first steps to using video on social media

گام های اولیه استفاده از ویدیو در شبکه اجتماعی

زمان مطالعه < 1 دقیقه
گام های اولیه استفاده از ویدیو در شبکه اجتماعی

همه ما اثر بسیار قوی که در تبلیغات تصویری وجود دارد را به چشم دیده‌ایم و از آن اطلاع داریم. برای مثال برای همه ما پیش آمده که برای یک لحظه برای بررسی یک مطلب به اینستاگرام خو سری بزنیم و بعد متوجه شویم که برای یک ساعت متوالی در حال مشاهده ویدئوهای گوناگون در وب‌سایت‌های مختلف هستیم.

کلیپ های ویدئویی باعث جلب توجه مشتریان و افراد گوناگون میشود و زمانی که به بهترین شکل ممکن و بر اساس اصول و قواعد ساخته شود و به اشتراک گذاشته شود میتواند اثری بسیار عالی و قوی بر افزایش میزان معروفیت برند و یا فروشگاه اینترنتی شما شود.

ایده‌های تولید محتوای ویدیویی

  • – ویدیو شما میتواند در قالب یک داستان خیالی ساخته شود
  • – می توانید در مورد تجربیات مشتریان خود ویدئویی بسازید
  • – مستندی در مورد پشت صحنه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی خود بسازید
  • – مصاحبه‌ای با یک فرد معروف انجام دهید
  • – ویدیوهای آموزشی بسازید

شما میتوانید از هر تکنیکی برای ساخت ویدئوهای خود استفاده کنید برای مثال : انیمیشن ، استاپ موشن و ……

چگونه ویدیو خود را به اشتراک بگذارید

پخش کردن یک ویدئو به اندازه ساخت آن مهم است زیرا یک ویدئو هر چقدر هم خوب باشد اگر به درستی در سطح اینترنت پخش نشود بازدهی و نتیجه مطلوب را به ما نخواهد داد.
پس از اینکه یک ویدئو را در وبسایت فروشگاهی خود قرار دادید حال نوبت به آن میرسد که این ویدئو را از راه شبکه‌های اجتماعی پخش کنید و میزان بازدید آن را افزایش دهید و از این را باعث افزایش میزان معروف بودن برند خود و افزایش ترافیک بازدیدکنندگان در وبسایت خود شویم.

لیست شبکه‌های اجتماعی مناسب برای به اشتراک گذاری ویدئو در کشور ایران شامل : Vine , Instagram , Facebook , Youtube , Vimeo , Aparat , Telegram

دیدگاه شما چیست؟