خدمات در زمینه نصب و راه اندازی وب

خدمات در زمینه نصب و راه اندازی وب

نسل جدید وب سایت های امروزی، بر پایه سیستم های مدیریت محتوا ساخته می شوند. وب سایتهای قدیمی جز دسته وب سایتهای استاتیک بودند و برای هر تغییر در آن، وبمستر یا طراح وب سایت می بایست هر صفحه را مجدداً تولید می کرد و بر روی سرور آپلود می کرد.
اما سیستم های مدیریت محتوا این مشکل را برطرف کردند. نسل پیشرفته وب سایت های داینامیک کلیه نیازهای خود را از طریق برنامه نویسی ماژولاربرطرف می کنند. این سیستم های از یک هسته تشکیل شده است و ماژول ها بر روی این هسته سوار می شوند. پیاده سازی و اجرا وب سایت

سیستم های مدیریت محتوا از دو بخش اصلی فایلها و پایگاه داده تشکیل می شوند. برای نصب آنها باید فایل ها را بر روی فلدر روت سرور یا سرور مجازی لوکال آپلود و سپس پایگاه داده را ساخته و اتصال آنرا برقرار کرد. ازسیستم های مدیریت محتوا پرکاربرد و رایگان می توان به جوملا، وردپرس، دروپال اشاره کرد.البته وب اپلیکیشن ها و وب سایتهای اختصاصی هستند که در مارکت و حوزه. مشخصی فعالیت دارند و می توانید آنها را با کمی جستجوی دقیق پیدا کنید که البته اینکه پاسخگوی نیاز دقیق شما باشند یا خیر جواب سختی است. البته بهتر است همیشه کار را به کاردان بسپارید و بگذارید تا با خیال راحتتری پشتیبانی مورد نیاز خود را  دریافت کنید. مطمئنا شما به عنوان مدیر کسب و کارتان و همینطور همکارانتان در کسب و کار شما کارهای تخصصی دیگری برای انجام دادن خواهید داشت.آوادیس در زمینه نصب انواع این خدمات و همینطور پشتیبانی آنها در کنار شما خواهد بود.

نیازهای اولیه قبل از نصب و راه اندازی وب سایت

در هر صورت شما نیاز به یک دامنه که نام اینترنتی برند شما خواهد بود دارید، و پس از خرید و تهیه دامنه نیاز به یک هاست و فضای اینترنتی خواهید داشت تا فایلهای دانلود شده وب سایت خود را بر روی آن آپلود کنید.

نصب و راه اندازی وب سایت های اختصاصی

همانطور که گفته شد سیستم های مدیریت محتوای نام برده شده را بصورت رایگان می توان دانلود کرد. بعضی از ماژول ها بصورت رایگان وبعضی دیگر به صورت تجاری قابلیت استفاده دارند، همچنین پوسته و قالب این سیستم های مدیریت محتوا نیز توسط طراحان قالب ها در هر دو حالت وجود است. اما یک وب سایت اختصاصی حتماً با یک پوسته طراحی شده متمایز خواهد شد. مرحله بعدی مرحله طراحی پوسته و قالب سایت است.

نصب و اجرا وب اپلیکیشن های اختصاصی

شما با یک جستجوی ساده می توانید اپلیکیشن های تحت وب مناسب عملکرد مورد نظر خودتان را پیاد کنید. با توجه به پیشرفت روزافزون اینترنت در سراسر دنیا، برنامه نویس ها سعی کرده اند تمام جوانب مورد نیاز کاربران را پوشش بدهند. همینطور آموزشها و داکیومنت های لازم جهت نصب و راه اندازی این وب اپلیکیشن ها نیز همراه آنها در وب سایت اصلی یافت خواهد شد. اما اگر شما آموزش لازم جهت نصب و راه اندازی وب سایت خود را پیدا نکردید می توانید از کارشناسان آوادیس کمک لازم را بگیرید.