Tips for getting more followers and likes on instagram

روش های افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام

زمان مطالعه 2 دقیقه
روش های افزایش فالوور و لایک اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب در جهان می‌باشد که امروزه طرفداران بسیاری پیدا نموده است. در این شبکه اجتماعی کاربران تصاویر و ویدئو را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند و توسط موبایل قابل مدیریت می‌باشد. برای آنکه تعداد دوستان و لایک بیشتری در اینستاگرام داشته باشید مواردی را برای شما ذکر می‌نماییم.

کسانی را فالو نمایید که مرتبط هستند

سعی نمایند کسانی را فالو نمایید که مرتبط به علایق و زمینه فعالیت شما هستند و واقعاً پیگیری تصاویر آنان برای شما جالب می‌باشد. از فالو نمودن بی‌مورد خودداری نمایید.
 

تصاویر سایرین را لایک نمایید و نظر دهید

لایک نمودن تصاویر دیگران نه تنها باعث تأثیر مثبت در طرف مقابل شما می‌گردد بلکه باعث می‌شود نام شما در لیست لایک کنندگان و نظردهندگان قرار گیرد و شانس شما را برای فالو شدن توسط سایرین بالا می‌برد.
 

به نظرات تصاویر خودپاسخ دهید

حتماً به نظراتی که بر روی تصاویر شما گذاشته می‌شوند پاسخ دهید که این کار تأثیر مثبتی بر روی نظر دهنده می‌گذارد و باعث ادامه نظر دهی در سایر تصاویر می‌گردد. همچنین انجام این کار باعث بالا آمدن مجدد تصویر شما در تایم لاین می‌گردد و همین مورد باعث افزایش بازدیدکنندگان خواهد بود.
 

از فالو کنندگان خود سؤال بپرسید

ازفالوکننده های خود سؤالاتی بپرسید تا آنها در بخش نظرات پاسخ دهند تا بدین‌وسیله بخش نظرات شما فعال‌تر گردد. فعال‌تر شدن بخش نظرات باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان می‌گردد.
 

حساب کاربری اینستاگرام خود را با فیس‌بوک مرتبط نمایید

حساب کاربری اینستاگرام خود را با فیس‌بوک مرتبط نمایید که این کار باعث می‌گردد تصاویری را که در اینستاگرام خود بارگذاری می‌نمایید در فیس‌بوک نیز نمایش داده شوند و شما لایک و نظرات کاربران فیس‌بوک را از دست ندهید. مرتبط نمودن حساب اینستاگرام با فیس بوک را می‌توانید از بخش Setting منوی Share Setting انجام دهید.
 

اطلاعات پروفایل خود را تکمیل نمایید

اطلاعات پروفایل خود را به‌طور کامل تکمیل نمایید و بخش بیوگرافی یا Bio حتماً تکمیل گردد. در این بخش متن مختصری در مورد خود را درج نمایید تا سایرین با گرایش‌ها و علایق شما آشنا شوند.
 

از تگ‌ها استفاده نمایید

هش تگ‌ها در اینستاگرام به‌صورت #تگ استفاده می‌گردند به‌طوری که درصورتی‌که تصویری که بارگذاری می‌نمایید در مورد خاصی باشد موضوع آن را در کنار کاراکتر # می‌بایست اعلام نمایید. انجام این کار باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان تصویر خواهد شد زیرا کاربران بسیاری در جستجوی دسته‌بندی خاصی از تصاویر می‌باشند و پس از جستجو ممکن است با تصویر شما مواجه گردند.
 

برای هر عکس از تگ‌های محدودی استفاده نمایید

استفاده از تگ‌های بسیار برای هر عکس باعث اسپمی شدن پست شما می‌گردد و بهتر است برای هر تصویر حداکثر ۳ تگ استفاده نمایید و حتماً تگ‌ها با موضوع تصویر همخوانی داشته باشد.

