Guest Post, Why you should be doing it

۲۱ دلیل اهمیت پست‌ مهمان

زمان مطالعه 6 دقیقه
پست مهمان

اگر از انتشار مطالب قدیمی، درج کلمات کلیدی‌ مختلف، استفاده از بک لینک‌ها و در کل از روش‌های متداول بهینه سازی و سئو خسته شده‌اید، اگر مهارت‌های شما در این زمینه از رده خارج و به روز نیست، در نتیجه با نتایج غمگین کننده‌ای از آخرین به‌روزرسانی گوگل برای رتبه وب سایت خود مواجه شده‌اید.

0
(0)

نیاز دارید که حجم بازدید کنندگان زیادی را به وب سایت سرازیر کنید، بهتر است الگوریتم همیشه در حال تغییر موتورهای جستجو را به‌وسیله خوانندگان خشنود و انتشار مطالب مفید در وب سایت، تنظیم کنید. نتیجه آخرین به روز رسانی، گوگل به ما زمان ایجاد تغییر در استراتژی های سئوسایت را نمایش می‌دهد.

فهرست مطالب نمایش

۱- پست‌های مهمان، برند سازی را افزایش می‌دهند

در صورت اداره یک کار یا تجارت به صورت آنلاین اولین نکته که باید به آن توجه کرد افزایش انتقال احساس اعتماد و اطمینان به مشتریان بالقوه است. نوشتن پست‌های مهمان که حاوی پیشنهادهای خوب و اطلاعاتی مفیدی باشند بهترین روش برای معرفی خود به مشتریان بالقوه و شناساندن کار و تجارت شما به دیگران است.


۲- پست‌های مهمان محصولات شما را معرفی می‌کنند

بهترین شیوه معرفی محصولات، حرکت بین مسیر تبلیغات و بازاریابی، با آگاه کردن دیگران است. بعضی از وبلاگ نویسان، علاقه‌مند به انتشار پست‌های مهمان، جهت شرح مزایای محصولات یا دلیل نیاز این محصولات به دیگران می‌باشند. تا زمانی که این پست‌های حالت تبلیغاتی داشته باشند، ارزشمند هستند.


۳- پست‌های مهمان کمک به کسب هویت آنلاین می‌نماید

میلیون‌ها وب سایت و وب مستر به صورت آنلاین در حال فعالیت هستند. اگر تا قبل از خواندن این مطلب، زیاد در عرصه وب فعال نبودید یا در حاشیه فعالیت می‌کردید، باید بدانید که با پست‌های مهمان می‌توانید نام خودتان را در این زمینه مطرح نموده و شروع به کسب هویت و حضور اینترنتی نمایید. برای ارائه پست‌های مهمان باید با تسلط کافی روی موضوعات مختلف و هوشمندانه به انجام فعالیت‌های مجازی مفید و ارزشمند بپردازید.


۴- پست‌های مهمان ترافیک بازدید وب سایت را، هدایت می‌کنند

با نوشتن پست‌های مهمان در وبلاگ‌های دیگران ضمن بالا بردن ترافیک بازدید آن وب سایت به معرفی فعالیت‌های خودتان بپردازید. خوانندگان همیشگی، مطلب شما را صرفاً برای مطالعه انتخاب نمی‌کنند. بلکه آنها می‌خواهند بدانند که این مطلب را چه کسی و با چه طرز فکر و تجربه‌ای نوشته است. در نتیجه سری به وب سایت شما می‌زنند و با بررسی مطالب و نوشته‌های شما در وب سایت با شما و فعالیت‌هایتان بیشتر آشنا می‌شوند. 


۵- پست‌های مهمان دقیقاً می‌توانند محلی برای جذب تقاضا، در بازار هدف شوند

وقتی که تبلیغات دقیقاً به نتایج جستجو ارتباط دارند، پست‌های مهمان می‌توانند تبدیل به محلی برای دریافت تقاضای بازار هدف باشند. حتی می‌توانید برای یافتن حرفه‌ای ها در زمینه‌های کاری مختلف با انتشار یک پست مهمان در یکی از وبلاگ‌های معروف، به راحتی آنها را پیدا کنید.


۶- پست‌های مهمان تأثیر مثبت برای معرفی کسب و کار شما دارد

مشتریان در مورد نقاط مثبت و منفی و نحوه ارائه خدمات یک شرکت در محیط‌های مجازی صحبت‌های زیادی می‌کنند. در صورتی که می‌خواهید فرای تصورات عموم مردم قرار بگیرید، می‌توانید با استفاده از یک پست مهمان یا مجموعه‌ای پست‌های مهمان این فرصت عالی را برای بیان یک صدای رسا و انتقال بیانیه یا انتقاد خود در شیوه‌ای کاملاً طبیعی و رسمی، ایجاد کنید.


