عوامل کلیدی فروش آنلاین : پنج سوالی که کاربران پیش از خرید از فروشگاه آنلاین در ذهن دارند

751 بار
دوشنبه, 26 بهمن 1394 ساعت 15:38
ارزیابی شما
(1 رای)
عوامل کلیدی فروش آنلاین : پنج سوالی که کاربران پیش از خرید از فروشگاه آنلاین در ذهن دارند - 4.0 out of 5 based on 1 vote

عوامل کلیدی فروش آنلاین : پنج سوالی که کاربران پیش از خرید  از فروشگاه آنلاین در ذهن دارند

 

امروزه مردم به سادگی هر زمان که برای خرید وسیله‌ای اراده کنند میتوانند آن را از طریق فروشگاه‌های آنلاین بخرند. درک سوالات و مشکلاتی که هر یک از این خریداران پیش از انجام خرید خود دارند از محرک‌های اصلی و اساسی در فروش آنلاین میباشد و در این مقاله به این سوالات و راهکار‌های حل آن‌ها میپردازیم.

سوالاتی که کاربران پیش از خرید از فروشگاه آنلاین در ذهن دارند:

-        چطور میتوانم به این وب سایت فروشگاهی اعتماد کنم و پول خود را برای آن‌ها واریز کنم ؟؟

-        شرایط ارسال و بازپس دادن کالا به چه صورت است ؟؟

-        قیمت نهائی یک کالا با تمامی موارد اضافه شونده به آن چقدر است و آیا مناسب است ؟؟

-        آیا در این وب سیات اطلاعات کافی و صحیح در مورد محصولات موجود میباشد ؟؟

-        چرا من باید این محصول را بخرم ؟؟ آیا واقعاً به آن نیاز دارم ؟؟ اگر من سوالی در مورد این محصول داشته باشم چطور میتوانم به جواب آن برسم ؟؟

 

عوامل کلیدی فروش آنلاین : پنج سوالی که کاربران پیش از خرید  از فروشگاه آنلاین در ذهن دارند

 

عوامل کلیدی بهبود میزان فروش در فروشگاه اینترنتی:

-        بهینه سازی وبسایت فروشگاهی برای استفاده از پلتفرم دستگاه‌های هوشمند همراه برای افزایش بازدهی و راحتی خرید کاربران یکی از عوامل کلیدی و اصلی در توسعه فروشگاه‌ها آنلاین در دو سال اخیر میباشد.

-        استفاده از کانال‌های متعدد و متنوع برای تبلیغات و افزایش ارتباط خود با مشتریان ، همانند ، استفاده از انواع ویدئو‌ها و یا شو روم‌های واقعی و مجازی و .....

-        ارائه پیشنهادات گوناگون و متنوع بر اساس نیاز روزمره مشتریان ، طبق اطلاعات جمع آوری شده. این موضوع باعث افزایش تمایل افراد به خرید بیشتر میشود ، زیرا شما متناسب با نیاز لحظه‌ای آن‌ها در حال ارائه پیشنهادات مناسب جهت افزایش بهره‌وری آن‌ها در پروسه خریدشان میشوید.

-        افزایش امنیت وبسایت فروشگاهی و اخذ مجوزها و انواع تأییده‌های گوناگون و قرار دادن المان‌های مربوط به آن‌ها در وبسایت که نشان دهنده قابل اطمینان بودن وبسایت شما برای خرید میباشد ( برای مثال در ایران دریافت ای‌نماد).

-          بطور متوسط 65% از مشتریان حاضر در یک فروشگاه‌آنلاین در مورد شرایط بازپس فرستادن کالا اطلاع دقیقی ندارند  از این رو فکر میکنند که این موضوع پروسه پیچیده و طولانی مدت میباشد و از سوی دیگر 61% از مشتریان اعتقاد دارند که فقط از فروشگاه‌هائی خرید میکنند که امکان ارسال رایگان در بین خدمات خود داشته باشد. با این تفاسیر ، یکی از عاقلانه‌ترین راه‌های افزایش بهره‌وری وبسایت فروشگاهی آنلاین شفاف‌سازی مبحث بازپس گیری کالا از سوی مشتریان و قرار دادن آن در معرض دید میباشد. و تا حد امکان پیشنهاد راهکار‌های پرداختی و ارسالی گوناگون به مشتریان میباشد.

برچسب‌ها