طراحی فروشگاه اینترنتی B2B

ارائه محصولات و خدمات کسب و کار به کسب و کار را B2B می گویند.

فروشگاه های اینترنتی B2B بنگاه ها را به همدیگر متصل می کند. بر خلاف سایتهای B2C کالا و خدمات بنگاه را در اختیار بنگاه ها و کسب و کارهای دیگر قرار می دهد. در واقع مانند پلی است بین بنگاه ها. می تواند بین سازمانها، موسسات اقتصایو. شرکت های خدماتی و .... ارتباط برقرار کند، اگر بخواهیم نمونه ای بگوییم مطمئاَ یکی از معروفترین آنها Alibaba می باشد که در سراسر جهان مشتریانی دارد.  طراحی وب سایت های B2B شاهرگ های حیاتی بازاریابی هستند که طراحی موثر و با قید و اصول و استاندارد آن تاثیرات خود را خواهد گذاشت. 

فروشگاه های اینترنتی B2B

فروشگاه اینترنتی Business To Business یا همان بنگاه به بنگاه به فروشنده ها سرویس می دهد و به طور عامیانه می توانیم آنها را عمد فروش نام گداری کنیم. در این فروشگاه های خریدارو فروشنده و واسطه مشخص هستند و به موازات آن ارسال کنندگان، بازاریابان و پشتیبان و تامین کننده نیز مشخص می باشند.علاوه بر فروشگاه ها وب سایت های زیادی نیز در زمینه B2B مشغول به فعالیت هستند.

بازدیدکنندگان وب سایت های B2B را دوست دارند.

در طراحی وب سایت های B2B بایستی در نظر گرفته شود تا بیشترین محتوا در کمترین زمان به کاربر داده شود و این از خصوصیات مهمی است که باعث شده است تا بازدیدکنندگان وب سایت B2B را دوست داشته باشند. پیام برند و کسب و کار بایستی در کسری از زمان به کابران منتقل شود و همینطور محتوای موثر و مرتبط بسیار حائز اهمیت است.