۷- پست‌های مهمان می‌توانند برای شبکه‌های اجتماعی مهم باشند

شما برای تبلیغ و توسعه تجارت و شغل خود قصد استفاده از شبکه‌های اجتماعی را دارید. خوب دقیقاً چه برنامه ریزی برای این کار دارید؟ از چه شبکه‌هایی می‌خواهید استفاده کنید؟ شما نیاز به شیوه‌ای برای معرفی فعالیت خود دارید لذا انتشار یک مطلب مهمان از یک وبلاگ مشهور در یک شبکه اجتماعی می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. 


۸- پست‌های مهمان باعث ایجاد اعتبار در صنعت و خدمات می‌شود

برای اینکه در صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید، شناخته و معروف شوید لازم است در مورد آن مطالب بیشتری جهت آگاهی دیگران ارائه کنید. در بیرون از وب سایت کلاه‌برداران بسیاری وجود دارند و بعضی از خوانندگان هم به برخی مطالب منتشر شده اطمینان نمی‌کنند پس با استفاده از پست‌های مهمان می‌توانید حرفه خود را به صورت شفاف و آبرومند معرفی کرده و اسم خود را در زیر پست درج نمایید تا به سرعت در این زمینه نام آشنا شوید.


۹- پست‌های مهمان می‌تواند توسط دیگران نوشته شود

اگر شما بر اساس دلایل ذکر شده به انتشار یک پست مهمان فکر می‌کنید و دوست دارید که این کار را امتحان کنید اما نمی‌توانید خوب بنویسید، نگران نباشید. پست‌های مهمان کافی است حاوی نام شما باشد. پس از یک وبلاگ نویس پنهان بخواهید مطالب را نوشته سپس به اسم خود در وب سایت منتشر نمایید. در نتیجه شما بدون هیچ گونه ترس، استرس و نوشتن پست‌های طولانی، از اعتبار و نتیجه آن برخوردار خواهید شد۱۰- پست‌های مهمان می‌تواند به صورت متقابل باشند.

در صورتی که یک وبلاگ دارید می‌توانید در ازای مطالب و پست‌های مهمان که در وب سایت شما منتشر می‌شود، پست‌هایی در وبلاگ‌های دیگر منتشر کنید در این صورت هر دو وبلاگ دارای مطالب و محتوای جدید خواهند شد.


۱۱- انتشار پست‌های مهمان به صورت دائمی و پیوسته، در ایجاد شبکه ارتباطی بسیار مؤثر است

برای ایجاد ارتباط با وبلاگ نویسان می‌توانید فعالیت خود را در وب سایت بالاتر ببرید و در ثبت نظرات برای مطالب فعال‌تر باشید. هر چه بیشتر در وب سایتها فعالیت کنید ارتباطات بیشتری به‌دست می‌آورید. این یک ارتباط شبکه‌ای است یعنی شما روی اولین وبلاگ، پستی را منتشر می‌کنید. با اولین انتشار شما دارای اعتبار بین وبلاگ نویسان شده و وارد شبکه ارتباطی بین آنها خواهید شد.


۱۲- پست‌های مهمان، به تولید لینک‌هایی مناسب سئو، کمک می‌کند

بهینه سازی موتورهای جستجو مسئله‌ای است که باید همیشه در ذهن باشد حتی اگر در این مورد فعالیتی نمی‌کنید. دلایل زیادی مبنی بر مفید بودن پست‌های مهمان وجود دارد که یکی از این دلایل برای سئو وب سایت بسیار ارزشمند است. لینک‌هایی که به وب سایت شما منتهی می‌شوند در الگوریتم موتورهای جستجو تأثیر زیادی دارند.


۱۳- پست‌های مهمان به صورت طبیعی نمایانگر قابلیت‌ها و توانایی‌های فردی هستند

بسیار دشوار است با وجود رقابت‌های زیادی که در این حوزه وجود دارد راهی هوشمندانه برای فروش محصولات یا دریافت پیشنهادان کاری پیدا کنید. اما پست‌های مهمان راهی است برای ترویج و تبلیغ کار و تجارت شما بدون اجبار برای انجام تلاش‌ها و تبلیغات پر هزینه.


۱۴- پست‌های مهمان برای خوانندگان ارزش قائل‌اند

خوانندگان همیشه دنبال یک مطلب باارزش می‌گردند. آنها برای نویسندگانی که نکته یا مطلبی مفید به آنها می آموزند، احترام قائل‌اند. پست‌های مهمان این فرصت را به شما می‌دهند تا دانسته‌های خود را به راحتی بدون توقع در ازای چیزی، در اختیار دیگران بگذارید.


۱۵- پست‌های مهمان در وبلاگ‌های بزرگ، مشهور می‌شوند

اگر شما می‌خواهید کیفیت و ترافیک بازید وب سایت بالاتر رود تنها راه ممکن پست‌های مهمان در وبلاگ‌های موجود در محیط وب می‌باشد. وبلاگ‌های قدرتمند و بزرگ پست‌های مهمانی را که با دقت و با کیفیت عالی نوشته شده است را می‌پذیرند و منتشر می‌کنند. با ارائه این پست‌های خوب و با کیفیت، می‌توانید ارزش مطلب پیشنهادی خود را به خوانندگان نشان دهید. تأثیر ارائه یک مطلب با کیفیت و مطلوب علاوه بر خوانندگان آن، بر روی خود نویسنده هم منعکس خواهد شد.


