3 simple ways ecommerce startups can gain more customers

3 راه افزایش مشتریان استارتاپ ها

زمان مطالعه 2 دقیقه
3 راه افزایش مشتریان استارتاپ ها

همه ما می دانیم که بازاریابی کار ساده‌ای نیست و برای رسیدن به نتیجه عالی در آن نیاز به صرف وقت، هزینه و صبر فراوانی دارید. میزان بازدید یک وب‌سایت، بخصوص یک وب‌سایت فروشگاهی یک شبه زیاد نمی‌شود. اما همیشه راه‌هایی برای افزایش مشتریان استارتاپ ها و بازدهی آنها بوده است که در این مقاله به 3 راه مناسب و ساده برای افزایش ترافیک و مشتریان فروشگاه‌های اینترنتی تازه کار می پردازیم.

ارسال خودکار پیام برای کاربران

یکی از نکات مهم برای افزایش میزان موفقیت وب‌سایت‌های فروشگاهی جدید ، ماندگاری نام فروشگاه در ذهن مشتریان و مخاطب می باشد. شما می توانید با ارسال پیام‌های گوناگون در دوره‌های زمانی متفاوت برای مشتریان و مخاطبان خود شانس در یاد ماندن برند خود را افزایش دهید. حفظ ارتباط با مشتریان موجود و بدست آوردن مشتریان جدید و مشتریانی که از دست رفته‌اند بسیار مهم و با اهمیت می باشد.

افزایش فالوور در شبکه‌های اجتماعی

در مورد میزان اثرگذاری شبکه‌های اجتماع در افزایش میزان ترافیک فروش در فروشگاه‌های اینترنتی مقالات فراوانی در سطح اینترنت وجود دارد و حرف تمامی آن‌ها در یک کلام این است : شبکه‌های اجتماعی باعث افزایش فاکتورهای پیشرفت گوناگون در فروشگاه‌های اینترنتی میشوند. بسیاری از مردم حتی سالی یک بار به ایمیل خود سر نمی‌زنند اما تمامی افراد در تلفن‌های هوشمند خود انواع نرم‌افزارهای مربوط به شبکه‌های اجنماعی را دارند و مرتباً به آن‌ها سرک میکشند و شما نیز با جذب این افراد در کانال‌های ارتباطی خود به سادگی میتوانید ترافیک فروشگاه‌ اینترنتی خود را افزایش دهید.

بهینه سازی ارتباطات اجتماعی

یک نکته مهم در کسب و کارهای جدید ، جذب مخاطبین مرتبط با آن کسب و کار در ابتدا است. با جذب مخاطبینی که دارای وجوه مشترک در زمینه کاری شما هستند شانس افزایش میزان فروش و معروف شدن شما را افزایش میدهد و از این شما باید با شناسائی کانال‌های تبلیغاتی مناسبی که استفاده از آن‌ها باعث افزایش میزان ترافیک وب سایت شما میشود با کمترین هزینه، در سریع‌ترین زمان ممکن، بیشترین بازدهی را برای خود فراهم کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که مارکتینگ و برند سازی پروسه‌ای است که صبر و پشت کار فراوان دارد و شما با استفاده از نکات گوناگون و ابزارها و مشاورین و مجریان مناسب میتوانید این پروشه را برای خودتان و برند فروشگاهیتان بهینه کنید.

دیدگاه شما چیست؟