طراحی سایت

بیشتر از 5 ثانیه فرصت نداریم! تا کاربر را در وب سایت خود نگه داریم. راهکارهایی در طراحی سایت وجود دارد که کاربر را در وب سایت حفظ کنیم و وی را به مشتری تبدیل کنیمزمانی که بیشتر شرکت ها از طراحی وب سایت با شما صحبت می کنند، ما شروع صحبتمان با نحوه بازاریابی اینترنتی وب سایت شماست. ما در این مورد می اندیشیم چگونه ارتباط با مشتریان را برقرار کنیم، چگونه اعتماد کاربران را جلب کنیم و چگونه مسیر ارتباط بیشتر مشتریان با وب سایت شما را برقرار کنیم.

طراحی سایت با بررسی چکیده وضعیت فعلی وب سایت

اگر شما در حال حاضر وب سایتی دارید، ما در مرحله اول طراحی حرفه ای سایت به این فکر می کنیم که چرا وب سایت شما جواب نداده است! این کار را می توانیم با نرم افزارهای آمارگیر بازدید وب سایت و آنالیزی از داده هایی که می توانند در بهبود وب سایت کمکی کنند انجام دهیم.

طراحی سایت پس از آنالیز کسب و کار

در طراحی وب سایت حرفه ای در تعامل با کسب و کارها، هر چه بیشتر از پروسه فروش در کسب و کار شما بدانیم، درنتیجه ارتباط بهتری با بازدیدکننده های وب سایت بدست خواهیم آورد و در اولویت بندی محتوای وب سایت نیز کمک ویژه ای خواهد کرد. بدون آشنایی و تعامل با کسب وکارهای تخصصی، پروسه طراحی سایت راه رسیدن به اهداف را به سختی طی خواهد کرد.

معماری اطلاعات وب سایت و برنامه ریزی طراحی گرافیک سایت

صفحات وب سایت و محتوای آن باید بگونه ای معماری شود که استفاده و کاربری وب سایت را آسان و روان کند. وایرفرم و اسکچ راه خوبی است که در پروسه طراحی سایت، باید قبل از طراحی گرافیک سایت صورت بگیرد.

استراتژی خلاقانه در طراحی گرافیک سایت

گرافیک یک وب سایت نقطه حساسی است که می تواند آینده وب سایت را رقم بزند. استفاده از وایرفرم راه بسیار خوبی است تا یک رابط کاربری قوی، قبل از طراحی اصلی گرافیک سایت شکل بگیرد. این مرحله از طراحی سایت، در نرم افزار فوتوشاپ با تکنیک های ویژه طراحی رابط کاربری انجام می شود.

سیستم مدیریت وب سایت

بر اساس نیاز ، سیستم مدیریت و سمت ادمین سیستم های مدیریت محتوا را مانند Joomla، WordPress، Magento، Drupal و هر سیستم مدیریت محتوایی که بخواهید را برای شما آماده سازی می کنیم و ماژول ها و نیازهای شما را بر روی نصب و آماده استفاده می کنیم.

کدنویسی سمت کاربری

ما از آخرین استانداردهای کدنویسی در طراحی سایت استفاده می کنیم بطوری که وب سایت ها با کلیه دستگاه های موبایل و تبلت و هر اندازه صفحه نمایش قابلیت سازگاری داشته باشند (طراحی رسپانسیو). در این مرحله یکی از نکات بسیار مهم کدنویسی باید بهینه سازی شده برای موتورهای جستجوگر باشد.

 

شناخت اهداف در طراحی سایت

ما هر پروژه را با فاز شناخت اهداف شروع می کنیم و پس از آنالیزاهداف، نیازهای شما را برای مقابله با رقبای کسب و کارخود در پهنه اینترنت در این مرحله به شما شرح می دهیم.

برای درک بهتر اهداف شما بایستی موقعیت کسب و کار شما در حال حاضر، گرایشات و روش ها در صنف کسب و کار شما درک شود تا نتیجه نهایی همان موفقیتی باشد که انتظار دارید.

برنامه ریزی معماری و طراحی سایت

معماری و طراحی سایت بگونه ای هدفمند برای کسب ترافیک بازدید کننده و توانایی انجام بازاریابی اینترنتی و تبدیل بازدیدکننده به مشتری، حتماً به برنامه ریزی نیازمند است. برای تکمیل فاز برنامه ریزی نیازمند یک کار تیمی شامل:
معماری و برنامه ریزی وب سایت، طراحی گرافیک وب سایت، آنالیزگر کلمات کلیدی و سئوسایت، استراتژیست بازاریابی اینترنتی و کد نویسی وب سایت می باشد. تولید وایرفرم قبل از طراحی گرافیک و رابط کاربری بسیار مهم است و یک نقشه سایت بهمراه المان های مورد نیاز وب سایت در این مرحله باید انجام شود و به این ترتیب مرحله برنامه ریزی معماری وب سایت صورت می گیرد.

