website design

طراحی سایت

فراتر از محدودیت های تجارت سنتی، با حضور قدرتمند در عرصه تجارت الکترونیک

یکی از خدمات آوادیس طراحی وب سایت برای کسب و کار ها، فروشگاه ها و آموزشگاه ها می باشد. ما از سال 1388 بیش از 500 وب سایت برای کسب و کار ها، برندها ، سازمان های ایرانی و بین المللی طراحی نموده ایم و در تمام این سال ها تلاش ما بر این بوده است تا از جدیدترین تکنولوژی ها در طراحی و ساخت وب سایت ها استفاده نماییم.ما یک تیم خلاق هستیم که به کسب و کارهای کوچک و بزرگ کمک می کنیم تا داستان خود را به تصویر بکشند.

طراحی سایت شرکتی

یک سایت شرکتی، موسسه یا سازمان را نه تنها به مشتریان و کاربرانش بلکه به همه مخاطبان خود معرفی می کند. وب سایت های شرکتی با هدف فروش محصولات طراحی نمی شوند بلکه اطلاعاتی در مورد کالا وخدمات، سهامداران، ماموریت ها و چشم انداز و استراتژی ها و همچنین کانال های ارتباطی خود می دهند.آوادیس وب سایت شرکتی شما را با توجه به نیازمندی های اطلاعاتی که باید دراختیار مخاطبان برای معرفی برند شما قرارگیرد طرحی می کند.

طراحی سایت فروشگاهی

وب سایت های فروشگاهی به کاربران امکان خرید محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین می دهند. عناصر ساخت یک فروشگاه آنلاین شامل تشکیل یک طرح تجاری، ساخت یک پلت فرم فروشگاه اینترنتی و ایجاد یک استراتژی بازاریابی است. وب سایت فروشگاهی امکان خرید و پرداخت آنلاین را به شما میدهد. آوادیس برای اینکه بتوانید از دنیای آنلاین برای ایجاد فروش و کسب و کار لذت ببرید با طراحی سایت فروشگاهی درکنار شما می باشد.

طراحی سایت پزشکی

در واقعیت هیچ مطب پزشکی با هم یک شکل نیست یکی از خدمات آوادیس طراحی وب سایت هایی در حوزه سلامت است. این خدمات شامل ایجاد نوبت گیری آنلاین، معرفی رزومه پزشکان، ایجاد سیستم های گزارش گیری بیماران می باشد. ما مطب های آنلاین پزشکی را با در نظر گرفتن مخاطبان خود طراحی و خلق میکنیم

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس می باشد. کلیه خبرگزاری ها، مجلات، روزنامه ها، متخصصان می توانند از خدمات طراحی سایت خبری آوادیس استفاده کنند.

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک و مستغلات یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس می باشد. آوادیس به املاک ها و شرکت های خرید و فروش مستغلات کمک می کند کلیه ملک ها و فایل های خود را بصورت آنلاین در اینترنت معرفی نمایند و کسب و کار خود را گسترش دهند.

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس می باشد. این خدمات مناسب برای کلیه مدرسان، مربیان، آموزشگاه ها و مدارس می باشد.

مراحل انجام طراحی وب سایت در آوادیس

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس، علاوه بر بهره گیری از ثمره سال ها تجربه اجرای پروژه های طراحی وب سایت، خلاقیت را در هر کدام از 4 مرحله زیر اصل جدانشدنی می دانیم.

1. گفتگو > نیازسنجی > کشف

2. وایرفرم > طراحی گرافیکی

3. توسعه > بهینه سازی سایت

4. راه اندازی > پشتیبانی فنی

ویژگی های طراحی سایت آوادیس

آوادیس همواره تلاش می کند با استفاده از بهترین کارشناسان، خدمات با کیفیت و منحصر به فردی به مشتریان ارائه نماید. هدف ما همواره رشد و ارتقا کسب و کار مشتریان خود می باشد. در این قسمت برخی از مهمترین ویژگی های خدمات طراحی سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس را معرفی می نماییم.

طراحی وب سایت خلاقانه

خلاقیت برای آوادیس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و سعی می کند در تمامی وب سایت های خود نوآوری و خلاقیت بالایی ارائه نماید.

کدنویسی اختصاصی وب

تمامی وب سایت های طراحی شده در آوادیس دارای کدنویسی اختصاصی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی می باشد.

سرعت بالا

بدلیل استفاده آوادیس از سرورهای به روز و با کیفیت، کلیه وب سایت های طراحی شده توسط آوادیس دارای سرعت بالا و لود کوتاه می باشند.