تگ‌های خود را بسازید

در کنار استفاده از تگ‌های معروف از تگ‌های مربوط به خود استفاده نمایید و سعی نمایید تگ‌های سفارشی ایجاد نمایید. البته این کار را با توجه به موضوع تصویر و برند و شهرت خود انجام دهید.
 

استفاده از Geotag در ارسال تصاویر

Geotag قابلیتی است که در زمان ارسال تصویر در Instagram به شما امکان قرار دادن موقعیت برای تصویر را می‌دهد و به این وسیله می‌توانید مکانی را که در آن تصویر گرفته شده مشخص نمایید. این کار به کاربرانی که در جستجوی تصاویر در مکان خاصی هستند این امکان را می‌دهد تا تصویر شما را بیابند.
 

از تگ‌های بالابرنده لایک استفاده نمایید

از تگ‌های بالابرنده لایک به مانند#like4like یا#like4likes استفاده نمایید. این تگ‌ها تأثیر بسیار زیادی در افزایش لایک ها و بازدیدکننده تصاویر شما خواهند داشت. لیست تگ‌های بالابرنده لایک را می‌توانید با جستجو در گوگل به‌دست آورید. البته در استفاده از این روش زیاده‌روی نیز نکنید چون ممکن است تأثیر عکس داشته باشد.
 

تصاویر باارزش بارگذاری نمایید

سعی نمایید تصاویر باکیفیت و باارزش بارگذاری نمایید تا مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار بگیرید. وجود تصاویر جذاب در پروفایل شما باعث افزایش فالوکننده های شما خواهد شد.

برای هر تصویر خود عنوان در نظر بگیرید

در زمان ارسال تصویر برای آن عنوان در نظر بگیرید که هم بیننده تصویر حس بهتری داشته باشد و هم کاربرانی که در جستجوی تصویر هستند بتوانند تصویر شما را بیابند.
 

تصاویر را در زمان‌های مناسبی ارسال نمایید

تصاویر را در زمان مناسبی در روز ارسال نمایید و همچنین سعی نمایید تصاویر را با توجه به مناسبت روز بارگذاری نموده تا تأثیر بهتری داشته باشد.
 

می‌توانیدفالوکننده خریداری نمایید

سایت‌ها و شرکت‌هایی هستند که فالوکننده اینستاگرام به فروش می‌رسانند. البته این کار را توصیه نمی‌نماییم چون فالوکننده هایی که خریداری می‌نمایید ممکن است در نظر دهی و لایک تصاویر شما شرکت ننمایند.
 

حساب کاربری خود رابه Public تنظیم

حتماً فراموش نشود که که وضعیت پروفایل خود را در بخش تنظیمات بر روی Public تنظیم نمایید.
 

استفاده از نرم‌افزارهای گرفتن فالوکننده

نرم‌افزارهایی وجود دارند که بر روی سیستم موبایل نصب می‌گردند و به شما امکان گرفتن فالوکننده های جدید را می‌دهند. فالو Me و Get فالوکننده ها ازاین‌دست نرم‌افزارها می‌باشند. استفاده از این روش رایگان بوده و هزینه‌ای برای شما ندارد و این نرم‌افزارها معمولاً به ازای هرچند نفری که شما فالو می‌نماید به شما یک فالوکننده می‌دهند.
 

قرار دادن لینک اینستاگرام در سایت‌ها

در سایت‌ها و در بخش پروفایل خود حتماً لینک صفحه اینستاگرام خود را قرار دهید تا زمانی که کاربری قصد داشت شمارا نماید بتواند این کار را در اینستاگرام انجام دهد.
 

قرار دادن لینک وب‌سایت در اینستاگرام

درصورتی‌که وب‌سایت دارید می‌توانید لینک وب‌سایت را در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید و از این طریق به سئو وب‌سایت خود کمک نمایید. در بخش پروفایل بخشی برای قرار دادن آدرس وب‌سایت وجود دارد.

دیدگاه شما چیست؟