طراحی حرفه ای گرافیک سایت

یک طراحی گرافیک منحصر یک وب سایت منحصر به فرد می سازد. این مرحله از مهمترین مراحل طراحی سایت است و باید کلیه نیازهای کاربران درنظر گرفته شود و طراحی باید بگونه ای باشد تا در کلیه اندازه های نمایش (موبایل و تبلت) نیز قابل نمایش باشد.
مرحله طراحی گرافیک سایت معمولاً با نرم افزارهای فتوشاپ و ایلستریتور صورت می گیرد و طرح PSD آماده ی تبدیل به قالب سایت می شود.

برنامه نویسی وب سایت

در مرحله برنامه نویسی وب سایت، طراحی گرافیکی انجام شده در مرحله قبل، تبدیل به قالب وب سایت می شود و کد نویسی وب سایت با آخرین تکنولوژی های روز و جدیدترین متدهای رابط کاربری و تجربه کاربری (UI , UX) تلفیق می شود.
این مرحله با تست کیفی کدنویسی وب سایت و عملکرد آن نهایی می شود و وب سایت در این مرحله آماده بهره برداری خواهد بود.

سئو و بهینه سازی وب سایت

در این مرحله و پس از فاینال شدن وب سایت، مرحله سئو و بهینه سازی وب سایت انجام خواهد شد. کدها و محتوای هر صفحه لندینگ پیج باید قابلیت اشاره به کلمات کلیدی و عبارات کلیدی مهم آن صفحه از وب سایت را داشته باشند.
لینک های درونی وب سایت و لینک های متنی، تحلیل چگالی کلمات کلیدی در هر صفحه، استفاده از متاتگ های تایتل، توضیحات و کلمات کلیدی، نقشه XML سایت و استفاده از وبمسترگوگل برای بهینه سازی وب سایت و سئوسایت مراحلی است که باید انجام شود.

بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت

پس از انجام تمام مراحل قبلی، حال نوبت بازاریابی اینترنتی و آنلاین است. تا اینجا ما وب سایت را برای بازدید کننده ها به بهترین نحو طراحی کردیم و کلیات نیازها و اهداف را در نظر گرفتیم. اما از اینجا و در مرحله آخر باید بازاریابی اینترنتی به انواع مختلف:
بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ویدیویی، بازاریابی پرداخت به ازای کلیک یا تبلیغات کلیکی، ایمیل مارکتینگ و درنهایت برندینگ اینترنتی انجام شود.
تمام این مراحل در طراحی سایت موفقیت یک وب سایت را تضمین می کنند و رسیدن به اهداف را آسان خواهند کرد.

طراحی وب سایت با رعایت قواعد و اصول استاندارد موتورهای جستجو، آنالیز کلید واژه ها و کلمات کلیدی و بررسی و تحلیل همکاران و رقبای تجاری شما تاثیر بسیاری در معرفی برند و نام تجاری، محصولات و خدمات شما بهمراه دارد. همواره طراحی و ساخت سایت ایده آل می تواند شخصیت تجاری کوچکی را بزرگ جلوه دهد و مشتری را راغب به همکاری با شما کند.

شما تنها 5 ثانیه زمان دارید تا بازدیدکننده را به مشتری تبدیل نمایید. وب سایت در اولین بازدید کاربر باید درک درستی از محصولات و خدمات شما بدهد، طراحان سایت آوادیس وب سایت شما را طوری طراحی خواهند کرد که دید درستی از تجارت شما به مشتری بدهد.
وب سایت شما شناسنامه شخصیتی شما در دنیای وب و اینترنت می باشد و ارائه بهترین شناسنامه شخصیتی از فعالیت شما، نقطه ای بسوی جلب اعتماد مشتری است.

چرا انتخاب طراحی سایت با آوادیس؟

تمامی مراحل طراحی سایت از نشست اولیه تا طراحی، اجرا و پشتیبانی توسط متخصصین آوادیس انجام می شود و تفکرات و ایده های شما را در نهایت روی اینترنت اجرا و پیاده سازی می کنیم. امنیت اطلاعات شما امری است مهم و همواره پشتیبانی آوادیس راه بهمراه خواهد داشت.

مزایای طراحی سایت آوادیس

  1. بررسی و تحلیل رقبای تجاری شما در طراحی سایت
  2. تحلیل و درک اهداف مدیریت در طراحی وب سایت
  3. آنالیز کلید واژه ها و کلمات کلیدی فعالیت متناسب با وب سایت شما
  4. طراحی گرافیکی سایت با زیباترین کیفیت
  5. بررسی و اجرای بانکهای اطلاعاتی
  6. برنامه نویسی سایت و گسترش سیستم مدیریت محتوا وب سایت
  7. بهینه سازی کلید واژه ها و محتوای وب سایت
  8. رعایت اصول استاندارد برای اجرا در کلیه مرورگرها
  9. معرفی سایت به موتورهای جستجوگر
  10. پشتیبانی و بروز رسانی وب سایت

زمانی که تجارت شما نیاز به موفقیت دارد استفاده از علوم طراحی سایت و راهکارهای بازاریابی آنلاین نقش بسزایی در پیشرفت تجارت شما خواهد داشت.