ساختار موفق سئو

397 بار
دوشنبه, 03 اسفند 1394 ساعت 20:14
ارزیابی شما
(1 رای)
ساختار موفق سئو - 4.0 out of 5 based on 1 vote

بهینه سازی ساختار سئو وب سایت‌فروشگاهی موضوعی نیست که با یک بار کار اجرائی به نتیجه برسد و این نتیجه برای همیشه ثابت باشد. شاید اگر در 15 سال پیش این موضوع را مطرح میکردید چنین چیزی امکان پذیر بود. در گذشته افراد متخصص این کار با تولید محتوای گوناگون با استفاده از کلمه‌های کلیدی با اهمیت در مورد موضوع کاری و ایجاد سایت مپ و لینک سازی و تبادل لینک دیوانه‌وار با دیگران و ....... میتوانستند ساختار سئو ارگانیکی قوی را برای وب‌سایت مورد نظر ایجا کنند اما امروزه این روش به اندازه کافی کارآمد نیست.
امروزه ساختار بهینه شده موتورهای جستجو هنوز از ساختارهای سئو پیشین استقبال میکند اما این موضوع فقط نیمی از راه است. امروزه استفاده از کلمات کلیدی فقط محدود به متون قرار گرفته در بلاگ سایت نمیشود و شما باید تمامی این موارد و کلمات کلیدی را در تمامی ساختار‌های متنی و بصری وب‌سایت فروشگاهی خود بکار گیرید و این موضوع تنها به محیط داخلی وب‌سایت فروشگاهی شما ختم نمیشود و شما نیاز به تولید محتوای خارج از محیط وب‌سایت خود دارید و این موضوع نیازمند ایجاد نظامی یکپارچه و هماهنگ از پایه و اساس پروسه برندسازی شما میباشد.

 

ساختار سئو مدرن نیازمند ایده و الهامات جدید میباشد

در عمل افرادی که در زمینه سئو فعالیت میکنند، به تنهائی مسئولیت زیادی را در مورد میزان بازدهی عملکرد خود بر عهده ندارند. دلیل این امر متغیر بودن میزان بازدهی کلمات کلیدی و ساختارهای موثر برای هر روش میباشد. این وظیفه شما است که با بررسی کلمات کلیدی با اهمیت بصورت دوره‌ای و در دوره‌های مختلف زمانی از موثر بودن این کلمات کلیدی و متادیتاهای مورد استفاده در ساختار سئو اطمینان پیدا کنید.

یکی از با ارزش‌ترین و کارآمدترین نکات در مورد سئو تاثیر گذاری آن بر روی بخش‌های دیگر نیز میباشد. شما با ایجاد محتوای جدید برای بهبود ساختار سئو سایت خود علاوه بر ایجاد اثرات جدید باعث بهبود عملکرد دیگر بخش‌ها نیز میشوید و این موضوع میتواند باعث افزایش بازدهی وب‌سایت شما و بالا بردن رتبه آن در بین دیگر فروشگاه‌ها اینترنتی رقیب شود. اما باید این موضوع را به یاد داشته باشید که در صورت نامناسب بودن ساختار سئو صفحات شما ، تصحیح و بهینه‌ سازی این ساختار به مراتب هزینه بیشتری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

برای جلوگیری از چنین مشکلاتی ، سئو باید از ابتدای برنامه ریزی یک پروژه مد نظر قرار گیرد و تا مرحله اجرای نهائی و تست‌های بازدهی مد نظر قرار گیرد.
رعایت قوائد سئو در ساختار اولیه وب‌سایت اثری به مراتب بهتر و بهینه‌تر را بر روی بازدهی وب‌سایت فروشگاهی شما خواهد داشت و در این حالت کمترین هزینه‌ها را برای شما بوجود خواهد آورد.
اما توجه داشته باشید که در صورتی که برنامه ریزی و الویت بندی مناسبی برای بخش‌های مخلف وب‌سایت به درستی انجام نشود و در نهایت در اختیار تیم طراح قرار گیرد ، تیم طراح با استفاده از ساختار الویت بندی عمومی ساختار‌های سئو مناسب برا برای هر بخش ایجاد میکند و این ناهماهنگی و عدم ترتیب بندی مناسب هر بخش باعث کاهش میزان بازدهی ساختار سئو در سایت میشود.

برای داشتن ساختار سئو کامل و بی نقص شما نیاز به استفاده از فردی دارید که دارای دید قوی و مناسبی در زمینه‌های تجارت الکترونیکی ، مارکتینگ ، تولید محتوا و محصولات مجموعه شما باشد تا با نظارت کامل و دقیق بر روی نحوه عملکرد هر یک از بخش‌ها بتواند برنامه‌ریزی کامل و بی نقصی را برای هر یک بخش‌های وب‌سایت فروشگاهی را در نظر بگیرد و اجرا کند. متخصصین سئو میتوانند در قالب درون سازمانی فعالیت کنند و یا اینکه بصورت مستقل و قراردادی کار خود را انجام دهند. 

موارد مرتبط

اگر شما در مورد این مطلب نظری دارید در اینجا بنویسید

برای ارسال پیام پر کردن فیلدهای نام، ایمیل و پیام شما الزامی اند.

آخرین نظرات کاربران
  • طراحی فروشگاه اینترنتی مایکروتل پلاس
  • طراحی وب سایت شرکت چکاد جنوب
  • طراحی سایت هتل پارسیان
  • طراحی فروشگاه اینترنتی اگزیف
  • طراحی سایت پرتو قشم
  • طراحی سایت صنایع غذایی بهروز
  • طراحی سایت زمرد پسته پارس
  • طراحی سایت آتی ساز
  • طراحی سایت شبکه البرز
  •