tips to increase the effectiveness of stuff that you put in your dealership website

3 نکته برای افزایش تأثیرگذاری محتوا در فروشگاه

زمان مطالعه 2 دقیقه
3 نکته برای افزایش تأثیرگذاری محتوا در فروشگاه

در سال 2015 ، در هر روز هفت اگزابایت ( هر اگزابایت معادل یک بیلیون گیگ می باشد ) از اطلاعات در سطح اینترنت تولید و پخش شد و این مقدار معادل با کل اطلاعات ساخته شده به دست بشر از ابتدای هستی تا سال 2003 بوده است. به نظر شما چطور می توان در میان این حجم عظیم از اطلاعات دیده شد ؟ چطور میتوان مطلبی نوشت که در بین این حجم از محتوای روزانه بارزتر باشد ؟

در این مقاله به بیان 3 نکته مهم برای افزایش بهره‌وری و جذابیت مطالب تولیدی برای قرار گرفتن در وبسایت می پردازیم.

در نهایت هر چه است هنر تولید محتوا شماست

بسیاری از مردم میگویند تعریف از محصولات شرکت در قالب یک مقاله کار درستی نیست ، خب این موضوع کاملاً درست نیست. حقیقت اینجاست که فروش نباید در قالب محتوا بصورت علنی انجام شود ، برای مثال : محصولات تولیدی کمپانی ما بدلیل …… بهترین هستند ، این روش نوشتار چیزی نیست که شما در تولید محتوای خود از آن استفاده کنید.


اما چه کنیم که بتوانیم در قالب تولید محتوا تبلیغ محصولات خود را بکنیم ؟

مثال : استفاده از یک تیغ صورت تراش سبک‌تر باعث میشود که شما سریعتر و بهتر صورت خود را بتراشید. شما در تبلیغات خود به سبکتر بودن محصولات خود اشاره نموده‌اید و استفاده از این جمله در یک مطلب تدائی‌گر این موضوع میشود و از سوی دیگر بیانگر این است که شرکت شما با کم کردن میزان استفاده از مواد اولیه باعث کاهش میزان آسیب‌رسانی به طبیعت میگردد.

ماهی را به مخاطبین خود ندهید ، ماهیگیری را یادشان دهید

شما همیشه این جمله را از افراد گوناگون شنیده‌اید ، اما اینکه چگونه این کار را در قالب محتوا انجام دهید تا به فروش ختم شود بدین شکل می باشد : به مثال تیغ بر میگردیم ، زمانی که شما با زبان بی زبانی میگوئید تیغ سبکتر برابر با آسیب کمتر به طبیعت است ، در جای دیگر محاسبات خود را در مورد اینکه این موضوع چقدر در سال باعث مصرف کمتر آلومینیوم و کاهش تولید گازهای ناسالم و خطرناک گلخانه‌ای میشود ، منتشر کنید و در معرض دید قرار دهید. این موضوع باعث جلب توجه افراد و ایجاد انگیزه‌ای برای خرید محصولات شما میشود و در تمام این مدت شما در حال صحبت در مورد طبیعت هستید.

محتوای جدید خلق کنید

در تمامی دوران‌ها ، در همه زمینه‌ها هیچ چیز به اندازه اطلاعات جدید جذاب و پر بازده نبوده است. پس از مدتی که شما کار تولید محتوا انجام میدهید ایده‌های جدید و مطالب بهتری را پیدا میکنید و نباید از به اشتراک گذاری آن‌ها ترسی داشته باشید. چرا ؟ چون مخاطبین شما همیشه از این موضوع استقبال خوبی خواهند داشت.

دیدگاه شما چیست؟