website design

طراحی وب سایت در آوادیس

خدمات طراحی سایت: یک وب سایت سفارشی خلاقانه، سئو شده و رسپانسیو تحویل می گیرید

آوادیس یک شرکت طراحی وب سایت پیشرو با یک تیم طراحی نوآور است که وب‌سایت‌های نوآورانه و مؤثر طراحی می‌کند تا برند شما را در ذهن مخاطب حک کند، نرخ تبدیل بازدید به فروش را بهبود بخشد و میزان درآمدزایی کسب و کار شما را به حداکثر برساند. ما به ایفای نقش کلیدی در رشد کسب و کار شما افتخار می کنیم. در ادامه با خدمات طراحی وب سایت ما بیشتر آشنا شوید.
طراحی سایت شرکتی
طراحی عالی، کاربران را تشویق به اقدام می کند. طراحی می تواند برندها را انسانی کند و به کاربران کمک کند تا با سهولت کشف کنند، یاد بگیرند، تجربه کنند و لذت ببرند. ما به شرکت ها کمک می‌کنیم تا از طراحی وب سایت برای دستیابی به مأموریت‌های خود، هدایت فرصت‌های فروش، رهبری فکری و تعامل با حوزه‌های مختلف استفاده کنند.
می دانیم چطور فروشگاه اینترنتی شما را در سطح کوچک و بزرگ طراحی، راه اندازی، بهینه سازی و مقیاس بندی کنیم. راه‌حل‌هایی برای توسعه استارت‌آپ‌ها و فروشگاه‌های آنلاین در طول سال ها ارائه کرده ایم. سفر مشتری باید کوتاه باشد اما درصد نرخ تبدیل به مشتری بالا و صد البته پروسه پرداخت ساده و روان.
وب‌سایتی قوی و کاربردی که تمام نیازهای مرتبط با کسب و کار شما را برآورده کند و همچنان کیفیت گرافیکی قابل قبولی ارائه کند، فوق العاده خواهد بود. این کاری است که تیم مدیریت پروژه و برنامه نویسی در آوادیس انجام می دهد.
آمار کلی کاربران اینترنتی در کشور نمایانگر این است که 20 درصد کاربران و بازدیدکنندگان اینترنتی مربوط به مراجعه کنندگان وب سایت های خبری است. طراحی سایت خبری برای خبرگزاری های آنلاین، نشریات، روزنامه ها، مجلات و ... اساس کار این سازمان/شرکت ها می باشد.
پزشکان برای معرفی خدمات و تخصص های خود در فضای وب، نیاز به طراحی سایت پزشکی مناسب و حرفه ای دارند که به معرفی رزومه آنها، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، تولید محتوای مفید در حوزه پزشکی و سلامت، انتشار آثار و کتاب های خود بپردازند، متخصصان ما در این مسیر یار شما هستند.
در آينده بسیار نزديك، رقابت شركت هاي بازرگاني و تجاری در دنياي وب چشمگير خواهد بود. براي پيروزي در اين رقابت بزرگ و گسترده، بايد يك سايت بازرگاني موفق داشت. شرکت آوادیس دارای چندین سال تجربه در طراحی و پیاده سازی وب سایت های بازرگانی می باشد.

مراحل انجام پروژه طراحی وب سایت در آوادیس

ما برای درک تجارت مشتریان زمان صرف می کنیم تا در زمان کمتری، طرح مناسب اتاق فکرمان را ارائه کنیم.
1. گفتگو، نیازسنجی و قرارداد
2. وایرفرم، طراحی گرافیکی
3. توسعه و بهینه سازی سایت
4. راه اندازی، آپلود و پشتیبانی رایگان

رشد کسب‌وکار و افزایش مشتریان شما با طراحی سایت خلاقانه

وب‌سایت دریچه‌ای است که از سوی کسب‌وکار شما به‌سوی مخاطبان هدف و مشتریان بالقوه باز می‌شود. وب‌سایت ویترین مجازی کسب‌وکار شما است و شما از طریق این رسانه می‌توانید اطلاعاتی را درباره خدمات و محصولات خود در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید. البته جذب مشتری از طریق وب‌سایت، تنها زمانی ممکن می‌شود که سایت ظاهر و عملکرد مناسب داشته باشد. دستیابی به این هدف با خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ آوادیس دست‌یافتنی است.

ما سایت شما را به شکلی طراحی می‌کنیم که برداشت اولیه مثبتی را در مخاطبان هدف ایجاد کند و مشتریان شما بهترین تجربه کاربری را داشته باشند.

چرا خدمات طراحی سایت آوادیس را انتخاب کنید؟

با خدمات حرفه ای طراحی وب سایت آوادیس، کسب و کار شما می تواند بهترین تجربه را در اختیار کاربران قرار دهد. تیم ما می‌تواند خوانایی و کاربرد وب‌سایت شما را در تلفن همراه یا دسکتاپ، بهبود بخشد. این باعث می شود مخاطبان وب سایت شما به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده و ترغیب به اقدام از قبل هدف گذاری شده شوند. این اقدام کاربر می تواند شامل بازدید از فروشگاه شما، خرید محصول/خدمات شما و … باشد.

طراحی تجربه کاربری پیشرفته

طراحی تجربه کاربری در پروژه های ما برای ایجاد معنا و ارتباط به کاربران ارائه می شود. طراحی تجربه کاربری، طراحی کل فرآیند و یکپارچه سازی جنبه های مختلف نام تجاری، طراحی، قابلیت استفاده و عملکرد وب سایت/محصول است.
طراحی تجربه کاربری پیشرفته
طراحی وب سایت رسپانسیو

طراحی وب سایت رسپانسیو

با بالارفتن نرخ استفاده کاربران از تلفن همراه در جهت وب گردی، اهمیت طراحی سایت رسپانسیو (واکنش گرا) از پیش، بیشتر شده است، بنابراین آوادیس کلیه وب سایت ها را رسپانسیو طراحی می کند.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین
کسب و کار آنلاین
وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

دریافت پروپزال کسب و کار

رضایت مشتری : گنجینه ناب