website content maker rules

4 قانون برای تولیدکنندگان محتوا وب سایت

زمان مطالعه 2 دقیقه
5 قانون برای تولیدکنندگان محتوا وب سایت

امروزه افراد از دستگاه‌های گوناگون برای مراجعه به اینترنتی و مطالعه مطالب استفاده می کنند و شما باید به این نکته توجه داشته باشید که بستری که برای ارائه محتوای خود ارائه می دهید ، قابلیت هماهنگی با نوع دستگاهی که برای مشاهده آن استفاده می شود را داشته باشد.

کم گویی و گزیده گویی

پیشرفت تکنولوژی و راحتی دسترسی به اطلاعات باعث شده تا افراد حوصله کمتری برای مطالعه مطالب بلند داشته باشند و به همین دلیل زمانی که یک مطلب بسیار طولانی میشود تمایل افراد به خواندن آن کمتر میشود و این موضوع آخرین چیزی است که شما به آن نیاز دارید. به یاد داشته باشید که در مطالب خود مستقیم به اصل مطلب بپردازید.

بارزتر شدن برند با طنز

70 درصدر از صاحبین برند‌های معروف دنیا و کارشناسان برند سازی با این موضوع که ، طنز در ساختار محتوائی شما میتواند باعث افزایش محبوبیت برند شما در بین مخاطبین برند میشود و به یاد داشته باشید که وجود طنز در نوشتار و محتوای تولیدی شما میتواند باعث ایجاد انگیزه به اشتراک‌گذاری مطلب توسط مخاطبین شود.

رفاقت با مخاطب

یکی از برزرگترین مشکلات در تولید محتوا برای یک محصول یا برند بخصوص ، میزان اعتمادی است که افراد میتوانند به آن مطلب کنند. بسیاری از مخاطبین که برای مطالعه و تحقیق به محتوای آنلاین مراجعه میکنند همیشه این سوال را از خود میپرسند که آیا این موضوع صحت دارد ؟؟ یکی دیگر از بخش‌هائی که افراد به صحت آن شک میکنند نظرات نوشته شده در مورد محصولات میباشد. بسیاری از افراد فکر میکنند که نظرات مثبت در مورد یک محصول ممکن است توسط کارکنان تحت اختیار یک برند ثبت شده باشند.
شما باید تمام تلاش خود را در ارتباط با جذب اعتماد مخاطبین خود بکار گیرید. راه‌های زیادی برای این کار وجود دارد. یکی از قدیمی‌ترین و کار آمدترین روش برای این کار راه اندازی کمپین‌های حمایتی گوناگون میباشد.

سر زده وارد نشوید

تحقیقات نشان داده است که 75 درصد از مخاطبین یک برند با اینکه بخش کوچکی از اطلاعات شخصی خود را برای بهبود سرویس دهی برند مورد نظر ف در اختیار صاحبین برند قرار دهند مشکلی ندارند و این موضوع 25 درصد از مخاطبین را از این قاعده جدا میکند و شما برای دریافتت اطلاعات این افراد نیاز به دریاف اجازه آن‌ها و اطلاع رسانی دارید و از رو به یاد داشته باشید گرچه این درصد ناچیز است اما به هر حال در پیشرفت برند شما موثر است و شما باید به این موضوع توجه داشته باشید.

دیدگاه شما چیست؟