6 tools track google rankings

6 ابزار آنالیز رتبه سایت در گوگل

زمان مطالعه 5 دقیقه
6 ابزار آنالیز رتبه سایت در گوگل

بعضی اوقات سئو سایت به معنای برنامه ریزی و اجرای طولانی مدت است. در واقع سئو یک ماراتون است که هرگز تمام نشده و خط نهایی، همیشه رسیدن به رتبه اول در گوگل برای بیشترین Query های ممکن است. هیچ وقت خط نهایی قابل دستیابی بصورت همیشگی نیست.

سئو یک مسابقه دویدن سرعت در هر روز به روز دیگر است. شما باید کلمات کلیدی را تحلیل کرده تا بهترین راه رقابت را پیدا کنید. شما به طور سیستماتیک روش های استفاده شده توسط رقبا را بررسی کرده و به دنبال نکات آنها هستید. باید مداوم رتبه جست و جو را مشخص کرده تا بتوانید تصمیم گیری آگاهانه داشته باشید!
در مورد آخری، شما به ابزار نیاز دارید. شما به ابزاری نیاز دارید که رتبه گوگل را چک کرده و بهط فیلترهای حرفه ای در مورد عملکردهای ممکن نیاز دارید. شما به شش ابزار آنالیز سئو سایت زیر نیاز دارید، امیدوارم لذت استفاده از آنها را بچشید.

SEOBook’s Free Rank Checker

این ابزار بررسی کننده رتبه سایت، به چند دلیل عالی است، یکی از این دلایل، رایگان بودن آن است. این نرم افزار خاص، یک افزونه فایرفاکس بوده و کاملا مجانی است. نصب آن ساده بوده، و تا زمانی که اکانت سئوبوک داشته باشید، کار خواهد کرد. علاوه بر نیاز به این اکانت، شما کاملاَ حریم خصوصی خواهید داشت. بر خلاف ابزارهای دیگر سئو، این برنامه داده های شما را ذخیره نکرده و گزارش نمی دهد. کسی جاسوسی شما را نمی کنر و داده ایمن است.
این ابزار، کاملاَ در زمان درخواست عمل می کند. وقتی می خواهید رتبه خود را چک کنید، بر روی کلید کلیک کرده و چندین متغیر را وارد کنید. گزارشی که تولید می کند، بیش از گوگل را بررسی می کند. در صورت لزوم، می توانید اسکن روزنامه را نیز تنظیم کنید.
این ابزار را می توانید در http://tools.seobook.com/firefox/rank-checker/ پیدا کنید و کمی تنظیمات نیز انجام دهید. 

Moz Pro

مز که قبلا به نام سئومز شناخته می شد، یکی از بزرگترین نام های سئو است. سئوموزی ها ادعا دارند که ابزارشان دید عمیقی داشته و می تواند به راحتی هر ابزاری را بسازد که مثال ندارد. این مسئله در مزپرو نیز صدق می کند که خدمات آن فراتر از خواب هایتان است.
تصویرسازی! تحلیل! دیدگاه! و هر چیز دیگر از طریق فقط مزپرو. شما توانایی چک کردن رتبه های جست و جو گوگل برای تقریبا 1000 کلمه کلیدی متفاوت در هر روز را خواهید داشت. تنها لازم است کمی پول پرداخت کنید. مزپرو یک ابزار مجانی نیست. اما ارزش زیادی دارد و شما هزینه خدماتی که دریافت می کنید را پرداخت می کنید. قیمت آن چقدر است؟ قیمت ها از مدل استاندارد 99 دلار تا مدل قدرتمند تا 599 دلار متفاوت است. برای پرداخت های سالانه، تخفیف نیز در نظر گرفته می شود.
مزپرو را می توان در http://moz.com/products/pro پیدا کرده و ابزاری بسیار ارزشمند برای موفقیت کمپین سئو و بازاریابی اینترنتی است. علاوه بر هزینه، ارزش قابل توجه این ابزار تا زمانی که شما توانایی استفاده از ابزار را داشته باشید، باعث می شود افراد زیادی از این ابزار استفاده کند. اما اگر تنها به دنبال بررسی رتبه خود هستید، این ابزار گران قیمت است.

Authority Labs

این ابزار را می توانید در http://authoritylabs.com/ پیدا کنید. اتوریته لبز یک ابزار قوی است که دارای محدودیت دیدگاه است. این ابزار دقیقاَ کاری که باید را انجام می دهد؛ جست و جو برای رتبه گوگل در کلمات کلیدی خاص و ارائه گزارش است. این ابزار شامل داده های جست و جوی محلی نیز می شود. این ابزار به شما می گوید که در چه زمانی، رتبه شما در کلمه کلیدی خاص تغییر پیدا کرده است.

