Photography Website Design

طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی وب سایت آتلیه عکاسی در آوادیس

اگر می خواهید عکس های شگفت انگیز خود را به صورت آنلاین به نمایش بگذارید، کسب و کار عکاسی خود را تبلیغ کنید و مشتریان خود را گسترش دهید، به یک وب سایت فوق العاده نیاز دارید. وب‌سایت‌های عکاسان دروازه‌ای برای مشتریان جدید و شغل های جانبی جدید برای آنهاست. نمایش نمونه کارها می تواند کسب و کار عکاسان را بهبود ببخشد.

به عنوان یک عکاس حرفه ای که به دنبال راه اندازی یا توسعه کسب و کار خود است، داشتن یک وب سایت اختصاصی برای نمایش و برجسته سازی فعالیت شما بسیار مهم است. با طراحی سایت آتلیه عکاسی خوب و ایده آل می توانید پیشنهادات خود را برای مشتریان بالقوه آسانتر کنید. در وب سایت های آتلیه عکاسی نمایش گالری تصاویر به عنوان رزومه کاری بسیار مهم است.

می دانید برای کسانی که آتلیه عکاسی دارند، نمایش نمونه کارهای خوب و منتخب به صورت مناسب و گرافیکی به کاربران وب سایت، می تواند کسب و کار شما را در فضای مجازی بهبود ببخشد و شما را  به موفقیت بیشتر سوق دهد. در طراحی سایت آتلیه عکاسی نمونه کارها باید دسته بندی و طراحی شود و بر اساس تاریخ و یا فیلترهای دیگر نمایش داد.

می توانید توضیحات کاملی از نمونه کارهای هنری و سبک های متفاوت تخصصی آنها بنویسید تا خوانندگان شما با خواندن مطالب مفید و تخصصی از وب سایت شما لذت کافی را ببرند. شاید هم بخواهید قیمت های اثرهای هنری را در کنار هر اثر درج کنید تا بدین ترتیب فرصتی هم برای فروش اثر هنری در آتلیه خود داشته باشید، در کنار وب سایت آتلیه عکاسی شما می توانید به طراحی فروشگاه اینترنتی عکاسی نیز بیاندیشید.

ویژگی های مورد نیاز در طراحی وب سایت آتلیه عکاسی

1. گالری تصاویر سایت آتلیه عکاسی

گالری‌های تصویری که شامل نمونه‌هایی از کار و هنر شما هستند و مهم‌ترین صفحه در وب‌سایت نمونه کار عکاسی شما می باشند. اگر از دسته‌های مختلف رویدادها و تنظیمات عکس می‌گیرید، هر ژانر را در گالری خاص خود به نمایش بگذارید. هر گالری را با استفاده از عباراتی که تخصص شما را برجسته تر می کند، نام ببرید، مانند گالری تصاویر عروسی، عکس تصاویر نامزدی یا گالری تصاویر مناظر.

گالری‌هایی از تصاویر و ویدیو بسازید که به وضوح تخصص شما را نشان دهد. بخشی از این فرآیند ایجاد نام‌های و کپشن های مفید و دقیق گالری برای توصیف کار شما است.

می توانید یک گالری تخصصی و کاتالوگی از کلیه نمونه عکس های خود در وب سایت خود داشته باشید و این آرشیو روز به روز بزرگتر خواهد شد و میزان کاربرانی که آتلیه عکاسی شما را روزانه خواهند دید به طبع افزایش پیدا خواهد کرد. طراحی گرافیک منحصر بفرد از ویژگی های مهم وب سایت های آتلیه عکاسی می باشد.

معمولاً بسیاری از آتلیه های عکاسی، تصاویر اشخاص مهم و یا هنرمندان بزرگی که در آن آتلیه عکس گرفته اند در ویترین مغازه خود قرار می دهند تا مشتریان با دیدن تصویر مربوطه که آنها را می شناسند و به نظر آنها آشنا می آیند به داخل آتلیه و مغازه بیایند. همین اتفاق هم می تواند در وب سایت آتلیه عکاسی شما با تصاویر و آثار هنری شما از اشخاص مهم و هنرمندان بزرگ در آتلیه عکاسی آنلاین شما بیفتد. به طوریکه در صفحه اصلی وب سایت شما که مانند ویترین آتلیه عمل می کند تصاویر آثار مهم و اشخاص هنرمند بزرگ بصورت متحرک و گویا با نمایشی ویژه به نمایش گذاشته شوند.

