Corporate Web Design

طراحی سایت شرکتی Corporate web design

طراحی سایت شرکتی و ساخت سایت برای شرکت

برای حضور قوی شرکت ها و سازمان ها در پهنه وب و بدست آوردن نتایج قابل اندازه گیری آنلاین، بر روی خدمات طراحی سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی با برترین‌های برنامه نویسی کشور سرمایه گذاری کنید. طراحی وب سایت موثر فقط مربوط به ظاهر آن نیست، بلکه در مورد کارایی است. ما خدمات طراحی وب سایت شرکتی را ارائه می دهیم که بر ایجاد تجربیات مثبت کاربر تمرکز دارد و به شما کمک می کند تا نرخ تبدیل و رشد کسب و کار خود را با تمام وجود حس کنید.

 • جذب بیشترین پتانسیل و فرصت ها، سرمایه گذاران و توجه رسانه ها
 • تثبیت قدرت وب سایت شرکتی و نام تجاری در اینترنت
 • افزایش دیده شدن برند با طراحی سایت شرکتی منحصر بفرد

طراحی وب سایت شرکتی سفارشی

چه طراحی وب سایت شرکتی از صفر، چه ساخت مجدد (ریدیزاین) باشد، طراحی سفارشی ما هم کاربردی است و هم بهینه شده برای بازاریابی. ما با استفاده از راه حلهای نوین شما تجربه کاربری سفارشی به کاربران وب سایت شرکتی شما ارائه می دهیم.

تدوین استراتژی وب سایت شرکتی

آنالیز و ارزیابی جنبه های مختلف اعم از رفتار مشتریان، رقبا، آنالیز نوع محصولات یا خدمات و ... باید منجر به تدوین یک استراتژی راهبردی در توسعه و نگهداری وب سایت شرکتی می شود.

افزایش سرعت وب سایت شرکتی

سرعت بالا در طراحی سایت شرکتی، از پارامترهای مهم و موثر است. برای تجربه کاربری بهتر و کسب رضایت مشتریان و موتور جستجوگر، افزایش نرخ تبدیل و در نتیجه جذب مشتری بیشتر، افزایش سرعتی در وب سایت شرکتی از اولویت های آوادیس است.

سئو و طراحی سایت فروشگاهی شرکتی

در طراحی سایت شرکتی فروشگاهی قوانین سئو باید رعایت شود. اجرای این نکات فنی و بهینه سازی سئو در طراحی سایت شرکتی فروشگاهی به مشتریان ما کمک می‌کند تا به نتایج دلخواه خود دست یابند.

طراحی سایت شرکتی وردپرس

به شما کمک می کنیم پتانسیل کاملی از پلتفرم وردپرس برای یک حضور دیجیتالی متمایز و اثربخش داشته باشید. طراحی سایت شرکتی با وردپرس یا هر سیستم مورد نیاز شما انجام می شود.

مارکتینگ با طراحی وب سایت شرکتی

استراتژیست‌های دیجیتال مارکتینگ آوادیس، به تبدیل وب سایت شرکتی شما به یک ماشین بازاریابی آنلاین کمک می کنند، این ماشین باعث ایجاد ترافیک، تعامل و تبدیل به مشتری می‌شود.

مراحل طراحی سایت شرکتی در آوادیس

طراحی وب سایت شرکتی در آوادیس از یک استراتژی کامل پیروی می‌کند که از ابتدا تا انتهای آن را تنظیم کرده ایم.
1. گفتگو، نیازسنجی و قرارداد
2. وایرفرم، طراحی گرافیکی
3. توسعه و بهینه سازی سایت
4. راه اندازی، آپلود و پشتیبانی رایگان

سایت شرکتی چیست؟

وب سایت شرکتی باید زیبا و کارآمد باشد تا بازدیدکنندگان را برای کاوش در صفحات و حمایت از تلاشهای تجاری و بازاریابی شما ترغیب کند. این تعادل باید بین بهره‌بری، زیبایی و نتایج عملکردی در طراحی سایت شرکتی ملموس باشد. در دنیای دیجیتال، وب سایت شرکتی شما ممکن است مهمتر از ویترین سایت فروشگاهی شرکتی شما باشد.

