Small Business Website Design

طراحی سایت کسب و کار کوچک

طراحی وب سایت شرکت های کوچک

نمایش ارزش های منحصر به فرد کسب و کارهای کوچک، وضوح نمایش محصولات برند شما به نسب سایر رقبا، خدمات و پشتیبانی بی نظیر و مزیت های دیگری که شما در وب سایت خود به نمایش درخواهید آورد، وجه تمایز کسب و کار و برند شما خواهد بود.

به‌عنوان یک کسب‌وکار نوپا، ممکن است بودجه لازم برای استخدام یک طراح سایت، استخدام تیم توسعه یا پرداخت مجموعه‌ای از ابزارهای طراحی سایت کسب و کار کوچک و جدید خود را نداشته باشید. ممکن است یک بروشور الکترونیکی هم برای شروع از نظر شما کافی باشد؟

برای ایجاد یک وب سایت موثر نیازی به سفارش سایت شرکتی خارق العاده یا یک تیم برندینگ اینترنتی ندارید. آیتم هایی که باید در سایت شما رعایت شوند به این ترتیب است : ناوبری واضح و قابل درک برای کاربر، محتوای مناسب و روانشناسی رنگ، تایپوگرافی، تصاویر و برخی دیگر از ویژگی های لازم که در زیر لیست شده است. با رعایت این ویژگی ها در طراحی سایت کسب و کار کوچک خود می توانید به آینده وب سایت خود امیدوار باشید.

ویژگی های طراحی سایت کسب و کار کوچک و نوپا

طراحی سایت کسب‌و‌کار کوچک شما می تواند ساده باشد. حتی شما می توانید این کار را خودتان انجام دهید؛ اما اگر قصد دارید هزینه های خود را پایین بیاورید می توانید از یک فرد/تیم توسعه دهنده وب برای انجام این کار کمک بگیرید. در هر دو حالت رعایت این ویژگی ها به شما کمک می کند تا موفقیت کسب و کار را در پروسه طراحی سایت تجاری شما تضمین کنید.

اگر صاحب کسب و کار شرکتی هستید یا بفکر راه اندازی یک شرکت هستید، آموزش طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید.

1/ توان جذب توجه کاربر

رقابت در اینترنت هر روز شدیدتر می شود. یک جستجوی ساده در موتورهای جستجوگر کسب و کار شما را می تواند همراه با تعداد بیشمار دیگر کسب و کار به نمایش در بیاورد. باید طراحی سایت کسب و کار کوچک شما، توانایی ایستادن در مقابل رقبای خود را داشته باشد.

نمایش ارزش های منحصر به فرد کسب و کار شما، وضوح نمایش محصولات برند شما به نسب سایر رقبا، خدمات و پشتیبانی بی نظیر و مزیت های دیگری که شما در وب سایت خود به نمایش درخواهید آورد، وجه تمایز کسب و کار و برند شما خواهد بود. پس از این واقعیت چشم پوشی نکنیم که صفحه اصلی وب سایت شما و طراحی لندینگ پیج باید توانایی مبارزه در این رقابت را داشته باشد.

2/ تعریف مخاطبان و بازار هدف

اگر کسب و کار شما توانایی پرداخت های عجیب و غریب برای خدمات دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی را ندارد، احتمالاً شما توانایی رقابت در بازار بزرگ رقبای خود را نخواهید داشت. در این مواقع بهتر است بودجه را صرف از بین بردن رقبای بزرگ نکنید،

درعوض بهتر است با معرفی بهتر ویترین محصولات به سبک ویژه خود سیل کاربران را از طریق جستجوی کلیدواژه های محصولات خود به سمت خود بکشید. حتماً با کمی تلاش وب سایت کسب و کار کوچک شما می تواند در صفحات اول موتورهای جستجوگر به نمایش در بیاید و در رتبه خوبی قرار بگیرد.

3/ قدرت محتوا در سایت های کوچک

دانش شما از کسب و کار تخصصی خود، مطمئناً ویژگی منحصر به فرد و جذابی است که مورد توجه بازدیدکنندگان شما قرار دارد. این دانش را در مقالات و محتوای وب سایت خود بکار ببندید و تخصص و قدرت خود را در وب سایت خود به نمایش عموم بگذارید.

محتوای وب سایت شما با کلمات کلیدی در طراحی سایت کسب و کار کوچک و نوپا شما قرار می گیرد. بخاطر داشته باشید که ساخت یک صفحه ساده در وب سایت شما برای گرفتن رتبه بر روی کلمه ای خاص به شما کمکی نمی کند و تنها تولید محتوا و مقالات عمیق و مفید برای خوانندگان راه موفقیت در کسب و کارهای کوچک است.

امیرحسین ستاری
24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

  4/ آموزش

  کاربران شفافیت در کار شما را دوست دارند. اجازه دهید تا بازدیدکنندگان همانطور که در مورد تخصص شما آموزش می بینند در مورد فرآیندهای دقیق اجرایی، مسائل مطرح شده و راه حل های تخصصی کسب و کار شما نیز اطلاعات کسب کنند تا شفافیت در کار شما را حس کنند.

  5/ مکان فیزیکی کسب و کار نوپا

  آدرس مکان فیزیکی کسب و کار خود را در فوتر وب سایت قرار دهید و در وب سایت های دایرکتوری مانند Yelp نیز مکان فیزیکی شرکت خود را ثبت کنید که در ایران پیشنهاد ما وب سایت کتاب اول می باشد. وب سایت خود را در فهرست های محلی موتورهای جستجوگر مهم مانند گوگل و بینگ هم ثبت کنید. شاید یک مشتری بخواهد بصورت حضوری به شرکت شما بیاید، پس از این راه حل ها حتماً مفید خواهد بود.

