E-commerce website design

طراحی سایت فروشگاهی در آوادیس

طراحی سایت فروشگاهی و بازار آنلاین چند فروشگاهی با استفاده از استک تکنولوژی های نوین

ما در آوادیس می دانیم چطور سایت فروشگاهی شما را در سطح کوچک و بزرگ راه اندازی، بهینه سازی و مقیاس بندی کنیم. راه‌حل‌هایی برای توسعه استارت‌آپ‌ها و فروشگاه‌های آنلاین در طول سال ها ارائه کرده ایم. سفر مشتری باید کوتاه باشد اما درصد نرخ تبدیل به مشتری بالا و صد البته پروسه پرداخت ساده و روان. طراحی سایت فروشگاهی (و چندفروشگاهی) با استفاده از استک فناوری های نوین، توسعه و نگهداری کسب و کار آنلاین شما را در بلندمدت تضمین می کند.

طراحی ریسپانسیو

تجربه کاربران هنگام کار با سایت ریسپانسیو، از سایت های غیر رسپانسیو بسیار بهتر می باشد. کار با وب سایت های فروشگاهی پاسخگو بسیار راحتتر است و مشتریان می توانند به سادگی محصولات را ببینند و به سبد خرید خود اضافه کنند.

تدوین استراتژی

آنالیز و ارزیابی جنبه های مختلف اعم از رفتار مشتریان، رقبا، آنالیز نوع محصولات یا خدمات و ... باید منجر به تدوین یک استراتژی راهبردی در توسعه و نگهداری سایت فروشگاهی شود. این استراتژی در طول زمان توسعه پیدا می کند.

بارگذاری با سرعت جت

سرعت بالا در وب سایت فروشگاهی، از پارامترهای مهم سایت های فروشگاهی است. برای تجربه کاربری بهتر و کسب رضایت مشتریان، افزایش نرخ تبدیل و در نتیجه فروش بیشتر، بهینه سازی سرعت سایت از اولویت های آوادیس است.

اجرا و مشاوره سئو

سایت فروشگاهی قوانین سئو سایت های دیگر را باید رعایت کنند، اما چالش های خود را دارند، اجرای نکات فنی، بهینه سازی سئو سایت فروشگاهی به مشتریان آوادیس کمک زیادی می کند تا به نتایج دلخواه خود دست یابند.

آموزش پرسنل

مدیریت فروشگاه اینترنتی، با توجه به تعداد زیادی از صفحات محصولات مبحث بسیار مهمی است که نیاز به آموزش پرسنل جهت بازدهی بهتر خواهد داشت. شرکت تجارت الکترونیک آوادیس تلاش می کند تا با آموزش نیروهای مشتریان مسیر فروش اینترنتی آنها را تسهیل نماید.

پنل اختصاصی و فارسی

قطعاً یک ویترین فروشگاهی خوب، باید در پشت صحنه یک پنل روان و مناسب داشته باشد، تا نه تنها چالشی در مدیریت صفحات وجود نداشته باشد بلکه سرعت و دقت مدیریت سایت فروشگاهی، محصولات و سفارشات را افزایش دهد.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

ما برای درک تجارت مشتریان زمان صرف می کنیم تا در زمان کمتری، طرح مناسب اتاق فکرمان را ارائه کنیم.
1. گفتگو، نیازسنجی و قرارداد
2. وایرفرم، طراحی گرافیکی
3. توسعه و بهینه سازی سایت
4. راه اندازی، آپلود و پشتیبانی رایگان

تفاوت طراحی سایت فروشگاهی با وب سایت سنتی

برخلاف وب سایت شرکتی که هویت یک شرکت را برجسته می کند، طراحی سایت فروشگاهی شامل پایگاه داده ای از محصولات، اطلاعات محصولات، جستجوی محصول، پردازش سفارش، سیستم های پرداخت آنلاین و موارد دیگر است. یک سایت فروشگاهی به همه این قابلیت‌ها نیاز دارد تا مشتریان بتوانند به راحتی و در هر زمان به مرور و خرید محصولات اقدام کنند.

طراحی چند رسانه ای و پیشرفته بخش جدایی ناپذیر بازاریابی اینترنتی شرکت های تجارت الکترونیک هستند و طراحی وب سایت فروشگاهی از این عناصر برای ایجاد یک جایگزین جذاب و مقرون به صرفه برای فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی استفاده می کند. اغراق نیست اگر بگوییم که کسب‌وکارها به این ابزارهای مقرون به صرفه که نیاز آنها را به فروشگاه های مکان محور سنتی، کارمندان برای نگهداری و مراقبت از فروشگاه، حل مشکلات تعمیر و نگهداری ملک مرتفع می کنند.

