Medical Website Design

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در آوادیس

امروزه بسیاری از بیماران برای انتخاب پزشکان مورد نظر خود اینترنت را بستر بسیاری مناسبی می دانند. کاربران بیوگرافی و توانایی های پزشک و همچنین تخصص پزشک خود را در میان سیل انبوه وب سایت های پزشکان جستجو می کنند و به انتخاب و برقراری ارتباط با مطب های پزشکان و بیمارستان ها می پردازند.اما واقعا پزشکان در وب سایت پزشکی چه اطلاعاتی را به بیماران و افراد تحت معالجه ارایه دهند؟

پزشکان برای معرفی خدمات و تخصص های خود در فضای وب، نیاز به طراحی سایت پزشکی قوی و حرفه ای دارند. معرفی رزومه پزشکان، خدمات آنلاین سایت پزشکی مانند رزرو اینترنتی، ایجاد مقالات مفید در مباحث مختلف پزشکی و سلامتی و آثار و کتاب های خود، نشر اخبار جدید پزشکی، سلامتی و … مواردی هستند که پزشکان می توانند با طراحی سایت حرفه ای پزشکی از آن بهره ببرند.

طراحی‌های وب‌سایت های پزشکی باید متناسب با نیاز مخاطبان آن باشد و تلاش کند اعتماد بیماران را بدست بیاورد. می دانیم که هیچ دو مشتری یکسان نیستند، بنابراین این وب سایت باید به گونه ای باشد که براساس درک نیازهای دقیق مخاطبان هدف شما طراحی شده باشد تا بتواند هم مخاطبان را جذب و هم نشان دهنده برند و اهداف شما باشد.

علاوه بر موارد گفته شده، کلینیک های پزشکی، درمانگاه ها و بیمارستان ها با ارایه امکاناتی چون تور مجازی در کلینیک، رزرو و تعیین زمان ویزیت بصورت آنلاین و معرفی پزشکان خود، می توانند یک سایت پزشکی حرفه ای و کامل داشته باشند. طراحی سایت برای پزشکان، باید در طراحی گرافیکی وب سایت و سئو (بهینه سازی سایت برای گوگل) دارای طراحی قوی باشند. کاربران با ورود به سایت پزشکان باید با خدمات پزشک و یا کلینیک درمانی و بیمارستان و درمانگاه مواجه شوند.

طراحان وب سایت پزشکی و مراقبت های بهداشتی ما درک کاملی از اصول طراحی سایت پزشکی و مراقبت های بهداشتی دارند. ما وب‌سایت‌های پزشکی سازگار با گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها را متناسب با نیازهای متخصصان پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی طراحی می‌کنیم و به بیماران کمک می‌کنیم تا به راحتی در محتویات وب‌سایت حرکت کنند!

طراحی سایت پزشکی می تواند خدمات رزرو آنلاین که از مشکلات اصلی بیماران می باشد تا حدی مرتفع نماید. طراحی سایت مختص پزشک می تواند در بهبود مشکلات ترافیک و به واسطه آن کاهش هزینه ها بابت مراجعه بیماران به مطب پزشکان ، درمانگاه ها و بیمارستان ها را کاهش دهد و بیماران به سایت طراحی شده پزشک مراجعه می نمایند.طراحی سایت پزشک خدمات نوین از جمله معرفی داروهای مصرفی، پایگاه داده ای از سوابق بیماران، پرداخت آنلاین حق ویزیت را ارائه دهند.

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

سئو و بهینه سازی وب سایت های پزشکی

آیا یک وب سایت سلامت بدون بهینه سازی مناسب کامل است؟

سئو مجموعه ای از تکنیک هایی است که رتبه وب سایت های پزشکی را در نتایج موتورهای جستجو بهبود بخشد تا ترافیک کاربر بیشتری را هم به وب سایت و هم به مطب یا کلینیک ایجاد نماید. با علم به اینکه جستجوی سالانه عبارات پزشکی در گوگل تقریباً به 20 درصد می رسد، ما تکنیک های مناسبی را برای بهینه سازی صفحات سایت، نمایش و رتبه بندی محتوای وب سایت شما در رابطه با جستجوی بیماران مورد مطالعه و توسعه قرار می دهیم.

انواع وب سایت های پزشکی که برای متخصصان پزشکی طراحی می کنیم

 • طراحی سایت دفاتر پزشکی و پزشکان
 • طراحی سایت مراکز بهداشتی و درمانی
 • طراحی سایت ارائه دهندگان خدمات سرپایی
 • طراحی سایت بیمارستان ها
 • طراحی سایت ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی
 • طراحی جراحان
 • طراحی سایت پرستاران
 • طراحی سایت مراکز جراحی

ویژگی سایت پزشکی

برخی از قابلیت های وب سایت های پزشکی بدین ترتیب خواهد بود :

 • طراحی صفحه وب گرافیکی و جذاب جهت نمایش تخصص های پزشک
 • طراحی صفحه وب با هدف فروش آنلاین خدمات رزرو اینترنتی
 • طراحی صفحه سایت جهت معرفی داروها
 • طراحی صفحه وب جمع آوری و نگهداری سوابق بیماران بصورت آنلاین
 • طراحی صفحه وب اخبار و اطلاع رسانی مباحث روز اخبار پزشکی

هزینه طراحی سایت پزشکی 

شرکت آوادیس با طراحی وب اپلیکیشن های سفارشی و ادغام آن با جدیدترین ابزارهای آنلاین پزشکی در پی تسهیل و تسریع فرآیند دسترسی بیماران به خدمات پزشکی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت پزشکی لطفا با ما تماس بگیرید.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین
کسب و کار آنلاین
وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

— امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

دریافت پروپزال کسب و کار

رضایت مشتری : گنجینه ناب