Engineering Website Design

طراحی سایت مهندسی و ساخت سایت برای مهندسان

طراحی سایت مهندسی

طراحی سایت مهندسی مناسب شرکت های مهندسی که در رشته های مختلف از جمله مهندسان راه و ساختمان، مهندسی خطوط نفتی و گازی، مهندسین فنی، مهندسین سد و سازه های بزرگ و شرکت های مهندسین مشاور که دارای بسیاری از نمونه پروژه های عمرانی و پروژه های اجرایی می باشند و خدمات مهندسی ارائه می نمایند می باشد. طراحی سایت برای مهندسان از مهمترین پیش نیازهای لازم جهت موفقیت بیشتر در ارائه خدمات مهندسی و موفقیت در کسب پروژه های مهندسی بسیار مهم می باشد.

برخی از شرکت های مهندسی با وب سایت های خود مانند بروشورهای آنلاین رفتار می کنند. شاید تصور کنند که تجارت آنها از ارجاعات و پیشنهادات سنتی ناشی می شود و تنها چیزی که واقعاً نیاز دارند انتشار کمی اطلاعات مقدماتی در وب سایت یا شبکه اجتماعیشان است. آنها طراحی سایت مهندسی را به عنوان گام بعدی در نظر می گیرند.

شاید در زمانی هم این استراتژی کارساز بوده یا حداقل کافی بوده است. با این حال، در دنیای رقابتی مهندسی امروز، صرفاً فقط بودن کافی نیست. برای رقابت با مهندسان دیگر، به وب‌سایتی نیاز دارید که نه تنها شما را متمایز کند، بلکه فعالانه به شما کمک می‌کند مشتریان و استعدادهای جدیدی ایجاد و جذب کنید. ما در آوادیس با یک تیم متخصص در دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کنیم تا شرکت مهندسی شما به هویت آنلاین و متمایز خود دست پیدا کند.


طراحی سایت مهندسی برای ایجاد اعتبار

صرف نظر از اینکه چگونه اشخاص با وب سایت مهندسی شما آشنا می شوند، اولین چیزی که باید ببینند این است که شرکت شما حرفه ای و شایسته است. آنها باید این تصور را داشته باشند که شما دقیقاً می دانید چه کاری انجام می دهید و می توانید قابل اعتماد برای پروژه ای پیچیده و گران قیمت باشید.

به همان اندازه که این ایده ساده است، می توان آن را در طول فرآیند طراحی سایت مهندسی نادیده گرفته شود. از آنجایی که گزینه‌های بسیار متنوعی برای رنگ‌ها، فونت‌ها، فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و بسیاری موارد دیگر وجود دارد، می‌توان به راحتی از موضوع غافل شد و اولویت اعتبار در ساخت سایت مهندسی را فراموش کرد.

وقتی طراحی وب سایت مهندسی شما آنطور که مشتریان بالقوه انتظار دارند به نظر نمی رسد، بذر شک در دل او کاشته می شود. تصور درست اولیه را به بازدیدکنندگان بدهید و متوجه خواهید شد که دیگر جنبه های وب سایت شما آسانتر خواهد شد.


متمایز سازی سایت مهندسی از رقبا

اگر ایجاد اعتبار اولویت اول شماست، اولویت شماره دو جدا کردن خود از رقبا است. این لزوماً به معنای تأکید بر اینکه چقدر بهتر از سایر شرکت‌های مهندسی هستید، نیست، بلکه به این معنا نیست که ساخت سایت مهندسی شما بر پایه محتوا خوب و مهندسی شده به طور صحیح و اختصاصی صورت پذیرد.

مثلاً انواع خاصی از پروژه‌ها که شما انجام می دهید و یا ممکن است در برخی مناطق جغرافیایی کار کنید اما در برخی دیگر نه. شاید شما در قراردادهای بزرگ یا عملیات کوچکتری تخصص دارید. شما ممکن است خدمات طراحی ارائه دهید یا به عنوان یک پیمانکار فرعی کار کنید. این ها وجه تمایز شما هستند که بایستی به صورت صحیح در وب سایت معرفی شوند.

