Exchange Website Design

طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

با توجه به اینکه بسیاری از مبادلات امروزه از طریق اینترنت انجام می پذیرد، و البته با توجه به اینکه در این مبادلات دیگر نه محدودیت مکانی وجود دارد و نه محدویت زمانی، و در هر ساعت از شبانه روز مشتریان صرافی می توانند اقدام به خرید ارز و سکه نمایند؛ بهترین راه برای داشتن تجارت خوب و کسب و کار پر رونق، اقدام به راه اندازی و طراحی سایت در زمینه صرافی می باشد.

در زمینه طراحی سایت برای صرافی ها می توان گفت اولویت مهمی است که اگر برای راه اندازی آن اقدام ننمایند ممکن است خیلی زود از سایر رقبا جا مانده و مشتریان خود را از دست دهند. با توجه به انجام بسیاری از مبادلات و فروش ارز به وسیله اینترنت، ما می توانیم مشتریان خود را روز به روز افزایش دهیم کاری که هنوز بسیاری از صرافی ها اقدام به آن ننموده اند.

طراحی سایت صرافی
طراحی سایت صرافی

همچنین با ایجاد حساب کاربری برای مشتریان ثابت خود، به آنها امکانات بیشتری برای انتقال ارز و مبادله ارز نماییم، ویژگی هایی از قبیل شخصی سازی پنل هر یک از مشتریان با توجه به رفتار آن مشتری در صرافی، ارائه خدمات حواله اختصاصی و یا ایجاد تخفیف ها در پنل کاربری مشتری .

صرافی حرفه ای است قدیمی، در ارتباط با داد و ستد انواع پولهای رایج در کشورها که اغلب این معاملات به علت مبادلات تجاری مردم میان این کشورهاست. با تسهیل ارتباطات ، این معاملات نیز بسیار بیشتر شده است، در نتیجه می توان گفت که صرافی همگام با رشد فناوری و ارتباطات قابلیت رشد و رونق بیشتری پیدا کرده است و  می تواند از این پیشرفت تکنولوژی بهره لازم را ببرد. بنابراین وب سایت مناسب به مهمترین پل ارتباطی میان صراف و مشتری تبدیل شده است و ضرورت دو چندان پیدا کرده است.

و اما یژگی طراحی سایت صرافی

از ویژگی های وب سایت های صرافی بدین ترتیب خواهد بود :

  • طراحی صفحات جهت نشان دادن نرخ روز طلا، حواله،  ارز و سکه
  • طراحی صفحه وب  معرفی اعضای هییت مدیره و مدیرعامل و سهامداران صرافی
  • طراحی صفحه سایت نمایش جزییات خدمات و شرح فعالیت صرافی
  • تاریخچه بروزرسانی جدول نرخ ارزهای رایج
  • نمایش نرخ حواله با توجه به جدول فاکتورهای تهیه شده در بخش مدیریت صرافی
  • نمودارهای پیشرفته مورد نیاز صرافی
  • طراحی صفحه ایجاد اخبار و مطالب مرتبط با نحوه فعالیت صرافی

هزینه طراحی سایت صرافی

آزانس تجارت الکترونیک آوادیس دارای چندین و چند سال تجربه در طراحی و پیاده سازی وب سایت های بازرگانی می باشد و با طراحی گرافیکی جذاب و ساده برای سایت بازرگانی و ارایه قابلیت های آسان جهت بروزرسانی و مدیریت انواع خدمات و محصولات شرکت ها، امکان مدیریت فرم های سفارش آنلاین و صفحات اخبار و مطالب وبلاگ در وب سایت بازرگانی و تجاری را در این امر یاری می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت صرافی لطفا با ما تماس بگیرید.