5 ways to increase the amount of comments online stores

5 راه افزایش ثبت دیدگاه در فروشگاه

زمان مطالعه 2 دقیقه
5 راه افزایش ثبت دیدگاه در فروشگاه

بازبینی‌های نوشته شده توسط کاربران برای هر محصول در یک وب سات فروشگاهی محتوایی با ارزش می باشد که بطور قطع علاوه بر افزایش میزان ترافیک وب سایت شما باعث افزایش میزان فروش می شود، نکته اینجاست که بدست آوردن این سبک از محتوا کاری بسیار دشوار می باشد.

بطور متوسط تنها 5% از کاربران یک وب سایت در مورد محصولی که خریداری می کنند نظر و یا بازبینی مناسب را بر اساس تجربه خود ، برای محصولات قرار می دهند و البته این موضوع یک دلیل ساده بیشتر ندارد و آن‌ هم نبود وقت است.
بطور متوسط میزان فروش محصولاتی که حداقل 2 تا 5 بازبینی کاربران را دارند تا 50% بیشتر از دیگر محصولات میباشد و این موضوع می تواند ارزش و اهمیت این سبک از اطلاعات را نشان دهد.
این نظرات و بازبینی‌ها در افزایش بازدهی وبسایت در موتورهای جستجو همانند گوگل هم تأثیری بسیار مهم و حیاطی را ایجاد می کند و به مرور زمان باعث بالا آمدن رتبه وبسایت شما در موتورهای جستحو می شود.
در یک کلام ، نظرات و بازبینی‌های کاربران حکم طلا دارد و از این رو مجاب کردن کاربران برای نوشتن و قرار دادن آن‌ها در وبسایت امر مهمی است. این امر با کمترین هزینه بازدهی همه‌جانبه‌ای را به وبسایت شما می دهد.

در این مقاله 5 راهکار برای ایجاد انگیزه نوشتن این دسته از مطالب در بین کاربران را بررسی میکنیم.

راه اندازی یک مسابقه تولید محتوا

فکر نمیکنم این بند نیازمند توضیح چندانی باشد جز اینکه ، چه کسی از جایزه بدش می‌آید ؟؟!

ارسال دعوتنامه از راه‌های گوناگون

 نتایج بدست آمده از یک آزمایش نشان میدهد که ارسال یک پیام درخواستی برای کاربر ، 10 روز پس از اینکه خرید خود را انجام داده است ، تا 10درصد نرخ بازگشت داشته و این 10 درصد نظر و یا بازبینی خوبی را نسبت یه محصول خریداری شده در وبسایت قرار داده‌اند. 

همیشه المان‌های مربوط به نظر کاربران در وبسایت را در جاهای تابلو و جلو چشم قرار دهید

 از اهرم‌های ارتباطی خود استفاده کنید

امروزه تمامی فروشگاه‌های اینترنتی تمام تلاش خود را بکار میگیرند تا پیشنهادات ویژه‌ای را برای کاران خود ایجاد  کنند و از هیچ فرصتی برای پرسدن در مورد اینکه‌ آن‌ها به چه چیزی نیاز دارند گذشت نمیکنند. از همین گونه فرصت‌ها نیز میتوانید برای درخواست در مورد ارسال بازبینی برای محصولات خود استفاده کنید. بطور معمول در چنین شرایطی ، مشتریان بسیار مثبت و پذیرنده هستن و به درخواست شما جواب مثبت میدهند.

دیدگاه شما چیست؟