  6/ لینک سازی داخلی

  شما محتوای خوب و مفیدی در وب سایت خود دارید، اما کاربر وب سایت شما باید راه های مناسب برای رسیدن به محتواهای مرتبط داشته باشد. توضیحات بیوگرافی کسب و کار شما، تاریخچه فعالیت ، گواهینامه های دریافتی و روش های تولید محصول/خدمات ارائه شده توسط کسب و کار کوچک شما همگی باید در یک حلقه مناسب لینک سازی درونی قرار گیرند تا بازدید کننده بتواند در این حلقه یک سیر موفق داشته باشد.

  7/ کسب اعتبار

  کسب و کار خود را معتبر کنید. کاربران خود را در پشت صحنه داشته باشید! به آنها مزه و طعم کسب و کار کوچک خود را بچشانید و اشتیاق را در آنها با تجربه کاربری مناسب در طراحی سایت شرکتی کوچک خود ایجاد کنید. ویدیو یک رسانه چند بعدی مناسب برای نشان دادن شخصیت تجاری و کسب اعتبار شما است که می توانید از آن بیشترین بهره را ببرید.

  8/ در دسترس بودن

  بسیاری از مشتریان احساس راحتی بیشتری در ارتباط با شرکت های کوچک و ارتباط از نوع تلفن دارند. مطمئن شوید که اطلاعات تماس در بهترین نقطه دید مشتری در وب سایت شما قرار دارد و در دسترس وی برای پاسخ به سوال های احتمالی باشد. مشتریان باید بدانند کسانی که به سوالات و مشکلات آنها پاسخ می گویند افراد واقعی هستند که به منظور پاسخگویی به آنها در وب سایت شما مشغول کارند.

  9/ نظرات واقعی مشتریان

  یکی از راه های عالی برای ایجاد اعتبار و کسب اعتماد مشتری، قراردادن نظرات واقعی مشتریاندر وب سایت کسب و کار کوچک شما است. البته ویدیو نظرات مشتریان شما مطمئناً بازخورد بهتری دارد. پس دست بجنبانید.

  10/ بازاریابی شبکه های اجتماعی

  کسب و کارهای کوچک حتماً بایستی در شبکه های اجتماعی برند خود را ثبت کنند و از طریق شبکه های اجتماعی بحث و تبادل نظر را در مورد علوم و دانش تخصصی خود با کاربران علاقه مند به مباحث ادامه دهند. بازاریابی شبکه های اجتماعی برای کسب و کار کوچک و نوپا شما راه مناسبی برای جذب بازدید کننده است.

  11/ ایجاد انگیزه اقدام به عمل در کاربر

  صرف نظر از اهداف کسب و کار شما، هدایت کاربران وب سایت به خرید محصولات/خدمات، ایجاد اشتیاق به ثبت نام در خبرنامه های ایمیل و نوشتن مطالب مشتاق کننده برای ایجاد انگیزه جهت اقدام به عمل اهمیت زیادی دارد.

  هزینه طراحی سایت کسب و کار کوچک و نوپا

  به عنوان یک کسب و کار کوچک، نظم، تمرکز و کار سختی که برای موفقیت لازم است را درک می کنید. شما روی مدیریت کسب و کار خود تمرکز کنید، و ما از تجارب و تخصص خود در شرکت آوادیس برای طراحی یک وب سایت شرکتی جمع و جور مناسب استفاده می کنیم.ما نیاز به طراحی سایت با کیفیت بالا را درک می کنیم که شما را از رقبای محلی خود متمایز کند.

  می‌دانیم که راه‌حل‌های الگوی «خودت انجام بده» می‌تواند خسته‌کننده، زمان‌بر و در نهایت منجر به وب‌سایت‌های ناکارآمد شود. به همین دلیل است که ما خدمات طراحی وب‌سایت کسب‌وکارهای کوچک را ارائه می‌کنیم که بازدیدکنندگان مرتبط را جذب می‌کند و به شما کمک می‌کند در صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل رتبه های بهتری را کسب کنید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند، با ما تماس بگیرید.

  نظرات کاربران

  مازيار محمدي1 تیر 1402

  چقدر جالب هميشه فكر مي كردم كسب و كارهاي پيشرفته و بزرگ فقط يه سايت احتياج دارن و كوچك ترها فقط با اينستاگرام كارشون راه ميفته ولي با توجه به توضيحاتتون خيلي ميتونه داشتن سايت در پيشرفت كار تاثير داشته باشه

   آوادیس20 تیر 1402

   بله ما می گوییم هر کسب و کار یک وب سایت، چرا که نه؟ بهترین و پایدارترین راه معرفی کسب و کارهای کوچک یا بزرگ راه اندازی پایگاه وب سایت است که از معرفی تا فروش خدمات یا محصولات برای کسب و کار راهگشایی می کند.

  شما نظری در این مورد ندارید؟

  امیرحسین ستاری ، متخصص دیجیتال مارکتینگ، سئو و برنامه نویسی
  کسب و کار آنلاین
  وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
  وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

  — امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

  دریافت پروپزال کسب و کار

  رضایت مشتری : گنجینه ناب