Business Website Design

طراحی سایت بازرگانی

طراحی وب سایت بازرگانی در آوادیس

طراحی سایت شرکت های بازرگانی، شاید به جرات بتوان گفت از مهمترین مباحثی است که در ابتدای تاسیس شرکت بازرگانی باید مورد توجه قرار گیرد. طراحی سایت بازرگانی می تواند برای شرکت بازرگانی و تجاری به عنوان دورازه ای بزرگ به دنیای بدون مرز جغرافیایی و بدون محدودیت زمانی عمل کند.

 طراحی سایت بازرگانی باید بسته به نوع فعالیت شرکت بازرگانی و تجاری، طراحی و پیاده سازی گردد. چند زبانه بودن وب سایت ، گرافیک و قالب کلی سایت، امکانات و ویژگی های کلی وب سایت با توجه به شرح فعالیت شرکت بازرگانی اجرا می شود.

در آينده بسیار نزديك، رقابت شركت هاي بازرگاني و تجاری در دنياي وب و اینترنت چشمگير خواهد بود كه براي پيروزي در اين رقابت بزرگ و گسترده، بايد يك سايت بازرگاني موفق داشت. يك وب سايت بازرگاني موفق، سايتي است كه در نتایج جستجوی گوگل رتبه ي خوبي داشته باشد و تمامي اطلاعات لازم كه مورد انتظار بازديدكنندگان سايت است را در بر گيرد. اگر اين دو عامل را كه از مهمترين عوامل موفقيت يك سايت بازرگانی می باشد را داشته باشد باعث جلب رضايت مشتريان وب سایت مي شود و بر ميزان خريد و فروش از طریق وب سایت و فضای وب افزوده مي شود.

طراحی سایت بازرگانی هایفایو
طراحی سایت بازرگانی هایفایو

UI و UX موثر و جذاب در طراحی سایت بازرگانی

وب سایت شرکت یا مجموعه بازرگانی شما توسعه آنلاین نام تجاری شما است و به عنوان اساس حضور برند شما در دنیای دیجیتال عمل می کند. وب سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که هم روایتگر ارزشمندی از نام تجاری شما باشد و هم بر آنرا تقویت کند.

ما از بهترین روش‌های صنعت در طراحی و توسعه وب استفاده می‌کنیم، قیف‌های بازاریابی با محتوای بهینه‌ سازی شده برای سئو و فراخوان‌های اقدام به عمل واضح ایجاد می‌کنیم. تیم ما وب‌سایت‌های مؤثر و بر پایه داده‌ها را طراحی می کند که به افزایش آگاهی از برند، افزایش نرخ تبدیل به مشتری کمک کند. طراحان و توسعه دهندگان وب در آوادیس با شما همکاری می کنند تا وب سایتی بسازند که روایت شما را به شکلی بصری جذاب به تصویر بکشد!

طراحی وب سایت بازرگانی با هدف افزایش نرخ تبدیل

هدف اصلی از طراحی وب سایت شما تبدیل بازدیدکنندگان غیرفعال به مشتریان یا سرمایه گذاران درگیر است. برای انجام این کار، وب سایت شما باید به روشی طراحی شود که برای مخاطبان در وهله اول اعتماد ایجاد کند، روایتگری از برند شما را به طور موثر انجام دهد و به کاربر نهایی محصول، خدمات یا ارزش پیشنهادی شرکت را اطلاع دهد. رویکرد ما مبتنی بر تمرکز جدی بر طراحی تجربه مشتری بهینه شده است که شامل بهترین شیوه‌های UI و UX و بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO) است.

طراحی عالی سایت بازرگانی، کاربران را تشویق به اقدام می کند. طراحی می تواند برندها را انسانی کند و به کاربران کمک کند تا با سهولت بیشتری کشف کنند، یاد بگیرند، تجربه کنند و لذت ببرند. ما به سازمان‌های بزرگ‌تر کمک می‌کنیم تا از وب برای برقراری ارتباط با مأموریت‌های خود، هدایت فرصت‌های آماده فروش، نشان دادن رهبری فکری و تعامل با حوزه‌های مختلف استفاده کنند.

ویژگی سایت بازرگانی

برخی از ویژگی های وب سایت های بازرگانی بدین ترتیب خواهد بود :

  • طراحی صفحه وب گرافیکی و جذاب و ساده جهت معرفی تاریخچه شرکت بازرگانی
  • طراحی صفحه وب معرفی اعضای هییت مدیره و مدیرعامل و سهامداران شرکت
  • طراحی صفحه سایت نمایش جزییات محصولات و خدمات و شرح فعالیت شرکت
  • طراحی صفحه وب اطلاعات برقراری ارتباط آنلاین با اپراتورهای شرکت بازرگانی و فرم های سفارش آنلاین
  • طراحی صفحه وب ایجاد صفحات اخبار و مطالب مرتبط با فعالیت شرکت بازرگانی

هزینه طراحی سایت بازرگانی

شرکت آوادیس دارای چندین و چند سال تجربه در طراحی و پیاده سازی وب سایت های بازرگانی می باشد و با طراحی گرافیکی جذاب و ساده برای سایت بازرگانی و ارایه قابلیت های آسان جهت بروزرسانی و مدیریت انواع خدمات و محصولات شرکت ها، امکان مدیریت فرم های سفارش آنلاین و صفحات اخبار و مطالب وبلاگ در وب سایت بازرگانی و تجاری را در این امر یاری می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت بازرگانی لطفا با ما تماس بگیرید.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین
کسب و کار آنلاین
وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

دریافت پروپزال کسب و کار

رضایت مشتری : گنجینه ناب