Sport Website Design

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

در آوادیس، ما هر زمان که وظیفه ایجاد یک طراحی سایت ورزشی سفارشی را بر عهده داریم، مجموعه ای از بهترین شیوه های تخصصی خود را اجرا می کنیم. در این نوشته توضیح خواهیم داد که چگونه وب سایت های باشگاهی را ایجاد می‌کنیم.

طراحی سایت ورزشی برای یک باشگاه ورزشی یا یک استودیو کراس فیت خانگی، عملکرد باشگاه را تقویت می‌کند، عناصر بصری واضح را در خود جای داده و مخاطبان ورزشی را درگیر خود می‌کند. چه در حال افتتاح یک استودیوی کراس فیت کاملاً جدید باشید و چه علاقه مند به جذب مشتریان جدید به باشگاه ورزشی خود باشید، اجرای خدمات طراحی و توسعه با کیفیت بالا به طور قابل توجهی ظاهر نام تجاری شما را به صورت آنلاین بهبود می بخشد.

توسعه سایت ورزشی مثل باشگاه بدنسازی به این منظور است که یک مرکز تناسب اندام یا سالن بدنسازی را به معنای دیجیتالی بیشتر نمایان کند.  برای بسیاری از افراد، تناسب اندام یک اولویت بزرگ است. این افراد درصدد یافتن باشگاه مناسب برای خود هستند. با توجه به همه‌گیری و اتکای مردم به تلفن‌هایشان، راه‌اندازی یک وب‌سایت ورزشی تناسب اندام مهم شده است.

می‌توانید برنامه‌های ورزشی، جلسات تمرینی شخصی و حتی امکان خرید اشتراک را در برنامه طراحی سایت ورزشی خود ارائه دهید. بسیاری از امکانات سالن های بدنسازی آنلاین شده اند. این باشگاه ها باید بتوانند کلاس های آنلاینی را ارائه دهند که هر کسی بتواند در آسایش و امنیت در خانه خود وارد آن شود و رزرو خود را انجام دهد. اپلیکیشن رزرو باشگاه ورزشی آوادیس را ببینید.

چرا به طراحی سایت ورزشی نیاز داریم؟

یک وب سایت ورزشی برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد برند شما در فضای دیجیتال عالی است. این امر در مورد مرکز تناسب اندام یا سالن های بدنسازی نیز صادق است. بنابراین تاکید لازم بر طراحی سایت ورزشی وجود دارد. از این گذشته، ورزشکاران می‌خواهند بدانند که در چه نوع استودیو تناسب اندامی ثبت نام کنند، آنرا بشناسند و با امکانات آن بصورت کامل آشنا شوند.

یک وب سایت ورزشی باید به عنوان مقدمه ای برای کسب و کار و امکانات آن در نظر گرفته شود. با این حال، ما در آوادیس در طراحی سایت ورزشی ویژگی‌هایی را برای مدیریت رزرو، پرداخت‌ها و برنامه‌ریزی‌های کلاس‌های مختلف در نظر می گیریم! باشگاه‌های ورزشی می‌توانند از وب سایت خود برای ارتباط با مشتریان بالقوه یا پاسخ دادن به آنها استفاده کنند.

بنابراین هنگام طراحی وب سایت ورزشی، تا جای ممکن وب سایت بایستی کاربردی شود.

ویژگی های منحصر به فرد در وب سایت ورزشی

طراحی و توسعه وب سایت ورزشی
طراحی و توسعه وب سایت ورزشی

در طراحی یک وب سایت ورزشی جدید، مهم است که بر زمینه هایی که بیشترین ارتباط را با کسب و کار ورزشی شما دارند، تأکید شود. تعداد انگشت شماری از مؤلفه های رایج وجود دارد که باید در طراحی سایت ورزشی شما ترکیب شوند:

 • برنامه کلاس های ورزش
 • تقویم تمرین
 • امکان رزرو
 • اعضای تیم
 • خرید اشتراک

برنامه کلاس های آموزشی ورزش

بازدیدکنندگان شما بیشتر در وب سایت شما به چه چیزی نیاز دارند؟ بیشتر باشگاه‌ها برنامه منظمی از کلاس‌هایی را ارائه می‌کنند که اعضای آن‌ها می‌توانند در طول ماه در آن شرکت کنند. این یک ویژگی مهم است که ما در طراحی سایت ورزشی که ایجاد می کنیم توصیه می کنیم.

تقویم تمرین

تقویم تمرینی یک منبع عالی برای اعضای فعلی و بالقوه است. در حالی که برای وب‌سایت‌ها معمول است که برنامه کلاس آموزشی را در نظر بگیرند، یک تقویم تمرینی می‌تواند کارکرد وب‌سایت شما را توسعه دهد. ارائه منابع مرتبط با کسب و کار/مخاطبان شما، مانند ارسال منظم روال تمرین در خانه، باعث ایجاد اعتماد، افزایش آگاهی و ایجاد ارزش می شود.

قابلیت رزرو

آیا اعضای باشگاه شما می توانند در کلاس‌ها به صورت آنلاین ثبت‌نام کنند؟ با ارائه امکان ثبت نام در جلسات آموزشی، امکان تعامل بیشتر با باشگاه برای مشتریان آسان تر می شود. طراحی سایت ورزشی با کیفیت می تواند پیام های تأیید رزرو را خودکار کند، اعضای تیم را از ثبت نام های جدید مطلع کند و حتی با راه حل مدیریت عضویت فعلی شما یکپارچه شود.

درباره باشگاه و کارکنان

طراحی سایت ورزشی مناسب باید شامل یک صفحه درباره اطلاعات سابقه باشگاه و بیوگرافی کارکنان باشد. این صفحات در سایت ورزشی معمولاً شامل عکس‌هایی از باشگاه، نام اعضای تیم و توضیحات کوتاهی درباره تجربه، شرایط و علایق آن‌ها است.

