Laravel Website Design

پشتیبانی سایت لاراول و نگهداری سایت لاراول

پشتیبانی سایت لاراول و نگهداری سایت لاراول

لاراول با تعمیر و نگهداری اختصاصی عرضه می شود. چرا خدمات پشتیبانی سایت لاراول ضروری است؟ تا بتوانید مشتریان وب سایت خود را درگیر نگه دارید و تجربه بهتری را در وب سایت به آنها ارائه دهید. با تعمیر و نگهداری سایت لاراول، می توانید وب سایت خود را به خوبی اجرا کنید.

پشتیبانی سایت لاراول شامل بروز نگه داشتن سایت لاراولی با آخرین پچ های امنیتی، رفع اشکالات، نظارت بر وب سایت شما برای مشکلات احتمالی و توسعه آن است. با این حال، هر کسب‌وکاری پس از گذراندن مرحله طراحی سایت لاراول خود، نیازمندی‌های متفاوتی دارد که ما این بسته‌های متنوع پشتیبانی سایت لاراول را برای آن پیشنهاد می‌کنیم. انواع خدمات نگهداری سایت لاراول ما بدین ترتیب است:

انواع خدمات پشتیبانی سایت لاراول در آوادیس

۱. مهاجرت و ارتقا نسخه

برنامه نویسان در آوادیس در تمام نسخه های Laravel از 5.1 تا آخرین نسخه حال حاضر همه خطرات احتمالی را می دانند. بنابراین، وب اپلیکیشن قدیمی خود را با خیال راحت به جدیدترین نسخه لاراول منتقل یا بروز کنید و از داده ها و عملکرد مناسب وب سایت لاراولی خود اطمینان حاصل کنید. این یکی از اصلیترین نیازهای در پشتیبانی سایت لاراول است.

لاراول همیشه در حال بروزرسانی نسخه و ارتقا ویژگی های خود است. بنابراین وب سایت های لاراولی بدون آپدیت و بروزرسانی از این مهلکه عقب می مانند و ارائه تجربه مناسب به مشتریان خود را از دست می دهند.

https://laravel.com/docs/master/releases

۲. پیاده سازی ویژگی های جدید لاراول

لاراول یک موتور قالب نوآورانه ارائه می دهد که به توسعه دهندگان ما کمک می کند تا ساختارهای برنامه سالیدایجاد کنند. آنها بیشتر از آن سود می برند و ویژگی های جدید را در وب اپلیکیشن شما پیاده سازی می کنند.

۳. پشتیبان گیری از وب سایت

پیش بینی خرابی یک وب سایت لاراولی کار آسانی نیست. بنابراین، برنامه نویسان لاراول ما از کل وب سایت شما در سرورهای ابری نسخه پشتیبان تهیه می کنند. به عنوان یک فرآیند بسیار مهم، کارشناسان ما از یک نسخه پشتیبان با کیفیت بالا در رمزگذاری 128 بیتی SSL استفاده می کنند.

4. سئو تکنیکال و بررسی

از خطاهای Crawl، کدهای HTTPS و وضعیت XML گرفته تا کیوورد کنیبالیزیشن، برنامه نویسان ما سئو تکنیکال عمیقی را در وب سایت شما انجام می دهند. ما با ترکیب دانش برنامه نویسی با دانش متخصصان سئو و تولید محتوا وب‌ سایت لاراولی شما را بهینه می‌کنیم تا در بین 10 نتیجه برتر رتبه‌بندی موتورهای جستجو قرار بگیرد.


چرا خدمات پشتیبانی سایت لاراول و نگهداری سایت لاراول را انتخاب کنید؟

  1. احراز هویت یکی از سودمندترین ویژگی های برنامه وب لاراول است که تنها زمانی عمل می کند که یک توسعه دهنده مدل ها، نماها و کنترلرهای خود را پیکربندی کند.
  2. امنیت برنامه وب شما بر میزان اعتماد مردم به آن تأثیر می گذارد. بنابراین، داشتن یک توسعه دهنده با تجربه لاراول که پروتکل های امنیتی داخلی را فعال کند بسیار مهم است.
  3. اگر بارگذاری برنامه وب شما بیش از 3 ثانیه طول بکشد، افراد آن را ترک خواهند کرد. هیچ کس نمی خواهد آنقدر صبر کند. یک توسعه دهنده خوب لاراول هرگز اجازه نمی دهد چنین اتفاقی بیفتد.
  4. کسب و کارها باید با روندها هماهنگ باشند. با این حال، با داشتن یک متخصص با استعداد در کنار خود، هرگز در مورد آن استرس نخواهید داشت.
  5. کسب و کارها باید با ترندهای روز هماهنگ باشند. با این حال، با داشتن یک متخصص با استعداد در کنار خود، هرگز در مورد آن استرس نخواهید داشت.
  6. تکرار کد می تواند یک مشکل بزرگ باشد. برای جلوگیری از این مشکل به یک متخصص لاراول ماهر نیاز دارید.
  7. به‌روزرسانی‌های مهاجرت و نسخه، اغلب باعث آسیب‌های جبران‌ناپذیر می‌شوند. بنابراین، یک مهندس لاراول واجد شرایط را استخدام کنید تا از یک فرآیند ایمن و سالم اطمینان حاصل کنید.
  8. برنامه های شخص ثالث سودآور به نظر می رسند. اما هرگز نباید داده های خود را با یکپارچه سازی آنها بدون متخصص لاراول به خطر بیندازید.

استک پشتیبانی سایت لاراول در آوادیس

البته استک پشتیبانی ما شامل طیف گسترده ای از فناوری ها است. یک راه حل دیجیتال جامع برای تمام مشکلات نگهداری و پشتیبانی وب سایت لاراول کسب‌و‌کار شما ارائه می دهیم.

لاراول
Laravel
php
php
mysql
MySql
vuejs
VueJs
sass
Sass
js
JavaScript
jquery
jQuery
bootstrap
Bootstrap
reactjs
ReactJs
github
Github
wordpress
WordPress
shopify
Shopify
drupal
Drupal
joomla
Joomla
woocommerce
WooCommerce
trello
Trello

سفارش و قیمت پشتیبانی سایت لاراول

سفارش پشتیبانی سایت لاراول بسته به نوع خدمات مورد نیاز ممکن است متفاوت باشد. کارشناسان ما پس از بررسی وب سایت کنونی شما قادر به محاسبه قیمت پشتیبانی سایت لاراول شما خواهند بود. با کارشناسان ما در دیجیتال مارکتینگ آوادیس تماس بگیرید تا از جزییات بیشتر شما را آگاه کنند.

شما نظری در این مورد ندارید؟

امیرحسین ستاری ، متخصص دیجیتال مارکتینگ، سئو و برنامه نویسی
کسب و کار آنلاین
وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

دریافت پروپزال کسب و کار

رضایت مشتری : گنجینه ناب