Mobile web design

طراحی سایت موبایل

زمان مطالعه < 1 دقیقه
طراحی سایت موبایل

ترافیک سایت و بازدید وب سایت از طریق موبایل از بازدید وب سایت ها از طریق دسکتاپ و لپ تاپ پیشی گرفته است. آمارها نشان می دهد که از هر 4 جستجوگر دنیای اینترنت در سال 2012 یک نفر از طریق دستگاه موبایل خود مانند گوشی های هوشمند و تبلت ها، وب سایت ها را جستجو می کنند.

وب سایت های موبایلی برای ارتباط با مشتری ها و ترغیب آنها ضروری شده اند. بهترین راه برای حفظ و نگهداری کاربران موبایل ها برای نمایش محصولات و خدمات، طراحی سایت موبایل می باشد، تعداد تبلت ها و گوشی های هوشمند روزانه در حال افزایش است و بازار وب سایتهای موبایلی مطمئناً موقت نخواهد بود.

البته طراحی برنامه ها و اپلیکیشن های گوشی های هوشمند و تبلت ها نیز بسیار مفید است و  ارتباط صاحب وب سایت را با کاربران برنامه ها برقرار می کند و این کاربران ارتباط خود را با سایت و محتوای آن حفظ خواهند کرد و برای کسب اطلاعات بیشتر دوباره به وب سایت شما بازخواهند گشت و شانس وب سایت شما را برای داشتن بازدیدکننده بیشتر بالا خواهند برد.

طراحی سایت موبایل
طراحی سایت موبایل

بهینه سازی وب سایت موبایل

بهینه سازی وب سایت های موبایلی و استفاده از محتوای مناسب و چند رسانه ای باعث افزایش بازدید کننده و تشویق آنها برای Share و نمایش آن به دیگر دوستانشان در شبکه های اجتماعی خواهد شد. وب سایت بهینه سازی شده برای موبایل در تمامی مرورگرها به نمایش در خواهد آمد اما طراحی برنامه ها و اپلیکیشن ها باید با سیستم  عاملهای مختلف مانند اندروید، آی فون، آیپد و غیره تطبیق داده شود. از دیگر موارد مهم بهینه سازی و سئو وب سایت موبایلی برای نمایش و کسب رتبه در موتورهای جستجوگر مانند بهینه سازی وب سایتهای دسکتاپ می باشد.

دیدگاه شما چیست؟