طراحی و راه اندازی پرتال

چرا ما نیاز به طراحی پرتال داریم؟

پس از گذر از عصر وب سایتهای استاتیک و شکوفایی عرصه وب سایتهای داینامیک بر آن شدیم تا با توجه به نیازهای مشتریان مطابق با متدهای روز سیستم پرتال متشکل از هسته اصلی بهمراه ماژول های کاربردی ارائه دهیم.

پرتال، سیستم مدیریت محتوا

در جهت توسعه وب نرم افزار پیشنهادی آوادیس همواره پرتال می باشد. نرم افزار پرتال و سیستم مدیریت محتوا آوادیس پکیجی از ابزارهای مورد نیاز طراحی و توسعه سایت می باشد و به اپراتور پرتال این امکان را می دهد تا با دانش هر چند کم در زمینه طراحی سایت با حداقل آموزش براحتی مدیریت سایت را فرا بگیرد و به مدیریت سایت بپردازد.

از قابلیتهای بسیار مهم پرتال آوادیس استفاده از تکنیک معماری چند لایه Layer Data Access, Layer Business و Presentation Layer می باشد که محاسن ذیل را برای سیستم به ارمغان می آورد.

  • قابلیت جداسازی بخش های سیستم و استفاده از چند سرور بمنظور کاهش ترافیک در سیستم های بزرگ
  • قابلیت نمایش سیستم پورتال با رابط های گرافیکی متفاوت در یک زمان
  • قابلیت استفاده از بخش های مختلف سیستم توسط سیستم های مستقل دیگر
  • افزایش امنیت در سیستم با بکارگیری ابزارهای مختف در لایه

از جمله ماژول های سیستم پرتال آوادیس عبارتند از :

مديريت صفحات (نامحدود)، ايجاد منو و زير منو (نامحدود)، ايجاد فرم (نامحدود)، مديريت فرمها، مديريت آگهي های تبلیغاتی، مديريت پست الكترونيك، مديريت دانلودها، مديريت صفحات POP - UP، مديريت لينكها، نظر سنجي، وضعيت آب و هوا، مديريت فايلها و شاخه ها، مديريت گالري ( تصاوير ، فيلم و ...‌)، مدیریت اعضا و ثبت نام، مدیریت پرسش و پاسخ، قابلیت اتصال به سامانه بانکداری شتاب، قابلیت فروشگاهی آنلاین و ...