سئو و بهینه سازی وب سایت

آوادیس در تمامی طراحی های خود اصول سئو و بهینه سازی سایت را رعایت نموده و به افزایش رتبه وب سایت ها در گوگل کمک می نماید.

آموزش رایگان

پس از اتمام فرآیند طراحی وب سایت، آوادیس کلیه آموزش های لازم برای کار با سیستم مدیریت محتوا وب سایت را در اختیار مشتریان وب سایت خود قرار می دهد.

پشتیبانی رایگان وب سایت

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط آژانس دیچیتال مارکتینگ آوادیس دارای سه ماه پشتیبانی فنی می باشد.

پنل مدیریت پارسی

یکی از ویژگی های خدمات طراحی سایت آوادیس، استفاده از سیستم مدیریت محتوا پارسی به همراه کاربری ساده می باشد.

توسعه و بروز رسانی

وب سایت های طراحی شده توسط آوادیس دارای امکان توسعه و بروزرسانی توسط تمامی برنامه نویسان و طراحان وب سایت می باشد.

چرا طراحی سایت آوادیس؟

از مزیت های طراحی سایت توسط آوادیس می توان به طراحی رابط کاربری اختصاصی و خلاقانه، سرعت بالا، استفاده از تکنولوژی های نوین و توجه به اصول UX و UI در طراحی اشاره کرد. آوادیس همواره تلاش می کند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها وب سایت هایی کاملا کاربرپسندانه ای طراحی نموده و کلیه امور مربوط به سئو و بهینه سازی سایت در فرآیند طراحی وب سایت رعایت نماید.

چرا UX و UI؟

UX به معنای تجربه کاربری و UI به معنای رابط کاربری دو امر مهم در فرآیند طراحی وب سایت می باشند. آوادیس با به کارگیری جدیدترین متدهای UX و UI به افزایش نرخ تبدیل وب سایت شما کمک می کند.

چرا UX و UI؟
طراحی وب سایت رسپانسیو

طراحی وب سایت رسپانسیو

با بالارفتن نرخ استفاده کاربران از تلفن همراه در جهت وب گردی، اهمیت طراحی وب سایت رسپانسیو (واکنش گرا) از پیش بسیار بیشتر شده است، بنابراین آوادیس کلیه وب سایت ها را بصورت رسپانسیو و موبایل فرندلی طراحی می نماید.

پرسش های متداول

آوادایس همواره در کنار مشتریان و کاربران عزیز خود می باشد.

طراحی سایت در آوادیس چه مراحلی دارد؟

ما ابتدا نیازهای وب سایت شما را بررسی نموده، طرح وب سایت شما را به صورت اسکچ آماده می نماییم و پس از تایید توسط شما طراحی و کدنویسی را آغاز می نماید.

آیا طراحی سایت آوادیس به صورت اختصاصی می باشد؟

کلیه وب سایت ها در آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس به صورت اختصاصی طراحی و کدنوبسی می گردد. آوادیس به هیچ عنوان از قالب های آماده و ظاهر تکراری در طراحی های خود استفاده نمی کند.

آیا طراحی سایت آوادایس دارای پشتیبانی نیز می باشد؟

بله کلیه وب سایت های طراحی شده آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس دارای سه ماه پشتبانی رایگان می باشد.

آیا طراحی وب سایت توسط آوادیس به صورت رسپانسیو انجام می شود؟

بله کلیه وب سایت های طراحی شده آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس به صورت رسپانسیو طراحی و کدنویسی می گردد.

آیا وب سایت های طراحی شده توسط آوادیس قابل توسعه نیز می باشند؟

بله کلیه وب سایت های طراحی شده آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس قابل توسعه توسط آوادیس و حتی طراحان و برنامه نویسان دیگر می باشد.

نظرات مشتریان آوادیس که به ما اعتماد کرده اند

توسعه کسب‌وکار و افزایش مشتریان شما با طراحی حرفه‌ای سایت

وب‌سایت دریچه‌ای است که از سوی کسب‌وکار شما به‌سوی مخاطبان هدف و مشتریان بالقوه باز می‌شود. وب‌سایت ویترین مجازی کسب‌وکار شما است و شما از طریق این رسانه می‌توانید اطلاعاتی را درباره خدمات و محصولات خود در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید. البته جذب مشتری از طریق وب‌سایت، تنها زمانی ممکن می‌شود که سایتی با ظاهر و عملکرد مناسب داشته باشد. دستیابی به این هدف با خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آوادیس در زمینه طراحی سایت، دست‌یافتنی است.

ما سایت شما را به شکلی طراحی می‌کنیم که برداشت اولیه مثبتی را در مخاطبان هدف ایجاد کند و مشتریان شما بهترین تجربه کاربری را داشته باشند.

بیشتر بخوانید