Terms

طراحی پرتال

طراحی پرتال

چرا ما نیاز به طراحی پرتال داریم؟ پس از گذر از عصر وب سایتهای استاتیک و شکوفایی عرصه وب سایتهای داینامیک بر آن شدیم تا با توجه به نیازهای مشتریان مطابق با متدهای روز سیستم پرتال متشکل از هسته اصلی بهمراه ماژول های کاربردی ارائه دهیم. پورتال در جهت توسعه وب نرم افزار پیشنهادی آوادیس همواره پرتال می باشد. نرم افزار پرتال و سیستم …

چرا ما نیاز به طراحی پرتال داریم؟

پس از گذر از عصر وب سایتهای استاتیک و شکوفایی عرصه وب سایتهای داینامیک بر آن شدیم تا با توجه به نیازهای مشتریان مطابق با متدهای روز سیستم پرتال متشکل از هسته اصلی بهمراه ماژول های کاربردی ارائه دهیم.

پورتال

در جهت توسعه وب نرم افزار پیشنهادی آوادیس همواره پرتال می باشد. نرم افزار پرتال و سیستم مدیریت محتوا آوادیس پکیجی از ابزارهای مورد نیاز طراحی و توسعه سایت می باشد و به اپراتور پرتال این امکان را می دهد تا با دانش هر چند کم در زمینه طراحی سایت با حداقل آموزش براحتی مدیریت سایت را فرا بگیرد و به مدیریت سایت بپردازد.

طراحی پرتال
طراحی پرتال

از قابلیتهای بسیار مهم پرتال آوادیس استفاده از تکنیک معماری چند لایه Layer Data Access, Layer Business و Presentation Layer می باشد که محاسن ذیل را برای سیستم به ارمغان می آورد.

  • قابلیت جداسازی بخش های سیستم و استفاده از چند سرور به منظور کاهش ترافیک در سیستم های بزرگ
  • قابلیت نمایش سیستم پورتال با رابط های گرافیکی متفاوت در یک زمان
  • قابلیت استفاده از بخش های مختلف سیستم توسط سیستم های مستقل دیگر
  • افزایش امنیت در سیستم با بکارگیری ابزارهای مختف در لایه

ماژول های مهم در پرتال

مديريت صفحات (نامحدود)، ايجاد منو و زير منو (نامحدود)، ايجاد فرم (نامحدود)، مديريت فرمها، مديريت آگهي های تبلیغاتی، مديريت پست الكترونيك، مديريت دانلودها، مديريت صفحات POP – UP، مديريت لينكها، نظر سنجي، وضعيت آب و هوا، مديريت فايلها و شاخه ها، مديريت گالري ( تصاوير ، فيلم و …‌)، مدیریت اعضا و ثبت نام، مدیریت پرسش و پاسخ، قابلیت اتصال به سامانه بانکداری شتاب، قابلیت فروشگاهی آنلاین و …