black or white hat

سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

زمان مطالعه < 1 دقیقه 8 نوامبر 2019

کلاه سئو شما سیاه است یا سفید؟ آیا شما بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر را با کلاه سفید انجام می دهید یا با کلاه سیاه ؟ اینها سوالاتی است که کسانی که در بازاریابی، اینترنت مارکتینگ و سئو سایت فعال هستند، باید از خودشان بپرسند.

زمین بازی در بازاریابان موتورهای جستجوگر به دو قسمت تقسیم شده است : کسانی که کلاه سیاه بر سر دارند و به دستکاری های منفی در تکنیک های سئو سایت مشغولند و کسانی که کلاه سفید بر سر دارند و از روشهای مثبت و مورد پسند گوگل برای ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجوگر استفاده می کنند.

کلاه سیاه در سئو (Black Hat SEO)

کلاه سیاه ها در سئو، یعنی کسانی که با ترفند ها و روش های غیراخلاقی و نامناسب در صفحات جستجوهای گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر قرار می گیرند. در حقیقت به معنی خرید لینک و استفاده از تاکتیک های اسپم برای گرفتن لینک در اینترنت استفاده می کنند، مانند استفاده از دایرکتوری لینک ها و سایتهای مقاله.

باید بدانید که استفاده از استراتژی های کلاه سیاه ها در طول مدت به وب سایت آسیب رسانده و در طول زمان گوگل بازدیدکننده شما را کاهش خواهد داد و در مورد وب سایت شما تصمیم خواهد گرفت.

کلاه سفید در سئو (White Hat SEO)

کلاه سفید در سئو تمایل به ساخت نتایج بلند مدت دارد برخلاف کلاه سیاه که با تاکتیکهای منفی به سود کوتاه مدت فکر می کند. بسیار از کلاه سفیدها به ساخت محتوای با کیفیت که در کاربران اینترنت بتوانند از آنها استفاده مفید داشته باشند و آنرا بین دوستان و خوانواده خود به اشتراک بگذارند، فکر می کنند.

اما محتوای خوب و مفید چیست؟

می توان گفت محتوایی که کاربران را به سوی خود جذب کند و برای کاربران کاربردی و مفید باشد آن محتوا با کیفیت می باشد.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب