News Website Design

طراحی سایت خبری

طراحی وب سایت خبری

در عصر ارتباطات با فعالیت گسترده خبرگزاری ها٬ رسانه های مکتوب در جهت نشر اخبار با موضوعات مختلف از جمله اخبار حوادث ، اخبار روز جهان و اخبار سمینار و خبرهای مختلف از طریق رسانه های دیجیتال و آنلاین در سطح اینترنت گسترش یافته است و افزایش زیاد کاربران اینترنتی برای خواندن اخبار و مطالعه و اطلاع از آخرین اخبار مهم از جمله اخبار ورزشی ، اخبار سیاسی و اخبار اقتصادی از طریق سایت های خبری آنلاین دیگر روزنامه های مکتوب چاپی را به کنار گذاشته است.

آمار کلی کاربران اینترنتی در کشور نمایانگر این است که بیست درصد کاربران و بازدیدکنندگان مربوط به کاربران و مراجعه کنندگان وب سایت های خبری در سطح اینترنت می باشند. راه اندازی و طراحی سایت خبری برای خبرگزاری های آنلاین ٬ نشریات آنلاین ٬ روزنامه ها، مجلات آنلاین و رسانه های خبری دیجیتال یکی از ملزومات و اساس کار انتشار خبر می باشد.

خبرگزاری های سراسری، روزنامه ها و مجلات و خبرگزاری های محلی و افراد شخصی می توانند با طراحی یک سایت خبری حرفه ای پا را فراتر از حیطه ی کاری و زمانی خود بگذارند. داشتن یک وب سایت خبری به منزله این است است که می توانید بدون داشتن محدودیت های مکانی و زمانی خبرهای جدید خود را در پهنه و فضای اینترنت منتشر نمایید.

بررسی وب سایت های خبری از منظر طراحی می تواند مهم باشد. صرف نظر از اینکه چه نوع اخباری را پوشش می دهند، همه آنها با چالش نمایش حجم عظیمی از محتوا در صفحه اصلی روبرو هستند که چالش های زیادی برای طرح سایت خبری، قابلیت استفاده و ناوبری برای طراح سایت ایجاد می کند. درس‌هایی که می‌توان از بررسی نحوه برخورد وب‌سایت‌های خبری با این چالش‌ها آموخت، می‌تواند برای طراحانی که با انواع دیگر وب‌سایت‌ها از جمله وب‌سایت‌هایی با طرح‌های موضوعی وبلاگ کار می‌کنند، ارزشمند باشد و با رعایت نکات آموزننده منجر به یک طراحی سایت خبری خوب و فراگیر گردد.

طراحی وب سایت خبری

ما وب سایت هایی را طراحی می کنیم که خلاقانه، کامل، سازگار با موتور جستجو و همچنین رسپانسیو باشند. وب سایت های خبری و اطلاعاتی ما با چشم انداز مشتری در رابطه با تصویر برند و ارائه اطلاعات سازگار است.

 • طراحی وب سایت خبری نیازمند زمان بارگذاری سریع برای رسانه ها و فیدهای اخبار ثالث خوب است که مخاطب را از آخرین اخبار داخلی و جهانی به روز نگه دارد.
 • رابط کاربری باید ساده و آسان برای استفاده باشد و کاربر را با حداقل تعداد کلیک به مقاله خبری هدایت کند.
 • سیستم مدیریت محتوا باید قوی باشد و بتواند چندین درخواست را از بیش از یک مدیر برای تغییر یا ایجاد محتوا بپذیرد.

خدمات طراحی سایت خبری در آوادیس

 • راه اندازی و طراحی سایت خبری
 • توسعه وب سایت و وب اپلیکیشن خبری اختصاصی
 • سئو و بهینه سازی وب سایت خبری موجود
 • طراحی مجدد و توسعه وب سایت خبری موجود
 • تعمیر و نگهداری وب سایت خبری جدید و پشتیبانی

ویژگی سایت خبری

برخی از ویژگی های وب سایت های خبری بدین ترتیب خواهد بود :

 • طراحی صفحه وب گرافیکی، ساده و جذاب جهت نمایش سرتیتر آخرین اخبار روز محلی، کشوری و جهانی
 • طراحی صفحه وب دسته بندی های مشخص خبری مانند اخبار جهان، اخبار کشور، اخبار نمایشگاه، اخبار فناوری و …
 • طراحی صفحه سایت نمایش آخرین اخبار بصورت تلکس خبری در بالای هر صفحه نمایش
 • طراحی صفحه وب نمایش آخرین اخبار تصویری و ویدیویی
 • طراحی صفحه وب نمایش هر خبر با قابلیت برچسب سازی، نمایش جزییات خبر و تصویر و ویدیو و اخبار مرتبط با آن خبر

هزینه طراحی سایت خبری

شرکت آوادیس دارای چندین و چند سال تجربه در طراحی و پیاده سازی وب سایت های خبری می باشد و با طراحی گرافیکی جذاب و ساده برای سایت خبری و ارایه قابلیت های آسان جهت بروزرسانی و مدیریت اخبار و دسته بندی هر کدام ، نمایش هر خبر بصورت ویژه و با برچسب سازی مشخص بصورت تصویری یا ویدیویی و با امکان درج اخبار مرتبط در وب سایت های خبری شما را در این امر یاری می کند.

طراحی سایت خبری ساده و معرفی آن در شبکه های اجتماعی مرتبط با وب سایت های اطلاع رسانی و خبررسانی و رسانه های دیجیتال می تواند به محبوبیت و معرفی بیشتر و بهتر شما کمک بسیار زیادی کند و اخبار وب سایت شما را در راس معرض دید کاربران قرار دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت خبری لطفا با ما تماس بگیرید.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین
کسب و کار آنلاین
وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

دریافت پروپزال کسب و کار

رضایت مشتری : گنجینه ناب