3 ways to find great link building opportunities

3 روش فرصت یابی برای لینک بیلدینگ

زمان مطالعه 4 دقیقه
3 روش فرصت یابی برای لینک بیلدینگ

صنعت هایی وجود دارند که لینک بیلدینگ و لینک سازی در آنها بسیار خسته کننده است. داستان ها و موضوعات زیادی در مورد ترافیک ایجاد شده از طریق لینک های ایجاد شده در صنعت های متفاوت منتشر شده و به اشتراک گذاشته شده است.

در بسیاری از این داستان ها لینک بیلدرها و سئو کاران ناتوان شده و نمی توانند در رقابت باقی بمانند زیرا صنعت های خاصی که در آن برای لینک سازی شروع بکار کرده اند بسیار سخت و خسته کننده است و هیچ جذابیتی برای کاربران نداشته است. در هر صنعتی، هر چقدر هم که ظاهری خسته کننده داشته باشد، شما می توانید داستان های جذاب و جالب ببینید که یک لینک بیلدر و سئوکاری خلاق باعث بوجود آمدن آن شده است.


هر تجارتی مشتریان خود را دارد که باید مشکلاتشان حل شود. بر همین اساس، هر شرکتی باید با این مشکلات سر و کله بزند و هر کارمند نیز باید برای حل مشکل مشتری، موانع روزانه را از سر راه بردارد. همین مسایل می توانند باعث بوجود آمدن داستان هایی جذاب و پرطرفدار در آن صنعت شود. خبرنگاران، نویسندگان، و بلاگ نویسان و خوانندگان آنها همیشه جذب داستان هایی می شوند که جذابیت داشته و در بعضی موارد به آنها مربوط می شود. اولین مرحله برای تشخیص دادن این داستان ها، بدست آوردن تفکر متخصصین آن صنعتی است که شما به دنبال داستان در آن هستید.

شما می توانید با چند تمرین کار را ساده تر کنید. در این مقاله روش هایی بیان خواهد شد که شما می توانید با استفاده از آنها راحت تر با طرز تفکر مخاطبان آشنا شوید و از آنها استفاده کنید.

1.در مورد اخبار صنعت مورد نظر در گوگل جستجو کنید و ببینید چه نتایجی دریافت می کنید.اگر شما در صنعتی خسته کننده مثلاً فیلترهای هوایی کار می کنید، احتمالاً در اخبار، خبرهایی تکراری و ضعیفی مشاهده خواهید کرد که اصلاً نمی توان آنها را یک موضوع نامید چه برسد به داستانی جذاب. اما کمی صبر داشته و تعدادی از آنها را کامل بخوانید. در صنعت فیلترهای هوایی، به یک مصاحبه با مدیر کل یکی از شرکت های تولید کننده ایرانی برخورد کردم. این مصاحبه کلاً هیچ جذابیتی نداشت، اما در چندین پاراگراف آخر یه آمار جالب از او گفته شده که ” هوای داخل ماشین شما 7 برابر بیشتر از هوای خارج ماشین آلوده است.”
خوب نکته اینجاست! این نوع اطلاعات برای تمام ما جذاب است و اکثر ما به ذهنمان هم نمی رسیده است. آیا یک لینک بیلدر خلاق نمی تواند از چنین اطلاعات با ارزشی استفاده کرده و محتوایی عالی تولید کند؟ پس صرف زمان برای پیدا کردن چنین آمار و نکات جالبی همیشه مفید خواهد بود.

2. شرکت های مختل کننده در صنعت را پیدا کرده و روشهای کاری آنها را آنالیز کنید.یک شرکت مختل کننده، شرکتی است که یک مدل تجارتی ثابت شده را کاملاً تغییر داده و یک نوآوری طولانی مدت ایجاد می کند. پس شما باید نیروی مختل کننده صنعت هدف خود را پیدا کرده و فعالیت های آنها را زیر نظر بگیرید. چه چیزی باعث می شود آنها مختل کننده باشند؟ آنها بر چه مسایلی تمرکز می کنند؟چه داستان ها و موضوعاتی در مورد آنها نوشته می شود؟ چه نوع وب سایت هایی به آنها لینک می دهند و چگونه روند سئوسازی را با لینک بیلدینگ طی می کنند؟ این شرکت های مختل کننده در دسترسی به نیچ های دیگر بسیار خلاق اند و به راحتی حضور اینترنتی قوی پیدا کرده اند و با نیچ های دیگر لینک برقرار می کنند.
بنابراین آنالیز لینک های این نوع سایت ها می تواند نیچ های جذاب و دیدگاه مناسبی برای بررسی لینک بیلدینگ به شما ارائه کند. پیدا کردن شرکت های مختل کننده کار سختی نیست. اگر مشتریان شما نمی توانند چنین شرکت هایی را معرفی کنند، خودتان می توانید جستجو کنید. MIT Technology Review لیستی عالی از ” 50 شرکت مختل کننده 2013″ ارائه کرده است که شرکت های مختل کننده در سال 2011، 2012 و آینده را به شما معرفی می کند.

3.دزدی از خبرهای تازه ! دیوید مرمان اسکات گفته است دزدی کردن از اخبار در واقع استفاده کردن از اخبارهای داغ و جدید برای مصارف نوشتاری شخصی است. او در کتابش بیان می کند چطور سایت Wynn Resorts از اخبار استفاده کرده و داستانی در مورد دستگیر شدن پاریس هیلتون (بازیگر و فرد مشهور آمریکایی) منتشر کرده است. بعد از این کار، نام Wynn Resorts در تمام اخبار مربوط به دستگیری پاریس هیلتون به گوش می رسید. همان طور که اسکات می گوید، هر کسی می تواند اخبار دزدی کند.
” اگر شما به اندازه کافی هوشمند باشید که بتوانید ابعاد جدید به داستان واقعی اضافه کنید، تمامی رسانه ها در مورد شما خواهند نوشت.”برای مثال اخیراً رسانه های انگلستان داستانی را به راه انداخته بودند که چطور اوپرا وینفری اجازه پیدا نکرده بود یک کیف دستی گران قیمت را از فروشگاه های سوئیس خریداری کند. بر اساس گفته های Lyndon Antcliff که خدمات خبر دزدی در CornwallSEO.com را اداره می کند، این بهترین داستانی بود که فروشندگان یا تولید کنندگان کیف می توانستند به راحتی با خبر دزدی از آن بهره ببرند. بر اساس گفته های وی، داستان های بسیار جالبی در مورد کیف های دستی وجود دارد که به راحتی میتوان از آنها محتوایی جذاب ساخت.

خلاصه

در هر صنعتی، هر چقدر هم که ظاهراً خسته کننده باشد، شما می توانید فرصت هایی را پیدا کرده و از آنها بهره ببرید که می توانند به لینک های پوششی و ویرایشی بسیار عالی تبدیل شوند. امیدوارم نکته این مقاله را گرفته باشید، این مقاله روشی هوشمندانه از قرار گرفتن در راس لینک سازی ها و در نتیجه بیشتر دیده شدن و افزایش ترافیک سایت را هدف گرفته است.

اگر شما نظری در مورد این موضوع دارید لطفاً با من در میان بگذارید یا اگر روشی دیگر بکار می برید بگویید تا آنرا به این مقاله اضافه کنم.