Realestate Website Design

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

در عصر ارتباطات حتی بسیاری از کاربران که از اینترنت استفاده زیادی نمی کنند در بسیاری از مواقع از اطرافیان خود می خواهند تا املاک و زمین مورد نظر خود را بیابند و یا املاک و مستغلات خود را از طریق اینترنت در معرض فروش قرار دهند.

البته که وب سایت های املاک امروزه رشد بسیاری داشته اند و بسیاری از کسانی که بدنبال خرید یا فروش املاک و زمین های خود می باشند، از طریق اینترنت در سراسر دنیا و ایران آنها را رصد می کنند و سپس خرید و فروش خود را انجام می دهند.

طراحی سایت املاک
طراحی سایت املاک

اگر شما بدنبال کسب و کار آنلاین هستید و یا اینکه تخصص شما در زمینه املاک می باشد فرصتی مناسب دارید تا با طراحی سایت برای املاک به کاربران امکان جستجو موارد ملک و زمین در دسترس خود را بدهید. شما می توانید تصاویر املاک خود را در وب سایت خود قرار دهید، برای هر کدوم توضیحات مناسبی بنویسید، امکانات هر کدام را بصورت مجزا نام ببرید و گالری تصاویری از مورد خود بسازید. این اطلاعات کمک شایانی به کاربران در جهت یافتن موردهای ملکی مورد نظرشان خواهد کرد و در خرید یا فروش املاک به شما کمک خواهد کرد.

طراحی سایت املاک و طراحی وب سایت هایی از این قبیل بایستی دارای طراحی گرافیک سایت منحصر بفردی باشند بطوریکه در ۳ ثانیه اول کاربر را به خود جذب بکنند تا کاربر با گشت و گذار در وب سایت املاک شما به مشتری وب سایت شما تبدیل گردند.

ویژگی سایت املاک

برخی از قابلیت های سایت املاکی بدین ترتیب خواهد بود :

  • طراحی صفحه وب  نمایش املاک و مستغلات در روی نقشه ایران
  • طراحی صفحه وب  قابلیت منوسازی و جداسازی خرید ملک، فروش ملک، اجاره آپارتمان، اجاره ویلا و ….
  • طراحی صفحه سایت  پیشنهادات ویژه با قیمت های منحصر بفرد
  • طراحی صفحه وب  جستجوی ویژه صفحات با استفاده از قیمت های املاک، موقعیت مکانی و …
  • طراحی صفحه وب  اخبار و اطلاع رسانی املاک و مستغلات 

هزینه طراحی سایت املاک

یکی از وظایف طراحی سایت آوادیس طراحی وب سایت های بدون نقص و گرافیکی می باشد تا با توجه به حجم انبوه اطلاعات املاکی و تصاویر املاک کاربران وب سایت املاک شما بتوانند به اطلاعات مدنظر خودشان دسترسی پیدا کنند. تلاش شرکت آوادیس اجرای وب سایت خاص و منحصر بفرد با قابلیت های ویژه جهت جذب مشتریان املاک خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت املاک لطفا با ما تماس بگیرید.