Tourism Website Design

طراحی سایت گردشگری و توریسم

آژانس های گردشگری و شرکت ها از مشاغلی می باشد که نیاز به یک وب سایت حرفه ای و اختصاصی از اولویت های مهم آن مشاغل می باشد. معرفی آژانس، معرفی تورها، ارایه رزرواسیون و البته دیده شدن و مورد توجه قرارگرفتن توسط کاربران و متقاصیان تورهای تفریحی ، از جمله دلایلی می باشد که یک شرکت و آژانس گردشگری و خدمات تور گردشگری و تفریحی به یک سایت پویا ، جذاب و داینامیک نیاز دارند.

یک وب سایت خدمات گردشگری و مسافرتی، نمایش اطلاعات آژانس گردشگری یا شرکت و سابقه ی کار و نمونه فعالیتهای گردشگری انجام شده آن از مهمترین مواردی است که باید داشته باشد. سیستم مدیریت محتوا راحت و آسان برای درج تورهای تفریحی و گردشگری ، دیگر امکاناتی است که سایت گردشگری باید به آن بپردازد. نمایش تورهای گردشگری و خدمات گردشگری باید بصورت طراحی گرافیکی زیبا با داشتن توضیحات مختلف از جمله تاریخ های شروع حرکت و برگشت، لوازم و وسایل موردنیاز، هزینه های سفر، تخفیف های لحظه ای تورها و بلیط ها ، توضیحات و تصاویر جانبی از اماکن گردشگری و کاور تصویری از محل مورد نظر، نمایش نقشه از محل در نقشه ی گوگل و… باید وجود داشته باشد.

طراحی سایت گردشگری و توریسم

ویژگی سایت گردشگری

  • برخی از قابلیت های وب سایت های گردشگری بدین ترتیب خواهد بود :
  • طراحی صفحه وب  گرافیکی و جذاب جهت نمایش تورهای لحظه آخری و توانایی ها شرکت و آژانس گردشگری و مسافرتی
  • طراحی صفحه وب  با هدف معرفی و توسعه فروش تورها و بلیط ها
  • طراحی صفحه سایت  جهت معرفی اماکن گردشگری با تصاویر و توضیحات مختص هر مکان گردشگری
  • طراحی صفحه وب  نمایش نمونه تورهای اجرایی آژانس یا شرکت گردشگری
  • طراحی صفحه وب  اخبار و اطلاع رسانی در تورهای لحظه آخری و اخبار گردشگری

هزینه طراحی سایت گردشگری 

شرکت طراحی سایت آوادیس دارای چندین و چند سال تجربه در طراحی و پیاده سازی وب سایت های گردشگری می باشد و با طراحی گرافیک منحصر بفرد و ارایه قابلیت های آسان جهت بروزرسانی و مدیریت تورها و بلیط ها ، معرفی اماکن گردشگری در وب سایت های گردشگری را در این امر یاری می کند. داشتن یک وب سایت ایده آل گردشگری و معرفی آن در شبکه های اجتماعی و رسانه های دیجیتال می تواند به محبوبیت و معرفی بیشتر و بهتر شما کمک بسیار زیادی کند و خدمات گردشگری شما را بیشتر در معرض نمایش قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت گردشگری لطفا با ما تماس بگیرید.