به این ترتیب درک تجربه خود را برای مشتریان بالقوه آسان تر می کنید و احتمال تماس با شما در مورد پروژه‌هایی که مناسب شما نیستند را کاهش می‌دهید و در نهایت، مزیت دیگر این است که دسته بندی صحیح وب سایت مهندسی خود را برای گوگل و سایر موتورهای جستجو آسان تر می کنید. آوادیس در این مسیر از شروع پروژه همراه شماست.

امیرحسین ستاری
24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما


  طراحی نقشه و ساختار سایت مهندسی

  تمرکز اول بر روی ناوبری در طراحی سایت مهندسی است. باید هر صفحه در سایت شما به راحتی پیدا شود و تمام موضوعات اصلی از طریق منوهای برجسته قابل دسترسی باشد. دومین نقطه تمرکز مربوط به دسترسی است. وب‌سایت‌های مدرن با ملاحظات دسترسی در ذهن ساخته می‌شوند و از عناصر استاندارد استفاده می‌کنند که ناوبری آسان را ممکن می‌سازد.

  داشتن یک وب سایت مهندسی قابل استفاده و در دسترس و همگن با مرورگرهای مدرن و استانداردهای موتورهای جستجو، بسیار مهم است و راه خوبی برای درگیر نگه داشتن بازدیدکنندگان با محتوا و بازگشت مجدد آنهاست. تیم آوادیس از همان مراحل آغازین طراحی سایت، به شما در ایجاد یک ساختار قابل استفاده با ناوبری روان کمک می کند.


  طراحی قیف فروش سایت مهندسی

  بر اساس تجارت ما در این سالها، بسیاری از مشتریان طراحی سایت مهندسی، بر روی جذب کسب و کار جدید از طریق گوگل یا لینکدین متمرکز نیستند. یک قیف فروش خوب می‌تواند به شما در ساده‌سازی فرآیند کمک کند، یا حداقل به شما کمک می‌کند هنگام حرکت از یک مرحله از یک پیشنهاد به مرحله بعدی با اصطکاک بسیار کمتری مواجه شوید. برای دریافت هزینه طراحی سایت شرکتی کلیک کنید.


  ویژگی ها در طراحی سایت مهندسی

  • طراحی رابط و تجربه کاربری پیشرفته
  • صفحه سایت جهت نمایش تخصص ها و توانایی ها شرکت مهندسی
  • صفحه سایت معرفی کتاب های آموزشی مهندسی و مقالات
  • صفحه سایت معرفی مهندسان برتر
  • صفحه سایت نمایش نمونه کارها و سوابق اجرایی شرکت مهندسی
  • صفحات اخبار و اطلاع رسانی اخبار مهندسی شرکت و صنایع وابسته
  • صفحه چشم انداز شرکت مهندسی به صورت اختصاصی
  • طراحی بصورت رسپانسیو (واکنشگرا) و بهینه سازی شده برای موبایل
  • بهینه سازی شده برای موتورهای جستجوگر (سئو)
  • استراتژی محتوا و ناوبری آسان
  • استراتژی تولید لید (سرنخ جذب مشتری)
  • سرعت بالا در بارگذاری صفحات سایت شرکت مهندسی
  • مطالب بروز و مفید در وبلاگ سایت شرکت مهندسی

  قیمت طراحی سایت مهندسی 

  طراحی سایت مهندسی مانند هر چیز دیگری است: پروژه های موفق همگی با برنامه ریزی درست شروع می شوند. در آوادیس، قبل از اینکه شروع به طراحی سایت، زمانی را برای یادگیری در مورد هر مشتری و پروژه اختصاص می دهیم و سپس راه حل های مناسب را برای کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود پیدا می کنیم.

  شرکت آوادیس با طراحی بیش از ۵۰ سایت مهندسی و ارائه راهکارهای مختلف در زمینه طراحی سایت برای مهندسان و بهترین پیشنهادات را برای شرکت مهندسی شما ارائه می دهد و از تجربیات خود در جهت موفقیت وب سایت مهندسی شما استفاده می نماید. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و قیمت طراحی سایت مهندسی با ما تماس بگیرید.

