند

تیم حرفه ای تولید محتوا

این جمله بیل گیتس را حتما شنیده اید که محتوا پادشاه است، بله محتوای پادشاده سئو است و خوشبختانه آوادیس در این زمینه تیم حرفه ای ای نیز دارد و با تیم حرفه ای تولید محتوای خود به افزایش رتبه وب سایت ها در گوگل کمک می نماید.

استفاده از بهترین کارشناسان سئو

آوادیس با در اختیار داشتن کارشناسان حرفه ای سئو و بروز نگه داشتن دانش تیم سئو خود به بهینه سازی و سئو وب سایت ها کمک می کند، کارشناسان سئو ما جدترین متدهای سئو را آموزش دیده اند بنابراین با علم و تجربه کافی به حضور بهتر وب سایت شما در گوگل کمک می نمایند.

آشنایی کامل با الگوریتم های گوگل

یکی از ویژگی های کارشناسان سئو آوادیس آشنایی کامل با الگوریتم های گوگل می باشد. کارشناسان ما فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت ها را به صورت کاملا اصولی و مطابق با جدیدترین الگوریم های گوگل انجام می دهند و همواره دانش خود را در این زمینه به روز نگه می دارند.

۱۳سال تجربه سئو

آوادایس دارای ۱۳ سال تجربه در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت ها می باشد. ما در این سال ها مدل های مختلف سئو را به کار گرفته ایم و در امر سئو داخلی و سئو آف پیج دارای تجربه خوبی هستیم. در این سال ها ما بر روی کلمات رقابتی زیادی مانند کلمه سئو، طراحی سایت، درب اتوماتیک و ... کار کرده ایم و دارای تجربه خوبی در این زمینه می باشیم.

همکاری با بزرگترین برندهای ایرانی و بین المللی

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس تجربه همکاری با بزرگترین برندهای ایرانی و بین المللی زیادی را داشته ایم و به بهینه سازی وب سایت های زیادی در کلمات فارسی و انگلیسی کمک کرده ایم.

نظرات مشتریان آوادیس که به ما اعتماد کرده اند