4 email marketing tips to drive more sales

4 نکته ایمیل‌ مارکتینگ با هدف افزایش فروش

زمان مطالعه < 1 دقیقه
4 نکته ایمیل‌ مارکتینگ با هدف افزایش فروش

برای افزایش میزان بازدهی ایمیل‌مارکتینگ راه‌های بسیاری وجود دارد. در این مقاله به 4 روش مناسب و پر بازده برای استفاده در ایمیل‌مارکتینگ، میپردازیم.

از موضوعات تحریک کننده و مهیج استفاده کنید

به طور معمول تمامی مخاطبین شما، عادت دارند تا ایمیل‌های شما را از نام فرستنده شناسائی کنند و در صورتی نامه ارسالی توسط شما را باز می‌کنند که دارای پیشنهادی مناسب و یا اطلاعاتی مهم در مورد موضوع های مورد علاقه آن‌ها باشد.
استفاده از ایمیل‌های تحریک کننده میزان بازدهی پیام‌های ارسالی شما را به مقدار زیادی افزایش می‌دهد. بر اساس رفتار‌های مخاطبین خود در محیط فروشگاه اینترنتی خودتان موضوع مورد علاقه آن‌ها در هر لحظه بررسی کنید و بر اساس آن موضوع مناسب برای درج شدن در ایمیل را انتخاب کنید.

از ابزارهای پیشرفته استفاده کنید

یکی از راه‌های افزایش میزان بازدهی استراتژی در ایمیل مارکتینگ، استفاده از سرویس‌های پیشرفته و مدرنی است که توسط شرکت‌ها و وب‌سایت‌های متخصص در زمینه ایمیل‌مارکتینگ ارائه می‌شود. برای مثال استفاده از سرویس Email Acid امکان مشاهده ایمیل ارسالی را از نگاه دریافت‌کننده برای شما فراهم می کند و در صورتی که ساختار کلی ایمیل شما نیاز به تغییراتی داشته باشد، این تغییرات را به شما پیشنهاد می‌دهد. 

زمان پیشنهادهای ویژه را کم کنید

امروزه استفاده از دستگاه‌های همراه باعث شده است تا بیشتر ایمیل‌ها بر روی تلفن‌های همرا باز شود و این موضوع باعث شده است که افراد سریع‌تر ایمیل‌های دربافتی خود را مطالعه کنند و به همین دلیل، برنامه‌ریز‌ها از این موضوع استفاده کرده و زمان پیشنهادهای خود را کم‌تر کرده‌اند. به صورتی که امروزه بیشتر پیشنهادات ارسالی در قالب ایمیل، شامل محصولاتی می‌شود که برای پیشنهاد‌های یک تا دوروزه مناسب هستند.
 

بهینه‌سازی ایمیل برای موبایل

با توجه به کوچک‌تر بودن صفحه موبایل، ایمیل خود را با استفاده از قالب‌های ریسپاسیو طراحی کنید تا محتوای ارسالی شما در ایمیل در مقایسه با ایمیل‌ها دیگر تفاوت داشته باشد و در قالب موبایل، به راحتی قابل مشاهده باشد.

دیدگاه شما چیست؟