ساخت سایت فروشگاهی در آوادیس

ما برای طراحی سایت فروشگاهی شما راه حل هایی ارائه می کنیم که از فرآیندی برگرفته از سال ها تجربه در این زمینه پیروی می کند. پیش نمایشی از روند توسعه طراحی وب سایت فروشگاهی در آوادیس:

 • مدیر پروژه و تیم طراحی بر روی پروژه شما متمرکز می شوند.
 • الزامات و دستور العمل های برند شما مورد توجه و بررسی قرار می گیرد.
 • تعیین و دریافت نمونه الگو قالب های سایت فروشگاهی مورد علاقه شما
 • اجرا و طراحی و آزمایش و آموزش مدیریت فروشگاه آنلاین از سوی تیم توسعه ما
 • ادغام کامل با سایت و محتوا جدید، ریدایرکت های 301 برای حفظ سئو وب سایت حال حاضر در صورت داشتن یک سایت فروشگاهی از قبل
 • راه اندازی سایت فروشگاهی

موارد بالا پیش نمایشی از فرآیند ساخت یک سایت فروشگاهی در آوادیس است. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

سئو سایت فروشگاهی

پس از طراحی و راه اندازی وب سایت فروشگاهی، باید برای موتورهای جستجو بهینه سازی شود تا سبب افزایش ترافیک وب‌سایت و سودآوری آن باشد. از سایر استراتژیهای دیجیتال مارکتینگ اثبات شده هم استفاده می کنیم تا اطمینان داشته باشیم علاوه بر افزایش سرنخ و ترافیک، نرخ تبدیل سایت فروشگاهی شما نیز افزایش پیدا کند.

ما در آوادیس به عنوان شریک مورد اعتماد شما، یک راه حل کامل، از ابتدا تا توسعه و تمام مسیر تجزیه و تحلیل بازار، ایجاد لید و افزایش نرخ تبدیل ارائه می دهیم.

امیرحسین ستاری از شرکت آوادیس
24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

  اهمیت رابط و تجربه کاربری در طراحی سایت فروشگاهی

  در طراحی سایت فروشگاهی استانداردهای مهمی همچون ایجاد UI یا رابط کاربری جذاب با هدف تجربه کاربری UX ایده آل و مناسب، رعایت اصول و استاندارهای سئو پایه در برنامه نویسی، داشتن پنل کاربری مناسب و روان برای ثبت و پیگیری سفارش ها با با کاربردی آسان، واکنشگرایی یا پاسخگویی برای دیوایس های دیگر مانند موبایل و تبلت و سرعت بالای لود و نمایش صفحات برای پیمایش توسط مشتریان مدنظر می باشد. علاوه بر این ایجاد اعتماد در فروشگاه اینترنتی نیازمند طراحی مناسب سایت فروشگاهی می باشد. آوادیس همواره تلاش می کند تا با طراحی اصولی و استاندارد با رابط کاربری جذاب، به موفقیت و رشد فروش مشتریان خود کمک کند.

  اعتماد سازی در طراحی فروشگاه اینترنتی

  آوادیس در طراحی سایت فروشگاهی پروسه اعتماد سازی مشتریان آنلاین را با رعایت استانداردها و ترفندهای مشخص رعایت می کند و تا برای موفقیت کسب و کار شما چیزی از قلم نیفتد.

  اعتماد سازی در طراحی فروشگاه اینترنتی
  شما تنها به فروش بیاندیشید.

  شما تنها به فروش بیاندیشید.

  امنیت کاربران، بهینه سازی و سئو فروشگاه، اهمیت موضوع جستجو در فروشگاه اینترنتی، سبدخرید مناسب، طراحی ریسپانسیو فروشگاه اینترنتی و …. از مهمترین موضوعات طراحی سایت فروشگاهی هستند، شما باید یک فروشگاه اینترنتی بهینه و استاندارد داشته باشید تا تمرکزتان را بر روی فروش خود حفظ کنید. این را به ما بسپارید.

  رضایت مشتری : گنجینه ناب

  — امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین
  کسب و کار آنلاین
  وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
  وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

  — امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

  دریافت پروپزال کسب و کار