10 tricks to get more twitter followers

10 راهکار افزایش فالوور در توییتر

زمان مطالعه 3 دقیقه
10 راهکار افزایش فالوور توییتر

زمانی که به صفحه های توییتری پرمخاطب سر می زنیم گاهی از وجود تعداد زیادی از دنبال کننده ها، تعجب می کنیم. شاید هم با خود بگوییم که کاش ما هم می توانستیم به این اندازه مخاطب جمع کنیم. البته این آرزوی هر بازاریاب Twitter است اما امیدوار کننده ترین حرف این است که این رخداد دوست داشتنی اتفاق افتادنی است! البته کمی نیاز به صبر و حوصله و گذر زمان دارید.

به طور معمول افرادی که دارای تعداد زیادی مخاطب هستند، از راه‌کارهایی استفاده میکنند که مشترک است و به همین دلیل ما در زیر فهرستی از این راه‌کارهای ساده را آماده کرده‌ایم:
 

درخواست ریتوییت

بازاریابان این پیج ها از دنبال کننده های خود می خواهند که توییت ها را ریتوییت نمایند. اگر تعداد مخاطب هایتان انگشت شمارند نگران نباشید . از آن ها بخواهید تا شما را ریتوییت کنند. ایجاد توییت های مجدد سریعاً برای شما مخاطب ایجاد می کند.  کاملترین راهنمای Twitterدر استراتژی محتوا هم در بردارنده ی راه کارهای عملی است که بسیار به بازاریابان کمک می کند.

با مخاطبین خود دوست باشید

این افراد سعی می کنند با ارائه ی عقاید، رفتار های خوب و بد و حتی تجربیاتشان یک رابطه ی صمیمانه تر ایجاد کنند. با وجود یک هاله ی صمیمانه بین دوستان و خود تان می توانید آن ها را ترغیب به فالوو کردن کنید تا به شما بپیوندند. فقط لطفا توییت های خیلی شخصی ارسال نکنید که برایتان دردسر ساز نشود.

اعلام حضور کنید

بازاریابان موفق چندین شبکه ی اجتماعی دارند که در همه ی آن ها لینک توییت های Twitter خود را قرار داده اند. شما هم اگر در فیس بوک، لینکدین، پینترست و … عضویت دارید از این روش استفاده کنید تا جواب بگیرید.

از تجارب شخصی خود بگوئید

خاطره نویسی خوراک بازاریابان موفق است. اگر کاربران از خاطرات شما خوششان بیاید، می توانید به راحتی در لیست دوستانشان خودتان را پیدا کنید. بنابراین خاطرات جذاب و با نمک خود را در یک 140 کاراکتر جمع کنید که البته خیلی سخت است. البته برای نوشتن یک پست در Twitter که مخاطبین آن زیاد باشند و اصطلاحاً Impersion آن زیاد باشد باید کمیت پست را به خوبی تنظیم کنید.

دنیای حقیقی را فراموش نکنید

بازاریابان شبکه های اجتماعی تنها به دنیای مجازی بسنده نمی کنند. آن ها به هر طریقی که شده، در دنیای واقعی خود هم در مورد Twitterخود صحبت می کنند و برای آن مخاطب جمع آوری می کنند. شما هم این راه‌کار را انجام دهید.

خود را معرفی کنید

با پر کردن بخش بیوگرافی یا Bio در Twitter، سعی کنید، افرادی که شبیه به خودتان هستند را به خود جذب کنید. در این بخش از مهارت ها، علایق و سلایق خود بگویید. فراموش نکنید که هیچ کسی بدون شناخت دیگری، نمی تواند با وی یک ارتباط را پایه ریزی کند. زمانی که جزییات علایق و مهارت های خود را بنویسید، افرادی که در مهارت ها و علایق با شما اشتراک دارند قطعا با شما رابطه برقرار خواهند کرد.


ایمیل های خود را چند منظوره کنید

شما ممکن است روزانه برای تعداد زیادی از افراد، ایمیل ارسال کنید. یکی از بهترین راه ها برای انتشار و ترویج اکانت Twitterشما این است که، آی دی Twitter یا شناسه ی Twitterخود را در امضای پایین ایمیل قرار دهید. این یک نوع تبلیغ عالی به حساب می آید.

با مخاطبین خود ارتباط داشته باشید

یکی از کارهای ساده که وقت گیر هم نیست این است که روزانه برای سه تا 5 نفر توییت ارسال کنید. البته اگر روی توییت هایشان اظهار نظر کنید بسیار مفید تر خواهد بود.
 

از حساب کاربری خود به عنوان شناسنامه استفاده کنید

اگر هنگام ورود به سایت ها، دقت کرده باشید، گاهی به شما امکان می دهند که با اکانت شبکه های اجتماعی خود، وارد سایت شوید. در صورتی که با اکانت Twitterوارد شوید، اطلاعات Twitterشما در صفحه پروفایل نمایش داده می شود و این هم نوعی تبلیغ اکانت Twitterشماست.
 

پست های مهمان دوست خوبی برای شما هستند

اگر شما مدت های زیادی است که در اینترنت فعالیت دارید حتما دوستانی هم دارید که بلاگ یا سایت دارند. با این حال می توانید در یک پست مهمان چند خطی محدود، اکانت Twitterخود را معرفی کنید تا دیگران آن را بشناسند و آن را فالو کنند.

دیدگاه شما چیست؟