link building tips

نکات لینک بیلدینگ در وب سایت

زمان مطالعه < 1 دقیقه
نکات لینک بیلدینگ در وب سایت

در بازار رقابتی امروز، برای وب سایت ها بسیار مهم است که در رتبه های بالای موتورهای جستجوگر مانند گوگل قرار بگیرند. از مراحل بسیار مهم در کسب رتبه در موتورهای جستجوگر استراتژی لینکهای داخلی و خارجی می باشد که نیاز به برنامه ریزی هوشمند و دقیق دارد. برای وب سایتهای جدید، تاکتیکهای مسلمی وجود دارد که به ارتقا رتبه سئو سایت و افزایش ترافیک سایت کمک می کند.

در اینجا به چند روش در استراتژی لینک بیلدینگ در وب سایت جدید اشاره می کنیم.

1.با لینک های داخلی ارتباط دوستانه وب سایت را با کاربران برقرار کنید.

ساختار سایت و استفاده از لینک های داخلی بازدیدکنندگان وب سایت را به نقطه هدف هدایت می کنند و این مهم در ارتباط دوستانه صفحات وب با موتورهای جستجوگر مهم است. این کار در کل باعث افزایش کاربرد وب سایت و ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجوگر می شود.

2. مواظب لینک های شکسته باشید

این آسان است اما به خاطر داشته باشید که از مراحل جدایی ناپذیر در استراتژی لینک ها می باشد. لینکهای وب سایت خود را بطور مرتب تست کنید و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

3. از تاکتیک های مشکوک بپرهیزید

موتورهای جستجوگر هر روز هوشمندتر می شوند، اگر شما مشغول استفاده از تاکتیکهای کلاه سیاه یا خرید لینک می باشید، این می تواند به وب سایت شما از سوی موتورهای جستجوگر آسیب برساند.

4. لینک خود را هر جایی نگذارید

لینک ها به سایت خود را در وب سایتهای معتبر و مرتبط با فعالیت خود بگذارید. به عبارت آسانتر، لینک وب سایت خود را در درون یک سبد نگذارید و بین وب سایتهای دیگر و غیر مرتبط با فعالیت خود پخش نکنید.

اینها تنها چند روش برای شروع کار هستند، اما با رعایت همین چند مورد در استراتژی لینک بیلدینگ گامی قوی در سئو سایت خود برداشته اید.