طراحی وب سایت شرکت های کوچک

طراحی وب شرکت های کوچک

نمایش ارزش های منحصر به فرد کسب و کارهای کوچک، وضوح نمایش محصولات برند شما به نسب سایر رقبا، خدمات و پشتیبانی بی نظیر و مزیت های دیگری که شما در وب سایت خود به نمایش درخواهید آورد، وجه تمایز کسب و کار و برند شما خواهد بود.

ویژگی های طراحی وب شرکت های کوچک

جلب توجه بازدیدکننده : می دانیم که رقابت در اینترنت هر روز شدیدتر می شود. یک جستجوی ساده در موتورهای جستجوگر کسب و کار شما را می تواند همراه با تعداد بیشمار دیگر کسب و کار به نمایش در بیاورد. باید وب سایت یک کسب و کار کوچک توانایی ایستادن در مقابل رقبای خود را داشته باشد. نمایش ارزش های منحصر به فرد کسب و کار شما، وضوح نمایش محصولات برند شما به نسب سایر رقبا، خدمات و پشتیبانی بی نظیر و مزیت های دیگری که شما در وب سایت خود به نمایش درخواهید آورد، وجه تمایز کسب و کار و برند شما خواهد بود. پس از این واقعیت چشم پوشی نکنیم که صفحه اصلی وب سایت شما و صفحهات لندینگ پیج باید توانایی مبارزه در این رقابت را داشته باشد.


تعریف مخاطبان و بازار هدف : اگر کسب و کار شما توانایی پرداخت های عجیب و غریب آژانس های تبلیغاتی را ندارد، احتمالاً شما توانایی رقابت در بازار بزرگ رقبای خود را نخواهید داشت. در این مواقع بهتر است بودجه را صرف از بین بردن رقبای بزرگ نکنید، درعوض بهتر است با معرفی بهتر ویترین محصولات به سبک ویژه خود سیل کاربران را از طریق جستجوی کلیدواژه های محصولات خود به سمت خود بکشید. حتماً با کمی تلاش وب سایت کسب و کار کوچک شما می تواند در صفحات اول موتورهای جستجوگر به نمایش در بیاید و در رتبه خوبی قرار بگیرد.

طراحی وب سایت شرکت های کوچک
طراحی وب سایت شرکت های کوچک


ساخت محتوای مفید : دانش شما از کسب و کار تخصصی خود مطمئناً ویژگی منحصر به فرد و جذابی است که مورد توجه بازدیدکنندگان شما قرار دارد. این دانش را در مقالات و محتوای وب سایت خود بکار ببندید و تخصص خود را در وب سایت خود با مقالات خود به نمایش عموم بگذارید. محتوای وب سایت شما با کلمات کلیدی در وب سایت کسب و کار کوچک شما قرار می گیرد. بخاطر داشته باشید که ساخت یک صفحه ساده در وب سایت شما برای گرفتن رتبه بر روی کلمه ای خاص به شما کمکی نمی کند و تنها ساخت محتوا و مقالات عمقی و مفید برای خوانندگان راه موفقیت در کسب و کارهای کوچک است.


آموزش راه بیاندازید : کاربران شفافیت در کار شما را دوست دارند. اجازه بدهید تا بازدیدکنندگان همانطور که در مورد تخصص شما آموزش می بینند در مورد فرآیندهای دقیق اجرایی، مسائل مطرح شده و راه حل های تخصصی کسب و کار شما نیز اطلاعات کسب کنند تا شفافیت در کار شما را حس کنند.


مکان فیزیکی کسب و کار شما : آدرس مکان فیزیکی کسب و کار خود را در فوتر وب سایت قرار دهید و در وب سایت های دایرکتوری مانند Yelp نیز مکان فیزیکی شرکت خود را ثبت کنید که در ایران پیشنهاد ما وب سایت کتاب اول می باشد. همچنین وب سایت خود را در فهرست های محلی موتورهای جستجوگر مهم مانند گوگل و بینگ هم ثبت کنید. شاید یک مشتری بخواهد بصورت آفلاین و فیزیکی به شرکت شما بیاید، پس از این راه حل ها حتماً مفید خواهد بود.


لینک سازی درونی موثر : شما محتوای خوب و مفیدی در وب سایت خود دارید، اما کاربر و بازدید کننده وب سایت شما باید راههای مناسب برای رسیدن به محتواهای مرتبط داشته باشد. توضیحات بیوگرافی کسب و کار شما، تاریخچه فعالیت ، گواهینامه های دریافتی و روش های تولید محصول یا خدمات ارائه شده توسط کسب و کار شما همگی باید در یک حلقه مناسب لینک سازی درونی قرار گیرند تا بازدید کننده بتواند در این حلقه یک سیر موفق داشته باشد.


کسب اعتبار: کسب و کار خود را معتبر کنید. کاربران خود را در پشت صحنه داشته باشید! به آنها مزه و طعم کسب و کار خود را بچشانید و اشتیاق را در آنها با تجربه کاری خود ایجاد کنید. ویدیو یک رسانه بزرگ و عالیست برای نشان دادن شخصیت تجاری و کسب اعتبار.


در دسترس باشید: بسیاری از مشتریان احساس راحتی بیشتری در ارتباط با شرکت های کوچک وارتباط تلفنی دارند. مطمئن شوید که اطلاعات تماس در بهترین نقطه دید مشتری در وب سایت شما قرار دارد و در دسترس وی برای پرسیدن سوالهای احتمالی می باشد. مشتریان باید بدانند کسانی که به سوالات و مشکلات آنها پاسخ می گویند افراد واقعی هستند که به منظور پاسخگویی به آنها در وب سایت شما مشغول کارند.


از زبان مشتریان در وب سایت خود قرار دهید: یکی از راه های عالی برای ایجاد اعتبار و کسب اعتماد مشتری، قراردادن Testimonials یا همان از زبان مشتریان در وب سایت است. این یکی از بهترین گزینه ها در کسب اعتماد مشتریان جدید شماست، اگر خیلی بهتر از این می خواهید از زبان مشتریان خود را بصورت ویدیویی در وب سایت خود قرار دهید!


شبکه های اجتماعی: کسب و کارهای کوچک حتماً بایستی در شبکه های اجتماعی برند خود را ثبت کنند و از طریق شبکه های اجتماعی بحث و تبادل نظر را در مورد علوم و دانش تخصصی خود افزایش دهند! هماهنگ سازی برند کسب و کار شما با شبکه های اجتماعی راه دیگری در جذب مشتریان خواهد بود.


ویژگی ایجاد عمل درکاربر(Call To Action) : صرف نظر از اینکه اهداف آنلاین کسب و کار شما چیست، هدایت کاربران وب سایت به خرید محصولات ،ایجاد اشتیاق به ثبت نام در خبرنامه های ایمیل و نوشتن مطالب مشتاق کننده برای انجام عمل در وب سایت توسط کاربر از اهمیت بسیاری برخوردار است.