سه راه ساده برای افزایش ترافیک کاری فروشگاه‌های اینترنتی تازه کار

833 بار
چهارشنبه, 28 بهمن 1394 ساعت 19:27
ارزیابی شما
(1 رای)
سه راه ساده برای افزایش ترافیک کاری فروشگاه‌های اینترنتی تازه کار - 4.0 out of 5 based on 1 vote

 

سه راه ساده برای افزایش ترافیک کاری فروشگاه‌های اینترنتی تازه کار

همه ما میدانیم که بازاریابی کار ساده‌ای نیست و برای رسیدن به نتیجه عالی در آن نیاز به صرف وقت، هزینه و صبر فراوانی دارید. میزان بازدید یک وب‌سایت، بخصوص یک وب‌سایت فروشگاهی یک شبه زیاد نمی‌شود. اما همیشه راه‌هائی برای افزایش سرعت این افزایش بازدهی بوده است و در این مقاله ما به سه راه مناسب و ساده برای افزایش بازدید فروشگاه‌های اینترنتی تازه کار میپردازیم.

 

ارسال خودکار پیام برای کاربران فروشگاه اینترنتی 

یکی از نکات مهم برای افزایش میزان موفقیت وب‌سایت‌های فروشگاهی جدید ، پایائی نام فروشگاه در ذهن مشتریان و مخاطبین می باشد. شما میتوانید با ارسال پیام‌های گوناگون در دوره‌های زمانی متفاوت برای مشتریان و مخاطبین خود شانس در یاد ماندن را برای خود افزایش دهید. حفظ ارتباط با مشتریان موجود و بدست آوردن مشتریان جدید و مشتریانی که از دست رفته‌اند بسیار مهم و با اهمیت میباشد.

 

تعداد مخاطبین فروشگاه اینترنتی خود را در شبکه‌های اجتماعی افزایش دهید

در مورد میزان اثرگذاری شبکه‌های اجتماع در افزایش میزان ترافیک فروش در فروشگاه‌های اینترنتی مقالات فراوانی در سطح اینترنت وجود دارد و حرف تمامی آن‌ها در یک کلام این است : شبکه‌های اجتماعی باعث افزایش فاکتورهای پیشرفت گوناگون در فروشگاه‌های اینترنتی میشوند. بسیاری از مردم حتی سالی یک بار به ایمیل خود سر نمی‌زنند اما تمامی افراد در تلفن‌های هوشمند خود انواع نرم‌افزارهای مربوط به شبکه‌های اجنماعی را دارند و مرتباً به آن‌ها سرک میکشند و شما نیز با جذب این افراد در کانال‌های ارتباطی خود به سادگی میتوانید ترافیک فروشگاه‌ اینترنتی خود را افزایش دهید.

 

ارتباطات اجتماعی فروشگاه اینترنتی خود را بهینه کنید

یک نکته مهم در کسب و کارهای جدید ، جذب مخاطبین مرتبط با آن کسب و کار در ابتدا است. با جذب مخاطبینی که دارای وجوه مشترک در زمینه کاری شما هستند شانس افزایش میزان فروش و معروف شدن شما را افزایش میدهد و از این شما باید با شناسائی کانال‌های تبلیغاتی مناسبی که استفاده از آن‌ها باعث افزایش میزان ترافیک وب سایت شما میشود با کمترین هزینه، در سریع‌ترین زمان ممکن، بیشترین بازدهی را برای خود فراهم کنید.

 

همیشه به یاد داشته باشید که مارکتینگ و برند سازی پروسه‌ای است که صبر و پشت کار فراوان دارد و شما با استفاده از نکات گوناگون و ابزارها و مشاورین و مجریان مناسب میتوانید این پروشه را برای خودتان و برند فروشگاهیتان بهینه کنید.