امیرحسین ستاری از شرکت آوادیس
24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

  مدیریت باشگاه

  بسیاری از مشتریان بالقوه علاقه مند هستند تا قبل از پیوستن به باشگاه با اعضای تیم شما آشنا شوند. برجسته کردن تیم رهبری به ایجاد اعتبار کمک می کند که به نوبه خود بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا به یک عضو فعال تبدیل شوند.

  مربیان شخصی

  در آوادیس هنگام طراحی سایت ورزشی توصیه می کنیم یک بخش بیو را به سایت ورزشی خود اضافه کنید. این بخش می تواند توضیحات مختصری در مورد مربیان که بیشتر با مشتریان شما در تعامل هستند به همراه تجارب آنها ، ارائه دهد.

  سئو و بهینه سازی سایت ورزشی

  هنگامی که صحبت از بهترین شیوه های بهینه سازی موتور جستجو ( سئو ) می شود، انتشار محتوای جدید در وب سایت شما یک شاخص مهم رتبه بندی کلمات کلیدی در موتورهای جستجوگر است. افزودن بخش وبلاگ در طراحی سایت ورزشی به بازدیدکنندگان شما ارزش می بخشد و می تواند به بهبود کسب و کار آنلاین شما نیز کمک کند.

  تبدیل بازدیدکنندگان به اعضا

  قیمت عضویت

  اکثر بازدیدکنندگان جدید وب سایت شما می خواهند بدانند برای عضویت چقدر باید پرداخت کنند. یک فرم درخواست عضویت سفارشی یا یک نمودار مقایسه عضویت می تواند به مشتریان در درک هزینه های خدمات باشگاه ورزشی کمک کند.

  نظرات اعضا

  نظرات ورزشکاران و اعضا امروز بیش از هر زمان دیگری مهم هستند. مشتریان بالقوه زمانی که رضایت مثبت مشتریان فعلی شما را ببینند، به احتمال زیاد کسب و کار شما را انتخاب می کنند. هنگام طراحی سایت ورزشی، توصیه می کنیم حداقل در یک صفحه از سایت یک بخش را جهت نمایش نظرات اعضا قرار دهید.

  ثبت نام اعضا

  کاربری که برای اولین بار از وب سایت ورزشی شما بازدید می کند، باید بتواند براحتی ثبت نام را در سایت پیدا کند. با به حداقل رساندن کلیک ها، در نظر گرفتن قابلیت استفاده آسان و ساده کردن فرآیند ثبت نام،باشگاه ورزشی شما به احتمال زیاد ترافیک خود را به مشتریان واقعی تبدیل می کند.

  خدمات برنامه نویسی و طراحی وب سایت ورزشی

  طراحی برنامه نویسی اختصاصی وب سایت با لاراول 1
  طراحی سایت ورزشی 8
  طراحی برنامه نویسی سایت باشگاه ورزشی لاراول 1
  طراحی سایت ورزشی 10

  ارائه اطلاعات در مورد تجهیزات ورزشی

  نمایش و تاکید بر روی تجهیزات ورزشی

  قرار دادن محبوب‌ترین دستگاه ها و تجهیزات تمرینی در صفحه نخست و مرکز وب‌سایت راهی عالی برای جذب اعضای جدید است. توصیه می کنیم طراحی سایت ورزشی شما شامل مشخصات مربوطه، تعداد دستگاه ها و اطلاعات موجود باشد.

  برجسته سازی امکانات رفاهی

  نادیده گرفتن برخی از امکاناتی که باشگاه ورزشی شما ممکن است ارائه دهد، آسان است. چیزهایی مانند دوش، سونا، کمدها و ماشین‌های خودکار از جمله موارد مهم هستند. فهرستی جامع از هر یک از امکانات رفاهی باید در وب سایت قرار گیرد.

  رویدادهای ویژه ورزشی

  اعضای باشگاه باید با رویدادهای ورزشی درگیر شوند. از کلاس‌های ماهیانه یوگا تا جلسات آموزش شخصی ۱۰ دقیقه‌ای رایگان، فید رویدادها می‌تواند جزء مهم و موثری در طراحی سایت ورزشی باشد.

  بازدیدکنندگان را مانند باشگاه ورزشی درگیر کنید

  وب سایت شما باید چشم انداز باشگاه ورزشی شما را منعکس کند و در عین حال نیازها و خواسته های مشتریان ایده آل شما را در نظر بگیرد. ایجاد یک تجربه عالی برای مشتریان شما که از بازدید از وب سایت شما تا پیاده روی در باشگاه شما فراتر می رود، می تواند شناخت و وفاداری برند را تا حد زیادی افزایش دهد.

  نمونه کار طراحی سایت ورزشی
  گردان فیتنس، نمونه کار طراحی سایت ورزشی

  انتخاب شرکت طراحی سایت ورزشی و محاسبه قیمت

  اکنون که می دانید چگونه یک وب سایت ورزشی بایستی طراحی شود، وقت آن است که شرکت و تیمی را انتخاب کنید که بتوانید روی آن حساب کنید. در آوادیس ما انواع خدمات طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی ورزشی، سئو و بهینه سازی وب سایت ورزشی و طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی اینترنتی را ارائه می دهیم. اگر برای شروع برنامه ریزی فرآیند طراحی وب سایت خود آماده اید، برای محاسبه قیمت طراحی سایت ورزشی همین امروز با ما تماس بگیرید!

  — امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین
  کسب و کار آنلاین
  وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
  وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

  — امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

  دریافت پروپزال کسب و کار

  رضایت مشتری : گنجینه ناب