  سوالات متداول طراحی سایت مهندسی

  ساخت سایت مهندسی چقدر طول می کشد؟

  بسته به عملکرد وب سایت مهندسی، این ممکن است بین 8 تا 10 هفته طول بکشد. یکی از عواملی تاثیرگذار در زمان اجرای پروژه طراحی سایت مهندسی شما، محتوا است. اگر در مورد هر جنبه ای از محتوای سایت خود به کمک نیاز دارید، کارشناسان محتوا در آوادیس می توانند در این مرحله به شما کمک کنند.

  قیمت طراحی سایت مهندسی چقدر است؟

  بستگی به این دارد که به دنبال چه هدفی برای وب سایت خود هستید و محدوده پروژه چقدر است. در ابتدای کار با شما برای تعیین اهداف وب سایت همراه هستیم و کمک می کنیم تا بتوانیم با تعیین جزئیات و ویژگی های مورد نیاز وب سایت شما، زمان لازم جهت طراحی وب سایت مهندسی را تخمین بزنیم. تخمین زمان لازم کاملاً به اهداف و ویژگی های مورد نیاز شما بستگی دارد.

  آیا می توانیم محتوای وب سایت مهندسی را بروزرسانی کنیم؟

  بله، ما از سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) با قابلیت به‌روزرسانی آسان استفاده می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد پس از تکمیل پروسه ساخت سایت مهندسی خود، محتوا را کنترل کنید و بتوانید مطالب و عکس های جدید خود را بدون نیاز به تماس با ما به سایت خود اضافه کنید! با این حال، ما بسیار خوشحالیم که به شما در شروع این کار کمک کنیم!

  آیا وب سایت جدید من روی گوشی و تبلت کار می کند؟

  بله، هر سایتی که می سازیم طوری طراحی شده است که در همه دستگاه ها از دسکتاپ گرفته تا آیفون قابل دسترسی باشد.

  طراحی سایت مهندسی با وردپرس چیست؟

  وردپرس پیشروترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است (سیستم مدیریت محتوا ابزاری است که به شما امکان نگهداری و مدیریت محتوا را می دهد). وردپرس به شما اجازه می دهد صفحات، تصاویر، محصولات یا مطالب وبلاگ را ویرایش و به وب سایت خود اضافه کنید. سادگی، انتشار راحت محتوا، مدیریت رسانه ها و توسعه از طریق پلاگین ها از ویژگی های عالی سیستم مدیریت محتوا وردپرس است.

  نظرات کاربران

  سارا محب1 تیر 1402

  سلام، يعني منظورتون اينه كه سايت در حال حاضر از اينستاگرام بيشتر جواب ميده؟

   آوادیس20 تیر 1402

   این سوال شما را نمیشه پاسخ داد. بسته به کسب و کار و شرایط حال حاضرش میشه تصمیم گرفت. اما ما می گوییم هر کسب و کار یک وب سایت

  محمود آرایی31 خرداد 1402

  سلام ما یه طرح داریم برای راه اندازی یه اپلیکیشن مختص مهندسان ساختمان، شما چطور میتونید کمک کنید؟

   آوادیس9 تیر 1402

   سلام روز بخیر لطفا با شماره شرکت تماس بگیرید.

  افشین فوآدی27 اردیبهشت 1402

  سلام ، آیا منظور شما یک سایت شخصی در حوزه فعالیت فرد هست؟

   آوادیس31 خرداد 1402

   بله میتونه برای افراد خاص در حوزه مهندسان باشه یا اینکه به این افراد توسط یک وب اپلیکیشن خدمات ارائه بشه. مثلاً وب اپلیکیشنی که فقط به مهندسان برق سرویس ارائه میدهد.

  شما نظری در این مورد ندارید؟

  امیرحسین ستاری ، متخصص دیجیتال مارکتینگ، سئو و برنامه نویسی
  کسب و کار آنلاین
  وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
  وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

  — امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

  دریافت پروپزال کسب و کار

  رضایت مشتری : گنجینه ناب