11 best google chrome plugins for web designers

11 پلاگین گوگل کروم برای طراحان وب سایت

زمان مطالعه 2 دقیقه
11 افزونه گوگل کروم برای طراحان وب سایت

افزونه‌های مرورگرها، نرم‌افزارهایی هستند که توسط برنامه نویسان و توسعه‌دهندگان نوشته می‌شوند و کاربران نرم‌افزارها آن را برای کارایی بیشتر نرم‌افزار بکار می‌برند در این مقاله قصد داریم که تعدادی از بهترین افزونه‌های گوگل کروم را برای شما معرفی کنیم.

افزونه Ripple Emulator

Ripple  یک شبیه‌ساز موبایلی چند پلتفرمی است که برای توسعه و آزمودن برنامه‌های کاربردیHTML5 موبایل به‌طور سفارشی طراحی‌شده است.هدف این افزونه کاهش چالش‌هایی که توسعه‌دهندگان و برنامه نویسان گوشی که به خاطر اختلال در پلتفرم مواجه می‌شوند، هست.
 

افزونه What Font

یک افزونه کاربردی گوگل کروم به برنامه نویسان و طراحان وب این امکان می‌دهد که فونت‌های استفاده‌شده در صفحات وب را تعیین کنند.
 

افزونه Streak

کاربران Gmail با این افزونه می‌توانند از خوانده شدن و نخوانده شدن ایمیل خود توسط گیرنده آگاه شوند
 

افزونه Instant Wireframe

هر صفحه را به  یک WireFrame آن‌هم فقط با یک کلیک تبدیل می‌کند.این افزونه به طراحان و برنامه نویسان این امکان را می‌دهد که صفحه را به‌صورت محلی یا آنلاین با استفاده از WireFrame مشاهده کنند.
 

افزونه Code Cola

یک افزونه برای ویرایش CSS های صفحه به‌صورت آنلاین هست.
 

افزونه PicMonkey

یک افزونه ویرایشگر تصویر به‌صورت آنلاین است که به شما امکان ویرایش تصاویر را می‌دهد.شما با استفاده از این افزونه می‌توانید از کل صفحه خود و با یک کلیک یک عکس بگیرید.
 

افزونه Flickr Tab

یک توسعه‌دهنده کوچک است که هرزمانی که شما یک پنجره را باز می‌کنید، یک عکس Fickr محبوب و عمومی را نشان می‌دهد.با کلیک بر روی عکس می‌تواندFlick r را ببینید یا اگر بر روی UserName کلیک کنید می‌توانید عکس‌های بیشتری از عکاس مجموعه را ببینید.
 

افزونه Screen Resolution Tester

این افزونه صفحه مرورگر را در اندازه‌های مختلف نشان می‌دهد تا برنامه‌نویس و طراح وب بتواند نتیجه کار خود را در اندازه صفحه‌های مختلف مانند تبلت و گوشی مشاهده نماید.
 

افزونه Prefect Pixel

این افزونه به برنامه نویسان این امکان را می‌دهد تا بتوانند تصاویر نیمه شفاف را درHTML قرار دهند و یک مقایسه پیکسلی داشته باشند.

افزونه PHP Ninja Maual

با این افزونه می‌توانید به‌راحتی کدهای PHP را سریعاً پیدا کنید.
 

افزونه Click&Clean

یک افزونه حریم خصوصی محافظت‌شده است که این امکان را به شما می‌دهد تا فعالیت‌های مرورگر وب خود را تحلیل کنید. این تحلیل باعث می‌شود که متوجه شوید که آیا داده شما در معرض خطر است یا خیر.
 
آیا ما چیزی را از قلم انداخته‌ایم؟؟در قسمت نظرات پیشنهاد خود را برای ما بنویسید.

دیدگاه شما چیست؟