تولید ویدئو برای وب‌سایت فروشگاهی

771 بار
سه شنبه, 27 بهمن 1394 ساعت 15:22
ارزیابی شما
(1 رای)
تولید ویدئو برای وب‌سایت فروشگاهی - 4.0 out of 5 based on 1 vote

تولید ویدئو برای وب‌سایت فروشگاهی

 

همه ما اثر بسیار قوی که در تبلیغات تصویری وجود دارد را به چشم دیده‌ایم و از آن اطلاع داریم. برای مثال برای همه ما پیش آمده که برای یک لحظه برای بررسی یک مطلب به حساب کاربری Facebook خو سری بزنیم و بعد متوجه شویم که برای یک ساعت متوالی در حال مشاهده ویدئوهای گوناگون در وب‌سایت‌های مختلف هستیم.
کلیپهای ویدئویی باعث جلب توجه مشتریان و افراد گوناگون میشود و زمانی که به بهترین شکل ممکن و بر اساس اصول و قواعد ساخته شود و به اشتراک گذاشته شود میتواند اثری بسیار عالی و قوی بر افزایش میزان معروفیت برند و یا فروشگاه اینترنتی شما شود.

 

ایده‌هائی برای تولید محتوای ویدئویی

-        ویدئو شما میتواند در قالب یک داستان خیالی ساخته شود

-        میتوانید در مورد تجربیات مشتریان خود ویدئویی بسازید

-        مستندی در مورد پشت صحنه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی خود بسازید

-        مصاحبه‌ای با یک فرد معروف انجام دهید

-        ویدئوهای آموزشی بسازید

شما میتوانید از هر تکنیکی برای ساخت ویدئوهای خود استفاده کنید برای مثال : انیمیشن ، استاپ موشن و ......

 

چگونه ویدئو خود را به اشتراک بگذارید

پخش کردن یک ویدئو به اندازه ساخت آن مهم است زیرا یک ویدئو هر چقدر هم خوب باشد اگر به درستی در سطح اینترنت پخش نشود بازدهی و نتیجه مطلوب را به ما نخواهد داد.
پس از اینکه یک ویدئو را در وبسایت فروشگاهی خود قرار دادید حال نوبت به آن میرسد که این ویدئو را از راه شبکه‌های اجتماعی پخش کنید و میزان بازدید آن را افزایش دهید و از این را باعث افزایش میزان معروف بودن برند خود و افزایش ترافیک بازدیدکنندگان در وبسایت خود شویم.

لیست شبکه‌های اجتماعی مناسب برای به اشتراک گذاری ویدئو در کشور ایران شامل : Vine , Instagram , Facebook , Youtube , Vimeo , Aparat , Telegram

برچسب‌ها