البته بیشتر از اینهاست. وب سایت شما به مشتریان شما می گوید که شما به عنوان یک شرکت چه کسی هستید. تجربه دیجیتالی که ایجاد می‌کنید به آن‌ها می گوید که چه خدماتی می‌توانند به عنوان مشتری از شما انتظار داشته باشند و این بدان معناست که در طراحی وب سایت شرکت هیچ کوتاهی جایز نیست.

مشتریان بالقوه سایت شما را از طریق جستجوی ارگانیک، شبکه های اجتماعی، کمپین های تبلیغاتی و از طریق مسیرهایی که حتی در نظر نگرفته اید، پیدا می کنند. وقتی آنها وارد می شوند، این طراحی وب سایت شما است که به آنها می گوید که در مورد چه چیزی هستید و چرا باید برای آنها مهم باشد.

سفارش سایت شرکتی

حضور فعال در دنیای مجازی برای تمامی کسب‌وکارها امروزه ضروری است. عدم فعالیت در فضای دیجیتال به عقب افتادن از رقبا منجر می شود. طبق آمار، 93% از تصمیمات خرید با جستجوی کلمات کلیدی شروع می‌شود. کسب‌و‌کار شما با خرید سایت شرکتی، می‌تواند مشتریان زیادی را به خود جذب کند. با یک طراحی سایت شرکتی حرفه ای از رقبا حوزه کسب‌و‌کار خود پیشی بگیرید.

خرید سایت شرکتی

برند شما با طراحی وب سایت شرکتی سفارشی درخشان و منحصر به فرد است. مردم و مخاطبان شما برای یافتن خدمات مورد نظرشان به جستجو در موتورهای جستجوگر می‌پردازند. درصورت خرید سایت شرکتی، این افراد از طریق موتورهای جستجوگر اینترنتی با شرکت شما آشنا و با یک استراتژی پیشرفته به مشتری شما تبدیل می‌شوند.

سفارش سایت شرکتی، مزایای بسیاری را برای شما به ارمغان می آورد. لازم است قبل از سفارش طراحی سایت شرکتی با تفاوت های وب سایت شرکتی و فروشگاهی شرکتی و انواع دیگر وبسایتها آشنا شوید.

سئو و طراحی وب سایت شرکتی

خدمات طراحی وب سایت شرکتی ما به شما کمک می‌کند وب سایتی برای شرکت خود بسازید که به عنوان مرکز حضور آنلاین شما عمل کند. تیم طراحی سایت ما از آخرین شیوه های بهینه سازی و خدمات سئو سایت (SEO) و تجربه کاربری (UX) برای ساخت و ایجاد وب سایت شرکتی متناسب با هر تجارت و صنعتی استفاده می‌کند.

آوادیس با طراحی سایت سازمانی و شرکتی به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا وبسایت شرکتی آنها به‌عنوان پایگاه اصلی کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ و تولید سرنخ عمل کند.

امیرحسین ستاری از شرکت آوادیس
24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

  مزایای طراحی سایت شرکتی

  تجارت شکل جدیدی به خود گرفته است و دیگر تجارت الکترونیک یک شاخه مستقل و مجزا نیست. تجارت‌ها اگر قصد موفقیت در کسب‌و‌کار خود را دارند، ناگذیر به استفاده از فناوری های جدید هستند. از مهم ترین ابزارها، طراحی اپلیکیشن شرکتی و وب سایت است که مزایای بسیاری را با خود به چشمه موفقیت و شهرت کسب و کار جاری می‌کند. در سال 1402 شرکتی که وبسایت نداشته باشد، گوی رقابت را به رقبای سرسخت خود می‌بازد. لیست برخی از مزایای طراحی وب سایت شرکتی را ببینید:

  جذب مشتریان با ساخت سایت شرکتی

  از دلایل ساخت وب سایت شرکتی، جذب مشتریان جدید است. کاربران پیش از هرگونه فعالیتی درباره آن به جستجو می‌پردازند. سفارش سایت شرکتی حرفه‌ای، می‌تواند محصولات و خدمات خود را به آن‌ها نمایش دهد و مشتریان جدیدجذب کند.

