Photography Website Design

طراحی سایت آتلیه عکاسی

اگر شما یک هنرمند هستید و حرفه هنری شما عکاسی می باشد و یا داشتن یک آتیله عکاسی از نیازهای اصلی کسب و کار شما محسوب می شود و هنوز حتی یک وب سایت کوچک را هم برای خود ندارید حتما زمان را از دست داده اید و رقبای شما فاصله زیادی در فضای مجازی از شما …

اگر شما یک هنرمند هستید و حرفه هنری شما عکاسی می باشد و یا داشتن یک آتیله عکاسی از نیازهای اصلی کسب و کار شما محسوب می شود و هنوز حتی یک وب سایت کوچک را هم برای خود ندارید حتما زمان را از دست داده اید و رقبای شما فاصله زیادی در فضای مجازی از شما گرفته اند، اما با خواندن دقیق این مطلب می توانید این فرصت از دست رفته را جبران کنید و به طراحی سایت آتلیه خود بپردازید.

طراحی سایت آتلیه عکاسی
طراحی سایت آتلیه عکاسی

می دانید برای کسانی که آتلیه عکاسی دارند، نمایش نمونه کارهای خوب و منتخب و کلی که به صورت مناسب و حتی گرافیکی به کاربرهای وب سایت شما نمایش داده می شود می تواند کسب و کار شما را در فضای مجازی بهبود ببخشد و در این زمینه شما را  موفق نماید. می توان در طراحی سایت آتلیه در این قسمت نمونه کارها را دسته بندی و طراحی نمود و بر اساس تاریخ و یا گزینه های دیگر نمایش داد. در این قسمت می توانید توضیحات کاملی از نمونه کارهای هنری و سبک های متفاوت تخصصی آنها بنویسید تا خوانندگان شما با خواندن مطالب مفید و تخصصی از وب سایت شما لذت کافی را ببرند. شاید هم بخواهید قیمت های اثرهای هنری را در کنار هر اثر درج کنید تا بدین ترتیب فرصتی هم برای فروش اثر هنری در آتلیه خود داشته باشید، در کنار وب سایت آتلیه عکاسی شما می توانید به طراحی فروشگاه اینترنتی عکاسی نیز بیاندیشید.

ویژگی سایت آتلیه عکاسی

  • طراحی سایت آتلیه بایستی ویژگی های سایت های آتلیه را داشته باشد از قبیل :
  • طراحی صفحه وب  اصلی با قابلیت نمایش آثار و عکس های برتر و ویژه بصورت متحرک
  • طراحی صفحه وب  با قالب و گرافیک منحصر بفرد 
  • طراحی صفحه وب  اخبار و مقالات روز هنرمندان و جامعه هنری

معمولا بسیاری از آتلیه های عکاسی، تصاویر اشخاص مهم و یا هنرمندان بزرگی که در آن آتلیه عکس گرفته اند در ویترین مغازه خود قرار می دهند تا مشتریان با دیدن تصویر مربوطه که آنها را می شناسند و بنظر آنها آشنا می آیند به داخل آتلیه و مغازه بیایند. همین اتفاق هم می تواند در وب سایت آتلیه عکاسی شما با تصاویر و آثار هنری شما از اشخاص مهم و هنرمندان بزرگ در آتلیه عکاسی آنلاین شما بیفتد. به طوریکه در صفحه اصلی وب سایت شما که مانند ویترین آتلیه عمل می کند تصاویر آثار مهم و اشخاص هنرمند بزرگ بصورت متحرک و گویا با نمایشی ویژه به نمایش گذاشته شوند.

می توانید یک گالری تخصصی و کاتالوگی از کلیه نمونه عکس های خود در وب سایت خود داشته باشید و این آرشیو روز به روز بزرگتر خواهد شد و میزان کاربرانی که آتلیه عکاسی شما را روزانه خواهند دید به طبع افزایش پیدا خواهد کرد. طراحی گرافیک منحصر بفرد از ویژگی های مهم وب سایت های آتلیه عکاسی می باشد.

هزینه طراحی سایت آتلیه عکاسی

شرکت طراحی سایت آوادیس می کوشد تا با تجربه و مهارت های خود هنرمندان و صاحبان آتلیه های عکاسی را در این امر یاری نماید و با طراحی سایت آتلیه عکاسی مناسب و ایده آل در جهت موفقیت کسب و کارها بکوشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت آتلیه لطفا با ما تماس بگیرید.