Website cleaning time

استفاده از تکنیک اسپری پاکسازی وب سایت

زمان مطالعه 2 دقیقه
استفاده از تکنیک اسپری پاکسازی وب سایت

اگر وب سایت شما کارایی و منفعت قبل را ندارد حتماً نیاز به اسپری پاک سازی دارد! شروع کنید زمان آن است که با اسپری تمیز سازی تمام پیکسل های مونیتور را تمیز کنید!

یک وب سایت سرحال و تمیز!

آخرین باری که که بخش اخبار وب سایت یا وبلاگتان را بروز کردید کی بود؟ اگر جواب شما بیشتر از 2 ماه پیش است پس شما نیاز به یکسری بروز رسانی خواهید داشت. کاربران و موتورهای جستجوگر محتوای جدید و با کیفیت را دوست دارند.

لینکهای شکسته را تمیز کنید

اگر شما بر روی وب سایت خود لینکهایی از وب سایتهای دیگر دارید مانند لینک وب سایت شریک و پارتنر و یا لینک فهرست منابع، آنها را چک کنید که آیا هنوز کار می کنند یا خیر؟ یا آنها را پاک کنید و یا آنها را به آدرس جدید لینک دهید. لینکهای شکسته علاوه بر اینکه برای وب سایت حرفه ای شما نامطلوبند، باعث کاهش رتبه سایت و پیج رنک  وی سایت شما در موتورهای جستجوگر می شوند.

کنترل آسیب به وب سایت

پلاگین ها و افزونه ها را بروز رسانی کنید، اگر شما از سیستم مدیریت محتوا و یا از پلاتفرم های طراحی وب سایت فروشگاهی استفاده می کنید، از بروزرسانی آخرین ورژن افزونه های آنها باخبر شوید زیرا اشکالات قبلی آنها مرتفع شده است.

رنگ های جدید بکار ببرید!

راه آسان برای بروز رسانی وب سایت، استفاده از رنگهای جدید و عکس های رنگارنگ می باشد. تصاویر حرفهای زیادی برای گفتن دارند، اضافه کردن عکس ها و فیلم های با کیفیت در فروش بیشتر محصولات به شما کمک می کنند. فرقی نمی کند محصول شما فیزیکی یا مجازی باشد، گرفتن عکس از آنها در رشد تجارت شما تاثیر گذار خواهد بود.

وب سایت از تاریخ گذشته

آیا خط کپی رایت در پایین وب سایت شما به سال 1378 اشاره می کند؟ آیا محتوایی در صفحه اصلی سایت خود دارید که در گذشته نوشته شده است؟ هیچ چیز غیرحرفه ای تر از اطلاعات تاریخ گذشته نیست.

ریدیزاین وب سایت

اکثراً، سایتهای قدیمی و از تاریخ گذشته غیر قابل تعمیر می باشند چون تکنولوژی آنها از دور خارج شده است و قابلیت نمایش در کامپیوترهای مدرن و دستگاههای موبایل جدید را ندارند. بهترین راه در این زمان طراحی سایت موبایل و تبلت می باشد.

دیدگاه شما چیست؟