News Website Design

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

در عصر ارتباطات با فعالیت گسترده خبرگزاری ها٬ رسانه های مکتوب در جهت نشر اخبار با موضوعات مختلف از جمله اخبار حوادث ، اخبار روز جهان و اخبار سمینار و خبرهای مختلف از طریق رسانه های دیجیتال و آنلاین در سطح اینترنت گسترش یافته است و افزایش زیاد کاربران اینترنتی برای خواندن اخبار و مطالعه و اطلاع از آخرین اخبار مهم از جمله اخبار ورزشی ، اخبار سیاسی و اخبار اقتصادی از طریق سایت های خبری آنلاین دیگر روزنامه های مکتوب چاپی را به کنار گذاشته است.

آمار کلی کاربران اینترنتی در کشور نمایانگر این است که بیست درصد کاربران و بازدیدکنندگان مربوط به کاربران و مراجعه کنندگان وب سایت های خبری در سطح اینترنت می باشد. راه اندازی و طراحی وب سایت خبری برای خبرگزاری های آنلاین ٬ نشریات آنلاین ٬ روزنامه ها، مجلات آنلاین و رسانه های خبری دیجیتال یکی از ملزومات و اساس کار انتشارا خبر می باشد. خبرگزاری های مهم با ایجاد تلکس خبری در وب سایت خبری خود برای انتشار هز چه بهتر اخبار استفاده می نمایند. بهتر است اگر شما بفکر راه اندازی خبرگذاری مکتوب هستید حتما درصدد راه اندازی و طراحی سایت خبری آنلاین نیز باشید.

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

خبرگزاری های سراسری، روزنامه ها و مجلات و خبرگزاری های محلی و افراد شخصی می توانند با طراحی یک سایت خبری حرفه ای پا را فراتر از حیطه ی کاری و زمانی خود بگزارند. داشتن یک وب سایت خبری به منزله این است است که می توانید بدون داشتن محدودیت های مکانی و زمانی خبرهای جدید خود را در پهنه و فضای اینترنت منتشر نمایید.

ویژگی سایت خبری

  • برخی از ویژگی های وب سایت های خبری بدین ترتیب خواهد بود :
  • طراحی صفحه وب  گرافیکی، ساده و جذاب جهت نمایش سرتیتر آخرین اخبار روز محلی، کشوری و جهانی
  • طراحی صفحه وب  دسته بندی های مشخص خبری مانند اخبار جهان، اخبار کشور، اخبار نمایشگاه، اخبار فناوری و …
  • طراحی صفحه سایت  نمایش آخرین اخبار بصورت تلکس خبری در بالای هر صفحه نمایش
  • طراحی صفحه وب  نمایش آخرین اخبار تصویری و ویدیویی
  • طراحی صفحه وب  نمایش هر خبر با قابلیت برچسب سازی، نمایش جزییات خبر و تصویر و ویدیو و اخبار مرتبط با آن خبر

هزینه طراحی سایت خبری

شرکت طراحی سایت آوادیس دارای چندین و چند سال تجربه در طراحی و پیاده سازی وب سایت های خبری می باشد و با طراحی گرافیکی جذاب و ساده برای سایت خبری و ارایه قابلیت های آسان جهت بروزرسانی و مدیریت اخبار و دسته بندی هر کدام ، نمایش هر خبر بصورت ویژه و با برچسب سازی مشخص بصورت تصویری یا ویدیویی و با امکان درج اخبار مرتبط در وب سایت های خبری شما را در این امر یاری می کند. داشتن یک وب سایت خبری و ساده با توانایی معرفی آن در شبکه های اجتماعی مرتبط با وب سایت های اطلاع رسانی و خبررسانی و رسانه های دیجیتال می تواند به محبوبیت و معرفی بیشتر و بهتر شما کمک بسیار زیادی کند و اخبار وب سایت شما را در راس معرض دید کاربران قرار دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت خبری لطفا با ما تماس بگیرید.