  جذب مشتریان با ساخت سایت شرکتی
  افزایش فروش با وب سایت شرکتی

  افزایش فروش با وب سایت شرکتی

  افزایش مشتریان منجر به افزایش فروش است. کسب و کارها با حضور در فضای اینترنت به مشتریان جدید اجازه می‌دهد با شرکت آشنا شوند و از محصولات/خدمات اطلاع یابند. اطلاع از محصول یک گام بلند برای افزایش فروش است.

  خدمات جامع و متمرکز

  ارتباط مخاطبان با شما با ساخت وب سایت شرکتی تسهیل می یابد و نقش زمان مکان کمرنگتر از دیروز می‌شود. از هرجا می‌توانید به سراسر کشور خدمات ارائه کنید، محصول و خدماتتان را معرفی کنید یا مقالات و محتویات سایت را با توجه به نیازهای مشتریان طراحی کنید.

  خدمات جامع و متمرکز
  اعتبار برند

  اعتبار برند

  با سفارش سایت شرکتی حرفه‌ای و همین‌طور تبلیغات اصولی در گوگل می‌توانید برند خود را معتبر کنید. داشتن یک سایت خوب و محتوایی که خوب نوشته شده باشد، موجب می‌شود تا کاربر در سایت فعالیت بیشتری داشته باشد و سایت را بررسی کند تا با کسب و کار شما بیشتر آشنا شود. اگر کسب و کار خود را به فضای مجازی نبرید و در اینترنت فعالیتی نداشته باشید، راه را برای رقبای خود آسان کرده‌اید و مشتریان زیادی را از دست خواهید داد.

  جذب اعتماد مشتریان

  سایت شما درواقع ویترین مغازه یا کسب و کار شماست. هر چه طراحی و محتوا اصولی‌تر باشد، می‌تواند به جلب اعتماد مشتریان کمک بیشتری کند. می‌توانید در برگه ی < < درباره ما > > در رابطه با خود و شرکت و اهدافتان بنویسید تا مشتری با پیدا کردن شناخت نسبت به شما، اعتماد و وفاداری بیشتری داشته باشد.

  جذب اعتماد مشتریان
  مقرون بصرفه بودن طراحی وب سایت شرکتی

  مقرون بصرفه بودن طراحی وب سایت شرکتی

  اگر بخواهید شرکت خود را در اینترنت تبلیغ کنید، قطعا باید هزینه ی زیادی بپردازید که این تبلیغات به صورت دائمی نخواهند بود. اما با سفارش سایت شرکتی و بهینه سازی آن، هم هزینه ی کمتری پرداخت میکنید و هم سایت خود را به صورت دائمی در فضای اینترنت خواهید داشت. همچنین به‌جای تبلیغات چاپی، می‌توانید تمامی تصاویر، نمونه کارها، کاتالوگ و… را در سایت خود قرار دهید.

  رضایت مشتری : گنجینه ناب

  — امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین
  کسب و کار آنلاین
  وب سایت و نرخ تبدیل به مشتری
  وب سایت شما مرکز اکوسیستم تجارت دیجیتال شما است. یک وب سایت بدون بهینه سازی نرخ تبدیل مانند یک ماشین بدون چرخ است، مسافر را به جایی نمی برد. با بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری، به احتمال زیاد برای رشد و موفقیت تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری می کنید. مراحل بهینه سازی نرخ تبدیل از ابتدای جلسات گفتگو و تحقیق در مورد کسب و کار شما شروع می شود و می تواند به طور مستمر ادامه پیدا کند.

  — امیرحسین ستاری، آموزه های بازار آنلاین

  دریافت پروپزال کسب و کار