۱۶- پست‌های مهمان سود و منفعت مالی و غیر مالی شما را افزایش می‌دهد

در صورتی که، نویسندگان پست‌های مهمان، لینک وب سایت خود را در پائین یا درون مطالب قرار دهند، علاوه بر معرفی محصول و خدمات خود باعث سرازیر شدن ترافیک بازدید به وب سایت شده و این عمل می‌تواند منجر به خرید یا سفارش کار یا خدماتی، به آنها شود، که این موضوع منفعت مالی و غیرمالی شما را تأمین خواهد کرد.

 


۱۷- پست‌های مهمان باعث یافتن منابع جدیدی جهت بالا بردن ترافیک و بازدید وب سایت می‌شود

ترافیک یا بازدید وب سایت همیشه از یک منبع مشخص نیست. نوشتن پست‌های مهمان به شما امکان یافتن ترافیک‌های مختلف از منابع مختلف و افراد متفاوت را می‌دهد. به طور مثال فروش محصولاتی به کودکان به معنی نوشتن پست‌هایی برای بالا بردن اطلاعات مادران است. پست‌های مهمان به راحتی و زیبایی به ایجاد این ارتباط کمک می‌کند.


۱۸- پست‌های مهمان به کشف علایق شما کمک می‌کنند

اگر فقط برای گذاران زندگی کد نویسی می‌کنید در صورتی که علاقه مند به پرورش اسب یا مطالعه در مورد پنل های خورشیدی هستید، نوشتن پستهای مهمان این فرصت را به شما می‌دهند که در مورد سرگرمی‌های خود فعالیتی بدون نیاز به انجام یک کار تمام وقت یا راه اندازی یک وب سایت با موضوع مرتبط، انجام دهید. در صورتی که یک وب سایت برای نوشتن موضوعات مورد علاقه خود دارید، از طریق پست‌های مهمان می‌توانید به سرازیر شدن ترافیک بازدید به وب سایت کمک کرده که این خود باعث پیشرفت و به‌دست آوردن اطلاعات جامع‌تری در این زمینه خواهد بود.


۱۹- پست‌های مهمان باعث شفافیت اهداف در کار و تجارت شما می‌شود

نوشتن مطالب در یک مجله یا روزنامه مسیر عقاید شما را در مورد مسائل زندگی روشن می‌کند و نوشتن پست‌های مهمان در وبلاگ‌ها، در شفاف سازی مسیر حرکت کار و تجارت شما اثر ویژه‌ای دارد. هنگامی که با یک برنامه بازاریابی دست و پنجه نرم می‌کنید، نوشتن افکار به صورت بخشی از پست‌های مهمان می‌تواند باعث شفافیت بیشتری در تعیین مسیر حرکت شما باشد.


۲۰- پست‌های مهمان می‌توانند تبدیل به سرگرمی و تفریح شوند

لازم نیست سنگینی بار نوشتن پست‌های هر روز را در وبلاگ به دوش بکشید، نوشتن پست‌های مهمان برای دیگر وبلاگ‌ها می‌تواند یک تغییر در کارهای روزمره شما باشد. در حقیقت اگر از به اشتراک گذاری ایده‌ها و افکار با دیگران لذت می‌برید، پست‌های مهمان می‌تواند، برای خودتان و دیگران به سرگرمی خوبی تبدیل شوند مخصوصاً وقتی که به صورت مداوم و پیوسته انجام دهید و طرفداران مختلفی هم داشته باشید.


۲۱- نوشتن پست‌های مهمان، مهارت شما در نوشتن زیاد می‌کند

در آخر، پست‌های مهمان دلیل خوبی برای تقویت مهارت نویسندگی هستند. نوشتن جملات، به صورت ویژه و استفاده از عبارت‌های زیرکانه را در پست‌های مهمان تجربه کنید. هر چه بیشتر بنویسید، سریع‌تر به نتیجه می‌رسید و از جملات بهتری استفاده می‌کنید.

در پایان به یاد داشته باشید نوشتن پست‌های مهمان به دلایل زیادی محبوبیت دارد. در صورتی که می‌خواهید یک وبلاگ نویس خوب باشید باید زمان و انرژی خود را سرمایه گذاری کنید ایجاد یک پست کامل و مفید قطعاً یک کار پیچیده و زمان بر است و نباید برای نوشتن در موضوعات مختلف، خجالت بکشید زیرا این کار یک فرصت ارزشمند برای بیان خود در دنیای مجازی است.

میانگین امتیاز : 0 / 5. تعدا آرا : 0

ثبت امتیاز شما به این مطلب

شما نظری در این مورد ندارید؟