این برنامه از نظر کمپین ها و در ردیابی دومین های شما محدود است. برای بیرون کشیدن داده از موقعیت های دیگر، شما باید ابزار را به روز رسانی کرده و پول پرداخت کنید.
این ابزار برای نظارت چندین دومین مشابه، عالی است، مخصوصاَ اگر تمامی در یک صنف تجاری باشند. اگر شما چندین سایت در نیچ مشابه دارید، می توانید تمامی آنها را در یک مکان بررسی کنید. همین طور می توانید رقبای خود را نیز بررسی کرده و ببینید چه هدفی دارند. تا زمانی که خودتان به آنها نگوئید، هرگز متوجه نخواهند شد.
قیمت از 59 دلار ماهانه تا 450 دلار مخصوص شرکت ها در ماه متفاوت بوده و البته افزایش قابلیت ها، ارزش قیمت اضافی را دارد. بهترین مزیت این برنامه، API آن است که به شما اجازه می دهد داده را با فرمت های خودتان در راحت ترین حالت ممکن اکسپورت کرده و نیازی به CSV های خام نیست.

Microsite Masters

مایکروسایت مسترز یکی از سریعترین و معتبر ترین ابزار ردیابی کلمه کلیدی و رتبه بندی موجود است. این برنامه هر روز آپدیت شده و در چندین کشور کار می کند، مخصوصا در شرکت های چند ملیتی مفید است. این ابزار به قابلیت های خودکار پیشرفته مجهز بوده که به نظارت کمپین های متفاوت در یک زمان کمک کرده و کمترین دستکاری را در خروجی داده های خام خواهید داشت.
یکی از خصوصیات عالی این ابزار، پیش بینی و ردیابی بازده درآمد است. توانایی مشاهده تأثیرگذاری دقیق رتبه سایت در موتور جستجوگر را در هر کمپین خواهید داشت و می توانید اثربخشی از نظر درآمد را تشخیص دهید. این ابزار را می توان در http://www.micrositemasters.com/ پیدا کرد و قیمت های متفاوتی بسته به فوایدش دارد. مدل مجانی – بلی، یک مدل مجانی است – حدود به 10 کلمه کلیدی برای دومین های نامحدود و در یک حساب کاربری را پشتیبانی می کنر. این ابزار قابلیت ردیابی بازده درآمدی را دارد! شما می توانید گزارشات PDF دریافت کرده و گزارشات برنامه ریزی را تنظیم کنید. برای قابلیت های بیشتر، باید هزینه 20 تا 300 دلار در ماه را پرداخت کنید.

SISTRIX Toolbox

این ابزار یک برنامه عالی با دوره امتحانی دو هفته ای است. بعد از گذراندن دوره امتحانی، شما حتما متقاعد به خرید می شوید و هیچ حقه ای هم در کار نیست! این ابزار چه قابلیت هایی دارد؟ اولا، داده ها را از منابع مورد اعتماد جمع آوری می کند. داده های ارائه شده توسط سیستم، با دقت بررسی شده و اثربخشی آنها تأیید می شود. شما نیازی به دست کاری کردن داده های خام ندارید، بلکه داده ها دقیق و قابل درک هستند.
این ابزار، برای متخصصین سئو، مانند ماشین زمان است. توانایی پیدا کردن داده های رتبه بندی از سال 2010 تا به حال را داشته و می توانید ببینید قبل از استفاده از ابزارهای متفاوت، عملکردتان چطور بوده است. این برنامه یک مشکل اساسی دارد و این که تنها در اروپا کار می کند و به کمک متخصصین سئو ایران نیامده است. با توجه به قیمت های اروپا، شما از 100 تا 400 یورو در ماه پرداخت می کنید که به خدمات ارائه شده بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر، از http://www.sistrix.com/toolbox/ دیدن فرمائید.

BrightedGe

این برنامه ابزار تعیین رتبه روزانه است که چندین قابلیت ویژه دارد. هشدارهایی که شما در صورت تغییر رتبه برای کلمه کلیدی دریافت می کنید، می تواند نشان دهنده تغییر الگوریتم ها بوده و توانایی واکنش دادن سریع را خواهید داشت. شما می توانید تغییرات سایت را دنبال کرده، و تست تقسیمی قوی انجام دهید. داده های شما بیش از یک بار در روز، آپدیت می شود و شما قابلیت واکنش دهی قوی خواهید داشت. این ابزار را می توان در http://www.brightedge.com/search-engine-analytics/daily-rank-tracking پیدا کرده و قیمت های کاملا متفاوتی دارد. این شرکت خدمات دیگری نیز ارائه می کند که شما می توانید آنها را ترکیب کرده و علاوه بر بررسی کلمات کلیدی، فعالیت های سئو دیگری نیز انجام دهید. هر کسی می تواند از این خدمات استفاده کند.

امید است معرفی این 6 ابزار کمک به بهبود رتبه کلمات کلیدی وب سایت شما نیز داشته باشد، با ما با سوالات و نظرات خود همراه باشید.