طراحی فروشگاه اینترنتی Multi Store

مناسب شرکت ها و مراکز فروشی است که کانالهای متعدد فروش را می خواهند ایجاد کنند.

در این مدل کاربران با ورود به بخش کاربری و ثبت نام در یک وب سایت فروشگاهی مولتی استور، از چند فروشگاه اینترنتی با آدرس دامین مختلف خرید و استفاده می کنند، یک فروشگاه زنجیره ای را که دارای چندین وب سایت است در نظر بگیرید ، بدین ترتیب کاربری در یکی از وب سایت های این زنجیره اگر عضو شود در تمام آنها عضو و می تواند از آنها استفاده کند، در حال خاضر می توان به وب سایت های زنجیره ای اسنپ در ایران اشاره کرد، خرده فروشان می توانند با روشهای مختلف وارد مبارزه و رقابت بازار شوند و شانس فروش محصولات خود را بالا ببرند.

فروشگاه اینترنتی Multistore یک روش و سبک بسیار جدید می باشد و مناسب برای کسب و کارهایی می باشد که تعداد زیادی از کسب و کار را بایستی مدیریت نماید، بدین ترتیب بجای مدیریت تک به تک همه آنها را بصورت واحد مدیریت خواهد نمود. در این روش دیگر دامنه متفاوت نیز تاثیری بر مدیریت واحد مولتی استور شما نخواهد داشت.

از مزایای فروشگاه اینترنتی Multi Store (Multi Vendor ECommerce)

  • مدیریت آسان و یکپارچه همه واحد های فروشگاهی
  • مانیتور یکپارچه همه فروشگاه ها بصورت واحد در یکجا
  • مدیریت موجودی همه فروشگاه ها
  • ارائه سطوح دسترسی پیشرفته برای هر یک از واحد ها بصورت مجزا بهمراه زیرشاخه های دسترسی
  • عدم استفاده از چندین پایگاه داده در نتیجه یکپارچه سازی پایگاه داده همگی بر روی یک پایگاه داده
  • استفاده از نام کاربری یکپارچه برای کاربران در همه وب سایت وفروشگاه ها
  • افزایش و رشد تجربه شده UX و تجربه و لذت کاربری در نتیجه افزایش فروش
  • امکان تبلیغات در یک بستر یکپارچه
  • سیستم مجزای مدیریت هر یک از فروشگاه ها

می توان گفت این فروشگاه اینترنتی چند فروشندگی مولتی استور برای کسب و کارهایی مناسب است که می خواهند مدیریت هر یک از واحد های فروشگاهی را به مدیر آن مجموعه بسپارند و در نتیجه تنها بتوانند مدیریت یکپارچه را در دست بگیرند و بتوانند با مانیتور سیستم مدیریت اصلی داده های مهم مانند مدیریت محصولات ، مدیریت انبارها و موجودی، مدیریت درخواست های خرید و ... را تحت نظر داشته باشند و مدیریت نمایند.

در پلتفرم مورد نظر آوادیس استودیو شما قادر خواهید بود تا حتی در چند دامنه مختلف نیز مدیریت واحد های خود را بعهده بگیرید. و این یک قابلیت و ویژگی مهم می باشد. همینطور مبحث طراحی گرافیکی و مدیریت قالب فروشگاه ها نیز مهم می باشد که بدین ترتیب امکاناتی برای مدیریت اصلی فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی مولتی استور در نظر گرفته ایم. اگر تصمیم به پلتفرم مولتی استور دارید با ما و کارشناسهای زبده ما تماس بگیرید تا در جهت پیشبرد اهداف شما راهکارهای مناسب ارائه دهند همینطور شما را به یک فنجان قهوه دعوت کنند.