2. نظرات مشتریان در سایت آتلیه

به منظور ایجاد اعتبار، اثبات اعتماد و نشان دادن تخصص در حوزه کاری خود، صفحه ای با نظرات برخی از مشتریان سابق خود اختصاص دهید که نمایش دهنده میزان ارتباط شما با مشتریان و کیفیت کار شما باشد.

3. فرم های تماس

با افزودن یک فرم تماس سفارشی شده برای جمع آوری اطلاعات ضروری، ارتباط مشتریان بالقوه با شما آسانتر می شود. شماره تلفن، آدرس ایمیل، تاریخ و جزئیات مکان از فیلدهای منتخب دریافتی شما می تواند باشد. یک جدول زمانی برای ارائه خدمات به مشتریان خود در بخش ارائه دهید!

4. صفحه درباره ما

یک صفحه جذاب درباره ما به مشتریان نشان دهید که چرا برای آنها بهترین انتخاب عکاسی هستید. نوع عکاسی، توضیح سبک و زیبایی شناسی شما و ماموریت کسب و کار عکاسی شما در طراحی این صفحه می تواند تاثیر مناسبی برای جذب مشتریان بالقوه داشته باشد.

به عنوان مثال، شما یک عکاس کودک هستید که در عکس های ژست در یک محیط استودیو تخصص دارد یا از کودکان نوپا در حال تعامل طبیعی با والدین خود عکاسی می کند؟ اگر عکاسی صنعتی و یا تبلیغاتی تخصص شماست. به هر ترتیب این فرصت عالی برای شماست تا کسب و کار خود را متمایز کنید و نشان دهید که چگونه نیازهای مشتریان شما را برآورده می کنید.

5. وبلاگ

با اشتراک گذاری پست هایی با اطلاعات مفید، کسب و کار عکاسی خود را متمایز کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک عکاس سبک زندگی برای صاحبان مشاغل کوچک هستید، یک پست وبلاگی در مورد انتخاب لباس برای عکاسی حرفه ای بنویسید. یا اگر شما یک عکاس حیوانات خانگی هستید، نکاتی را برای چگونگی وادار کردن حیوانات به نگاه مستقیم در لنز بنویسید. این نه تنها مهارت شما را نشان می دهد، بلکه سئو با کیفیتی ایجاد می کند، که می تواند به افراد کمک کند خدمات شما را از طریق موتورهای جستجوگر پیدا کنند.

6. قیمت خدمات عکاسی در سایت آتلیه عکاسی

یک صفحه با پکیج های خدمات عکاسی و اطلاعات قیمت اضافه کنید. تعداد عکس‌های ویرایش‌شده‌ای را که مشتریان با هر بسته دریافت می‌کنند، شامل چاپ و آلبوم فیزیکی یا فایل‌های دیجیتال، میزان مسافتی که می‌توانید برای گرفتن عکس طی کنید و مدت زمان هر جلسه عکاسی را در هر کدام از بسته ها به همراه قیمت آن به نمایش بگذارید. مشتریان شما انتخاب آسانی در میان این پکیج های قیمت در وب سایت آتلیه عکاسی شما خواهند داشت.

هزینه طراحی سایت آتلیه عکاسی

شرکت طراحی سایت آوادیس می کوشد تا با تجربه و مهارت های خود هنرمندان و صاحبان آتلیه های عکاسی را در این امر یاری نماید و با طراحی سایت آتلیه عکاسی مناسب و ایده آل در جهت موفقیت کسب و کارها بکوشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت آتلیه عکاسی لطفاً با ما تماس بگیرید.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین
کسب و کار آنلاین
وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

دریافت پروپزال کسب و کار

رضایت مشتری : گنجینه ناب